Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Pani Anna Przybylska odeszła do wieczności jako chrześcijanka

Polecane posty

Proście, a otrzymacie. Jeżeli milczycie, jeżeli macie zaciśnięte usta, to Ja nie mogę wam odpowiedzieć -o- O/rędzia Os/trzeżenia -o- niedziela, 10 sierpnia 2014, godz. 18.00 -o- Moja umiłowana córko, odwrócił się bieg wydarzeń i w ich wirze, jak przepowiedziane, dojdzie do wielu zmian. Nie przerażajcie się, ponieważ wiele razy dałem wam Moje Słowo, że wszystko uwieńczy Moje Wielkie M/iłosierdzie, które porwie każdą dus/zę w Światło Mojej Miłości i Współczucia. Obawiajcie się jedynie Mojej Sprawiedliwości, ale wiedzcie, że kiedy dojdzie do jej rozpętania, to będzie ona dopuszczona ze względu na dobro innych i dla zb/awienia świata. Kary wprowadzam tylko po to, aby wstrzymać szerzenie się nienawiści i aby rozbudzić w tych poczerniałych dus/zach jakąkolwiek miłość, która być może jeszcze gdzieś w nich zalega — po to, by do Mnie przyszli. -o- Dlaczego ludzie w/ierzą, a zwłaszcza p/obożni ludzie, że oni wiedzą więcej ode Mnie? Że są bardziej inteligentni niż Ten, Który ich stworzył? Że ich racjonalistyczna ocena tego wszystkiego, co ode Mnie pochodzi, mogłaby wyeliminować Moją Obecność? Arogancja człowieka i jego duma z własnych możliwości stanie się jego upadkiem. Człowiek nie dysponuje żadną mocą poza tą, która tkwi w jego dus/zy. W/iara, kiedy jest czysta, stanowi potęgę, i to dzięki w/ierze, i tylko dzięki w/ierze, Ja, J/ezus C/hrystus, przyniosę wam nadzieję, miłość i radość. Jedynie Ja mogę wyposażyć człowieka w wielkie dary, ale dopóki on Mnie o nie nie poprosi, nie mogę ich narzucić jego wolnej woli. -o- Proście, a otrzymacie. Jeżeli milczycie, jeżeli macie zaciśnięte usta, to Ja nie mogę wam odpowiedzieć, ponieważ do Mnie nie przychodzicie. Zawsze zwracajcie się do Mnie i proście Mnie o każdą łaskę, gdyż Ja odpowiem na wasze wołanie za każdym razem. Nie odwracajcie się ode Mnie i nie mówcie, że wszystko będzie dobrze i że życie ułoży się samo. Na Życie trzeba sobie zasłużyć. Wieczność jest Darem od B/oga i jest Ona dana tym, którzy o Nią proszą. Niestety, wielu roztrwoni swoje szanse na Życie W/ieczne, ponieważ w/ierzą, że ludzkość jest bardziej potężna niż jakiś B/óg, który może istnieje, a może i nie. I tak staną się oni kowalem swojego własnego losu i odwrócą się plecami do Życia W/iecznego z powodu grzec/hu pyc/hy — tak są uparci. -o- Wyparli się Mnie, żyjąc na ziemi, i wyprą się Mnie, kiedy stanę przed nimi z rozpostartymi ramionami w tym Wielkim Dniu. Odwrócą się i wejdą do jaskini lwa, gdzie nigdy nie zaznają ani przez minutę pokoju. -o- Wasz J/ezus PS: Tekst oryginalny ze str. ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed Wielkanocą 2014 po bardzo szczerej S/powiedzi św. To była któraś z kolei ponieważ po nawróceniu miałam problemy aby się wyspowiadać do końca. W trakcie i po niej poczułam ciepło na klatce piersiowej i nawet nie zostałam na Mszy św. bo płakałam jak mały misiu, same łzy mi leciały. Od tego czasu nie mam astmy. Dopiero po dłuższym czasie dotarło do mnie, że zostałam uzdrowiona bo od tego momentu wszystkie astmatyczne objawy znikły. Chwała Panu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze życie na ziemi jest egzaminem z waszej miłości do Mnie -o- Or/ędzia Ostr/zeżenia -o- środa, 12 listopada 2014, godz. 23.45 -o- Moja wielce umiłowana córko, jest rzeczą całkowicie naturalną, że ludzie obawiają się tego, co nieznane, i dlatego boją się śmierci. Śmierć jest jedną z najbardziej przerażających rzeczy w umyśle człowieka, bo wielu jest głuchych na Moją Obietnicę Życia Wiecznego. Gdyby zobaczyli Moje Chwalebne Królestwo, śmierć nie miałaby nad nimi żadnej władzy. -o- Do Mojego Królestwa zapraszam wszystkie dus/ze. Nie rezerwuję miejsca tylko dla świętyc/h i wybranych, chociaż w Moim Królestwie przeznaczone jest dla nich specjalne miejsce. 