Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Pani Anna Przybylska odeszła do wieczności jako chrześcijanka

Polecane posty

Gość gość
Wpłaty na prośbę rodziny Pani Ani Przybylskiej można kierować tutaj: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, 75 1240 3510 1111 0000 4318 2794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: Przyjmujcie K/rzyż z godnością. Nie uskarżajcie się O/rędzia Ost/rzeżenia czwartek, 30 października 2014, godz. 17.30 Moje drogie dzieci, kiedy służycie mojemu Synowi w tym życiu, to jest to powiązane z trudnościami. Bo choć z jednej strony łatwo jest Go naśladować, to jednak jeżeli wasza dus/za nosi w sobie Dar Duc/ha Ś/więtego, będzie to irytowało diabła i każdego wroga mojego Syna. Dlatego wasza podróż po Ścieżce Prawdy jest tak niezwykle trudna. Na każdym kroku będziecie się spotykali ze sprzeciwem, nawet jeżeli będziecie w milczeniu adorowali mojego Syna. Wielu spośród tych, którzy naprawdę kochają mojego Syna, nie potrafi sobie wytłumaczyć, dlaczego są przez innych prześladowani bez żadnego wyraźnego powodu. Albo dlaczego są fałszywie oskarżani o czynienie zła. Dzieje się tak zaś dlatego, że Duc/h Ś/więty jest realną Obecnością B/oga — a to nigdy nie uchodzi uwadze diabła i diabeł zrobi wszystko, aby przyprawić was o smutek i rozpacz. On, diabeł, będzie wam bezlitośnie dokuczał — czyniąc to albo bezpośrednio, albo poprzez dus/ze, nad którymi udało mu się zapanować. Wy tego nie rozumiecie, ale całe to cierpienie ma miejsce z powodu waszego oddania J/ezusowi C/hrystusowi. Tak samo jak On znosił drwiny, pogardę i nienawiść, tak też będą ją znosić ci wszyscy, którzy Mu służą. Jeżeli cierpicie w Jego Imię na tej ziemi, to znajdziecie w końcu trwały pokój, miłość i radość w jego Królestwie. Przyjmujcie Krzyż z godnością. Nie uskarżajcie się. Nie zadawajcie się z tymi, którzy okazują wam nienawiść — aby wasze własne serca nie zostały napełnione taką samą trucizną. Nienawiść rodzi nienawiść — jeżeli na nią odpowiadacie. Miłość, która pochodzi od B/oga — rodzi miłość. Okazujcie miłość waszym wrogom; m/ódlcie się za nich, miejcie dla nich litość. Kiedy tak postępujecie, szatan jest wobec was bezsilny. Wasza umiłowana Matka Matka Zb/awienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B/óg Ojciec: Beze Mnie nie możecie istnieć O/rędzia Os/trzeżenia wtorek, 28 października 2014 godz. 20.20 Moja najdroższa córko, Moje dzieci muszą wiedzieć, że istnieje tylko jeden B/óg. Tylko jeden. Każdy inny istnieje jedynie w ludzkich umysłach. Każdy inny bóg jest w Moich Oczach odrazą, a każdy człowiek, który ulega pokusie czczenia fałszywych bogów, służy jedynie diabłu, który delektuje się tym, że człowiek traci Łaskę. Ja Jestem Początkiem i Końcem. Nic się wobec Mnie nie ostoi. Nawet demony i upadłe anioły, które wrzuciłem do czeluści, nigdy nie staną przede Mną i nie rzucą Mi wyzwania, gdyż one nie posiadają takiej mocy. Tak wiele r/eligii zostało założonych przez omylnego człowieka, i spowodowało to wiele zamieszania. Ja zaś od początku przemawiałem Jednym Głosem i, aż do końca, może to być tylko Jeden Głos. Świat jest Mój, bo Ja go stworzyłem. Ja stworzyłem wszystkie żyjące stworzenia. Stworzyłem także Moją Hierarchię Niebieską, z której wygnałem tych aniołów, którzy się Mi sprzeciwili i Mnie zdradzili. Wiele z tych upadłych aniołów rozmawia z Moimi dziećmi, które stworzyły spirytualizm typu „new age”. Ostrzegam tych, którzy adorują fałszywych bogów poprzez zajmowanie się takimi praktykami. Ów spirytualizm