😍😍😍 Witam wszystkich grzesznikó/w, łącznie z tymi, którzy popełnili okropne grzec/hy, bo Ja Jestem przede wszystkim B/ogiem Wielkiej Miłości. Powitam każdego, kto Mnie wezwie w pojednaniu i skrusze. Jeżeli dojdzie do tego przed nadejściem śmierci, to każda taka dus/za zostanie przywitana przeze Mnie i Ja ją przytulę. 😍😍😍 Jedyną barierą pomiędzy dus/zą człowieka a Moim Królestwem jest grzec/h pyc/hy. Człowiek, którego cechuje pyc/ha — choć może on być zawstydzony swoim grzec/hem — zawsze będzie usiłował w jakiś sposób go usprawiedliwić. Do takich ludzi teraz mówię. Podwójny błąd nie czyni złego uczynku dobrym. 🌻 Człowiek, którego cechuje pyc/ha, zmarnuje zbyt dużo czasu, rozważając, czy potrzebuje on Mojego odkupienia, czy też nie. Ale śmierć może nadejść nagle i właśnie wtedy, kiedy się jej najmniej oczekuje. Człowiek, który jest wolny od pyc/hy, padnie przede Mną, błagając Mnie, abym mu przebaczył, i zostanie wywyższony. 🌻 Nie lękajcie się śmierci, bo jest ona drzwiami, które wiodą do Mojego Królestwa. Wszystko, o co was proszę, to abyście się przygotowali na ten dzień, przeżywając swoje życie tak, jak Ja was tego nauczyłem. Nie proszę was, abyście wyrzekli się wszelkiej odpowiedzialności za wasze życie codzienne. Macie zobowiązania wobec innych; nigdy nie wolno wam sądzić, że musicie się odizolować od waszych bliskich, kiedy podążacie za Mną. Pragnę, abyście kochali swoje rodziny i swoich przyjaciół i ofiarowywali im czas, który jest potrzebny, aby sprawić, żeby wzajemna miłość była otwarcie wyrażana. Kochajcie każdego tak, jak Ja was kocham. Róbcie to, traktując innych w odpowiedni sposób; spędzając z innymi w zgodzie czas; uważając, co na ich temat do innych mówicie; i pomagając tym, którzy nie potrafią sami sobie pomóc. Wasze życie na ziemi jest egzaminem z waszej miłości do Mnie. Okazujecie swoją miłość do Mnie poprzez miłość, którą dajecie odczuć innym, nie wyłączając tych, którzy wam złorzeczą. -o- Zawsze jest ważne, abyście ze Mną codziennie rozmawiali, nawet gdyby to trwało tylko kilka minut. To właśnie wtedy, kiedy ma to miejsce, Ja was Błogosła/wię. Proszę, abyście nigdy nie dopuścili, aby strach przed nowym, nadchodzącym światem doprowadził was do porzucenia tych, którzy są wam bliscy. Musicie się skupić na Mnie — i kiedy to zrobicie, odnajdziecie pokój. A wtedy musicie zanieść ten Dar pokoju waszym najbliższym. Jednak wiedzcie, że miłość do Mnie będzie przyczyną waszego cierpienia i że zaznacie nienawiści ze strony innych. Aby wznieść się ponad tę nienawiść, musicie odpowiadać tylko z miłością. Zawsze. -o- Wyzwolę was z pęt śmierci i nie będzie ona miała nad wami żadnej władzy. Za sprawą Mojego Zmartwychwstani/a odzyskacie w Moim Nowym Królestwie na nowo swą pełnię — w doskonałym ciele i dus/zy. Czego więc tu się bać, skoro Ja sam przynoszę wam ów Dar Życia Wiecznego? -o- Wasz umiłowany J/ezus 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim wam została przekazana Prawda, ale wielu z was o Niej zapomniało. Nudzi was Ona. Jest zbyt kłopotliwa 🌻 O/rędzia Os/trzeżenia -o- niedziela, 29 grudnia 