wyda wasze dus/ze na pastwę złym duchom, które pragną jedynie wasze dus/ze zniszczyć. Te fałszywe anioły są demonami, zamaskowanymi jako żywe duchy światła, i one was zwiodą, abyście uwierzyli w fałszerstwa. Zostaniecie nakarmieni wszelkimi kłamstwami na temat Mojej Niebieskiej Hierarchii — po to, abyście złożyli wszystkie swoje potrzeby przed szatanem oraz złymi duchami. Wszystko, co one robią, to napadają wściekle na wasze dus/ze, tak jak dzikie bestie, a następnie pozostawiają was pustymi i pozbawionymi wszelkiej miłości. Początkowo, kiedy oddajecie się takiemu bałwochwalstwu, osiągniecie fałszywe poczucie pokoju. Demony bowiem potrafią udzielić takich mocy, ale one są krótkotrwałe. Gdy zaś już raz zdobędą dostęp do waszych dus/z, to będą was dręczyć i podżegać do demonicznych aktów. Ja Jestem wszystkim, co było na Początku, i Ja Jestem Końcem. Wszystko zaczyna się i kończy na Mnie. Kiedy preferujecie fałszywych bogów i czynicie to ze względu na wasze egoistyczne pragnienia, aby szukać przyjemności, zyskać władzę i uzyskać kontrolę nad waszym przeznaczeniem — stajecie się winni łamania Mojego Pierwszego Przykazania. Beze Mnie nie możecie istnieć. Beze Mnie nie macie żadnej przyszłości. Bez Mojego Syna nie możecie do Mnie przyjść. Odrzućcie Mojego jedynego, umiłowanego Syna, J/ezusa C/hrystusa, Prawdziwego Mesjasza — a odrzucicie Mnie. Prawda została najpierw dana światu, gdy pleniło się pogaństwo. Prawda została dana światu wraz z narodzinami Mojego Syna i pokolenia się n/awróciły. Prawda jest ponownie dawana światu teraz, gdy wielkie odstępstwo dławi dus/ze tych, którzy wierzą w Mojego Syna, i gdy pogaństwo na nowo się rozplenia. Tak jak to było na początku, kiedy zostałem odrzucony przez niewdzięcznego człowieka, tak też będzie i na końcu, gdy serca człowiecze zmienią się w kamienie, a ludzkie dus/ze będą dobrowolnie oddawane diabłu. Potem świat — taki, jakim go znacie — nie będzie już więcej istniał, bo Nowe Niebo i Nowa Ziemia scalą się w jedno. Nareszcie pokój zapanuje ponownie, a Ja zjednoczę tych, którzy się zdecydują, aby pójść ze Mną. Wasz umiłowany Ojciec B/óg Najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona na koniec ze strachu ślub chciała brać, rzydzę sie takimi powodami do brania slubu albo ze strachu, albo ze starości, albo ze wstydu przed ludźmi, albo z wpadki, albo z dziadowskiej mentalnosci albo dla dzieci nawet ona zmiłości nie chciała brac slubu, rozczarowała mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza wypieprzaj ze swoimi debilizmami i zaśmiecaj tego topa! to temat o wierze, a nie o stosunkach anki z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trwoga to do P.Boga!MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaśmiecaj*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka z niej chrześcijanka?z chłopem siedziała kilka czy kilkanaście lat bez ślubu,dzieci robili,i dopiero jak śmierć w oczy zajrzała,to raptem wielce się nawróciła,do komunii poszła,różaniec wzięła do ręki,chyba tylko do zdjęcia w Fakcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę,że czciciele ąktoreczki,kasę zbierają na forume,czyżby Jarek na życie zbierał dla nieślubnych dzieci?biedaczysko,grajek z niego był kiepski i teraz pasa przyszło zaciskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w d***e waszego boga. Już dawno temu podeptałam krzyż, biblie wyrzuciłam do śmieci. Jakbym mieszkała w Iraku to za takie coś poszłabym do raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mieć pełną "społeczność z B/ogiem"? Wielu z nas pragnie mięć, jak to się niekiedy określa, "społeczność z B/ogiem". Jest to piękne biblijne wyrażenie: Pismo św. rzeczywiście obiecuje każdemu c/hrześcijaninowi "społeczność" "z Ojcem i z Jego Synem, J/ezusem C/hrystusem" (1 J 1,3). Przeżywamy ją w n/awróceniu, we wspólnej m/odlitwie, w karmieniu się słowami Biblii... Wszystkie te sposoby są bardzo wzbogacające i pożyteczne, jeśli pamiętamy, ze od chwili Z/wiastowania B/óg jest już nie tylko Duc/hem, ale również Duc/hem wcielonym w J/ezusie C/hrystusie. Dlatego "społeczność z B/ogiem" to nie tylko łączność z B/ogiem-Duc/hem, ale również z B/ogiem w Ciele. Jak jest to możliwe dzisiaj dla nas, skoro C/hrystus po z/martwychwstaniu został "wyniesiony na prawicę Ojca" (Dz 2,33) i nie jest już więcej obecny fizycznie na ziemi? Na to pytanie odpowiada nam samo Pismo św., którego dosłowne brzmienie naucza tak: "Kielich b/łogosławieństwa, który b/łogosławimy, czyż nie jest społecznością z Krwią C/hrystusa? Chleb, który łamiemy, czyż nie jest społecznością z Ciałem C/hrystusa?" (por. 1 Kor 10,16). Pełen biblijnej w/iary udział w E/ucharystii przynosi nam zjednoczenie z J/ezusem z Nazaretu, z/martwychwstałym Panem i Zb/awicielem. Kto wie, może pełniej zaczniemy rozumieć sens słów, które poznaliśmy na katechezie tyle lat temu: "w niedziele i ś/więta we Mszy św. Nabożnie uczestniczyć"? "Nabożnie", czyli "po B/ożemu", tak jak B/óg objawił i jak On sam tego od nas oczekuje... PS: fragment pochodzi z książki "Miedzy sektą, herezją a odnową" ks. Andrzeja Siemieniewskiego ... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona_ 2014.11.10 Piszesz: Cyt: "Ja mam w d***e waszego boga. Już dawno temu podeptałam krzyż, biblie wyrzuciłam do śmieci. - mówisz, że nie wierzysz w Boga - to jak myślisz: dlaczego Jego Słowo i Symbol Jego Syna - Zbawiciela tak Cię "denerwują"...? - skoro ktoś uważa, że ktoś nie może istnieć to raczej nie wzmaga to w nim żadnej agresji... 🌻 Cyt:"Jakbym mieszkała w Iraku to za takie coś poszłabym do raju." - raj rajowi nie równy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"martyna 33 2014.11.10 Bardzo dobrze, że przed śmiercią nawróciła się. Nie poszła do piekła na wieczne męki. Bo życie wieczne daje tylko dwie możliwości wyboru: niebo i piekło. I nasz stosunek do Bo.ga tutaj na ziemi determinuje nasze relacje z Nim w wieczności. Dlatego każdy człowiek powinien mieć bojaźń Bo.żą " x x x tak a skąd wiesz że została zbawiona? tylko Bóg może o tym decydować i tak się nie dowiemy czy faktycznie jej nawrócenie wyszło z wiary czy zwyczajnie ze strachu przed śmiercią jeżeli się bała czy faktycznie wierzyła i czy takie nawrócenie jest prawdziwym nawróceniem w sumie cierpienie uszlachetnia i skłania do refleksji nad swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eutanazja jest w Moich Oczach odrażającym aktem O/rędzia Os/trzeżenia poniedziałek, 3 listopada 2014, godz. 23.50 Moja wielce umiłowana córko, eutanazja jest gr/zechem śmiertelnym i nie może być wybaczona. Ten, kto pomaga, asystuje czy decyduje się odebrać jemu lub jej życie — z jakiegokolwiek powodu — popełnia straszliwy gr/zech w Oczach B/ożych. ... Odebranie życia jest jednym z największych ze wszystkich gr/zechów, jak również głoszenie, że dobrą rzeczą jest celowe planowanie śmierci jakiejkolwiek osoby. Pośród wielu starannie planowanych przeciwko B/ogu działań, które w obecnym czasie rozmyślnie są prezentowane światu — aby zachęcić ludzi do gr/zeszenia przeciw B/ogu — jest gr/zech