2013, godz. 19.48 -o- Moja wielce umiłowana córko, od samego początku, objawiając ci tajemnice Księgi Prawdy, mówiłem, że Księga ta została zapowiedziana przez proroków — w sumie przez trzech — reprezentatywnie dla Najś/więtszej Trójcy. Nie mówię ci o tych sprawach, aby cię przestraszyć. Mówię do ciebie o tych faktach, abyś w zupełności Mi zaufała. -o- Moja córko, Plan Mojego Ojca, aby rozszerzyć n/awrócenie, rozpoczął się w momencie, kiedy została zapoczątkowana ta Misja. N/awrócenie to — w okresie wielkiego upadku w/iary, marazmu i haniebnego zobojętnienia na Słowo B/oże — jest bardzo potrzebne. B/ożym dzieciom została przekazana Prawda w Najś/więtszej Księdze (czyli Piśmie Ś/więtym), ale większość z tego co, jest w Niej zawarte, ma znikomy wpływ na ludzi dzisiejszego świata. Bo jak by mogło? Tak wielu jest rozproszonych przez rozrywkę, łatwo wpada w rozbawienie i szybko chwyta się czegokolwiek, co daje im dreszcz emocji. Zaprzeczono nawet Prawdzie o Stworzeniu człowieka. I miejsce Prawdy zajęły nonsensowne przekonania na temat wielu fałszywych bożków, wymyślonych przez nich samych. Praktykowanie magii i przynoszące nieszczęście paranie się okultyzmem przykuło uwagę wielu i rozpaliło wyobraźnię tych, którzy poszukują w swoim życiu sensacji. -o- Są też tacy, którzy nadużywają swojej wiedzy o świecie duc/howym i którzy przyczynili się do tego, że wiele dus/z ode Mnie odeszło. Aby móc wejść w posiadanie darów spirytualnych, w zastępstwie te nędzne dus/ze zapraszają złego duc/ha — wywołując duc/hy tych, którzy poszli do piekła. Duc/hy te jedynie wmotają ich w sieć, z której nigdy się sami nie wyplączą. Ci, którzy zajmują się praktykami „new age”, czarami, kartami tarota i jasnowidztwem, stają się dla innych przyczyną straszliwych nieszczęść, chociaż w wielu wypadkach nie wiedzą, jakie szkody im wyrządzają. Wszyscy tacy ludzie, którzy stawiają fałszywych bogów przed Jedynym Prawdziwym B/ogiem, winni są pogaństwa — odrażającego przestępstwa — ponieważ znali oni Prawdę, zanim od Niej się odwrócili. -o- Istnieją też tacy, którzy innych przeklinają, uprawiając satanizm. Są oni tak zdeprawowani, że nieustannie Mi urągają i nikczemnie postępują, ponieważ oni już zawarli pakt z diabłem. Nic, czego Ja bym nie zrobił, ich nie zmieni. Och, ile gorzkich Łez wylewam nad tymi biednymi, zdezorientowanymi dus/zami. -o- Kolejni to ci, którzy Mnie znają, ale którzy spędzają w Moim towarzystwie mało czasu. Przysparzają mi oni wiele smutku, ponieważ są przekonani, że ich dus/ze należą do wygranych. W/ierzą oni, że posiadają naturalne prawo do Życia Wiecznego, ale nie w/ierzą w to, że muszą sobie na nie zasłużyć. Wielu z nich jest tak beztroskich, że nie zależy im na S/akramentach, rzadko zważają na Dziesięć Pr/zykazań, gdyż nie wierzą, że w dzisiejszej dobie one ich dotyczą. Większość z nich nie wierzy ani w Piekło, ani w Czyściec. Kroczą oni bardzo niebezpieczną ścieżką. Wkrótce zostaną jeszcze bardziej zwiedzeni — kiedy zostaną nakarmieni nową, rozcieńczoną doktryną, która zostanie wprowadzona przez Moich wrogów. Oni potrzebują teraz wiele m/odlitwy. -o- Wreszcie są i tacy, którzy znajdują się najbliżej Mnie i którzy są biegli we wszystkich Ś/więtych sprawach. Są to dus/ze, które przynoszą Mi wielką pociechę i są Mi wsparciem. Jednak istnieją pomiędzy nimi tacy, którzy nie żyją Prawdą. Nauczają oni o Prawdzie, ale nie przestrzegają w praktyce podstaw Mojego Nauczania. Nie kochają oni innych tak, jak powinni. Patrzą oni z góry na