eutanazji. Możecie być pewni, że eutanazja jest w Moich Oczach odrażającym aktem — niosącym ze sobą ciężkie konsekwencje dla tych, którzy w nim uczestniczą. Odebranie komukolwiek życia jest gr/zechem śmiertelnym, a obejmuje to dus/ze od momentu ich poczęcia aż do tych ostatnich miesięcy życia na ziemi. Nic nie może usprawiedliwić odbierania ludzkiego życia, gdy jest to dokonywane z pełną wiedzą, że śmierć nastąpi w pewnym konkretnym czasie. Doprowadzenie do śmierci innej żywej istoty zaprzecza istnieniu B/oga. Jeżeli ci, którzy są tego winni, akceptują istnienie B/oga, to wówczas poprzez dokonanie takiego aktu łamią oni piąte Przykazanie. ... W obecnym czasie istnieje plan, aby zachęcić miliony do skrócenia ludzkiego życia — zarówno życia ciała, jak i życia dus/zy. Jeżeli staniecie się ochotnymi uczestnikami aktu, który bezcześci świętość ludzkiego życia, to nie będziecie mieć żadnego życia — żadnego Wiecznego Życia — a zb/awienie nie będzie mogło być ani nie będzie waszym udziałem. Wasz J/ezus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do martyna 33 "Bo jeśli ustami swoimi wydasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził Go z martwych, zbawiony bedziesz"(Rzym. 10.9) ---------------------------------------------------------------------------------------------Co powiesz na taki cytat."Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. " Nie róbcie z Przybylskiej " świętej " na siłę . Prawda jest taka , że jak się jej powodziło to wcale nie myślała o Bogu . t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież z pierwszym mężem miała ślub kościelny - więc z piłkarzem żyła w grzechu - jak to jest możliwe, że jej spowiednik opowiada w mediach, że chciała marzyła o ślubie kościelnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba czekac do śmierci zeby pojednac sie z Panem Bogiem.Wtedy nie wiadomo czy ten ktos robi to dlatego ze sie boi i tak mu łatwiej czy tez jest to prawdziwa skr**** i chęc zbratania się z Ojcem niebieskim. Na pewno zaś wie jak jest nasz Stworca.Jego nikt nie zdoła oszukac. Miejmy nadzieję że P.Ania weseli się w niebie z aniołami. Natomiast zmówmy za Nią wszyscy Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba czekac do śmierci zeby pojednac sie z Panem Bogiem.Wtedy nie wiadomo czy ten ktos robi to dlatego ze sie boi i tak mu łatwiej czy tez jest to prawdziwa skr**** i chęc zbratania się z Ojcem niebieskim. Na pewno zaś wie jak jest nasz Stworca.Jego nikt nie zdoła oszukac. Miejmy nadzieję że P.Ania weseli się w niebie z aniołami. Natomiast zmówmy za Nią wszyscy Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieję że P.Ania weseli się w niebie z aniołami. xxx co to znaczy "weselić się z aniołami"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weselić z aniołami znaczy żyć w jedności ze Świętą Wolą Bożą w Niebie w radości i szczęściu na wieki :) bo nasza dus/za jest wieczna dlatego o nią upomina się zły a Bóg chce nas chroni przed wpływem złego poprzez Sakramenty Św które nas oczyszczają, ochraniają i wzmacniają ku dobremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze życie na ziemi jest egzaminem z waszej miłości do Mnie Or/ędzia Ostr/zeżenia środa, 12 listopada 2014, godz. 23.45 Moja wielce umiłowana córko, jest rzeczą całkowicie naturalną, że ludzie obawiają się tego, co nieznane, i dlatego boją się śmierci. Śmierć jest jedną z najbardziej przerażających rzeczy w umyśle człowieka, bo wielu jest głuchych na Moją Obietnicę Życia W/iecznego. Gdyby zobaczyli Moje Chwalebne