tych, których uważają za posiadających na temat wszystkich ś/więtych spraw mniej wiedzy niż oni. Niektórzy uważają siebie za stojących ponad innymi i za bardziej uprzywilejowanych przez B/oga. Owi hipokryci oburzają Mnie najbardziej, ponieważ nie widzą, jak gr/zeszą w Moich Oczach. -o- Tak więc widzicie, że Prawdy nigdy nie wolno brać za oczywistość. Wszystkim wam została przekazana Prawda, ale wielu z was o Niej zapomniało. Nudzi was Ona. Jest zbyt kłopotliwa — zbyt czasochłonna — gdyż wielu z was postrzega Prawdę jako coś, co już nie jest istotne w waszym tak absorbującym was życiu. Wielu z was się Mnie zaprze, a następnie zupełnie Mnie odrzuci, kiedy zostaniecie nakarmieni kłamstwami przez tych, którzy chcą was odwieść od zb/awienia. Dlatego też musicie poznać Prawdę zupełnie od nowa. -o- Istnieć może tylko Jedna Prawda i jest to Prawda, ustanowiona przez B/oga od samego początku. -o- Wasz J/ezus 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak aż smutno ze odeszła ,mimo że za młodu koksowala itd , od meridy nie tylko ona odeszła.... , spokój jej duszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
141 CZASEM MOJE ZAMYSŁY SĄ NIEPOJĘTE, nawet dla tych, którzy dobrze Mnie znają. Moich wyznawców kusi czasem, by przejąć kontrolę nad tym, co ich w życiu spotyka. Robią to, starając się zawsze postępować dobrze. Możliwe nawet, że nie zdają sobie, że ich motywacją jest chęć kontroli, lecz potem, gdy ich świat się wali, mają wrażenie, że ich zawiodłem. ___ W swym postrzeganiu świata musisz zostawić margines dla tajemnicy - pogodzić się z własnymi ograniczeniami własnego pojmowania i wiedzy. Nigdy nie będę przewidywalny i nigdy nie będziesz mógł mnie kontrolować, zawsze natomiast możesz Mi zaufać. Kiedy nieszczęście dotyka ciebie bądź któregoś z twoich bliskich, przypomnij sobie słowa Hioba: "Dał Pan i zabrał Pan. Niech będzie imię Pańskie błogosławione!". ___ Mimo, że Hiobowi zdarzyły się chwile załamania, ostatecznie wyznał: " O rzeczach wzniosłych mówiłem. To zbyt cudowne. Ja nie rozumiem." Nawołuję cię , byś jak on sprawy, których nie pojmujesz, postrzegał jako Boskie tajemnice: zbyt cudowne, by je zrozumieć. x A bez wątpienia wielka jest tajemnica pobożności. Ten, który objawił się w ciele, usprawiedliwiony został w Duchu, ukazał się aniołom, ogłoszony został poganom, znalazł wiarę w świecie, wzięty został w chwale /1 Tym 3,16/ o Hiob wstał, rozdał swe szaty, ogolił głowę, upadł na ziemię, oddał pokłon i rzekł: "Nagi wyszedłem z łona matki i nagi tam wrócę. Dał Pan i zabrał Pan. Niech będzie imię Pańskie błogosławione!" W tym wszystkim Hiob nie zgrzeszył i nie przypisał Bogu nieprawości. /Hi 1, 20-22/ o Kto przesłania zamiar nierozumnie? O rzeczach wzniosłych mówiłem. To zbyt cudowne. Ja nie rozumiem. /Hi 42,3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekranowa prostytutka nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
* Gdy kochasz, jest Boże Narodzenie. Gdy milkniesz, słyszysz śpiew Aniołów. Gdy tęsknisz, niebo się przybliża. Gdy tworzysz, to pięknieje świat... Po ścieżce nadziei zejdź Panie, w Betlejem naszych serc. * Pięknego czasu Świętowania Narodzenia 😍 Miłości Bożej na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiejącarimming
to ta pszybylska nie żyje? a łoj to nie wiedziała ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gość
Dnia ‎2016‎-‎09‎-‎30 o 02:50, Gość gość napisał:

Ekranowa prostytutka nic więcej

bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×