Królestwo, śmierć nie miałaby nad nimi żadnej władzy. Do Mojego Królestwa zapraszam wszystkie dus/ze. Nie rezerwuję miejsca tylko dla ś/więtych i wybranych, chociaż w Moim Królestwie przeznaczone jest dla nich specjalne miejsce. Witam wszystkich gr/zeszników, łącznie z tymi, którzy popełnili okropne gr/zechy, bo Ja Jestem przede wszystkim B/ogiem Wielkiej Miłości. Powitam każdego, kto Mnie wezwie w pojednaniu i skrusze. Jeżeli dojdzie do tego przed nadejściem śmierci, to każda taka dus/za zostanie przywitana przeze Mnie i Ja ją przytulę. Jedyną barierą pomiędzy dus/zą człowieka a Moim Królestwem jest gr/zech pychy. Człowiek, którego cechuje pycha — choć może on być zawstydzony swoim gr/zechem — zawsze będzie usiłował w jakiś sposób go usprawiedliwić. Do takich ludzi teraz mówię. Podwójny błąd nie czyni złego uczynku dobrym. Człowiek, którego cechuje pycha, zmarnuje zbyt dużo czasu, rozważając, czy potrzebuje on Mojego odkupienia, czy też nie. Ale śmierć może nadejść nagle i właśnie wtedy, kiedy się jej najmniej oczekuje. Człowiek, który jest wolny od pychy, padnie przede Mną, błagając Mnie, abym mu przebaczył, i zostanie wywyższony. Nie lękajcie się śmierci, bo jest ona drzwiami, które wiodą do Mojego Królestwa. Wszystko, o co was proszę, to abyście się przygotowali na ten dzień, przeżywając swoje życie tak, jak Ja was tego nauczyłem. Nie proszę was, abyście wyrzekli się wszelkiej odpowiedzialności za wasze życie codzienne. Macie zobowiązania wobec innych; nigdy nie wolno wam sądzić, że musicie się odizolować od waszych bliskich, kiedy podążacie za Mną. Pragnę, abyście kochali swoje rodziny i swoich przyjaciół i ofiarowywali im czas, który jest potrzebny, aby sprawić, żeby wzajemna miłość była otwarcie wyrażana. Kochajcie każdego tak, jak Ja was kocham. Róbcie to, traktując innych w odpowiedni sposób; spędzając z innymi w zgodzie czas; uważając, co na ich temat do innych mówicie; i pomagając tym, którzy nie potrafią sami sobie pomóc. Wasze życie na ziemi jest egzaminem z waszej miłości do Mnie. Okazujecie swoją miłość do Mnie poprzez miłość, którą dajecie odczuć innym, nie wyłączając tych, którzy wam złorzeczą. >> Zawsze jest ważne, abyście ze Mną codziennie rozmawiali, nawet gdyby to trwało tylko kilka minut. << To właśnie wtedy, kiedy ma to miejsce, Ja was Bł/ogosławię. Proszę, abyście nigdy nie dopuścili, aby strach przed nowym, nadchodzącym światem doprowadził was do porzucenia tych, którzy są wam bliscy. Musicie się skupić na Mnie — i kiedy to zrobicie, odnajdziecie pokój. A wtedy musicie zanieść ten Dar pokoju waszym najbliższym. Jednak wiedzcie, że miłość do Mnie będzie przyczyną waszego cierpienia i że zaznacie nienawiści ze strony innych. Aby wznieść się ponad tę nienawiść, musicie odpowiadać tylko z miłością. Zawsze. Wyzwolę was z pęt śmierci i nie będzie ona miała nad wami żadnej władzy. Za sprawą Mojego Zm/artwychwstania odzyskacie w Moim Nowym Królestwie na nowo swą pełnię — w doskonałym ciele i dus/zy. Czego więc tu się bać, skoro Ja sam przynoszę wam ów Dar Życia W/iecznego? Wasz umiłowany J/ezus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrzcie! to i Jezus na kafe siedzi zamiast świat zbawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abba Aniu i wszystkim twoim fankom🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POd rządami koalicji,świat stan na głowie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te w/w orędzia pochodzą ze strony ostrzezenie.net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×