Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamusia Gargamela

Co kupić dzisiaj na obiad albo co zrobić?

Polecane posty

W domu mam jajka, mąkę, cukier, mleko, dżem, nutelle - ale z tego to raczej obiady nie ugotuje. Mam też kiełbaski, myślałam, żeby zrobić kiełbasę smażoną z cebulą z dodatkiem frytków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbaski zawinięte w naleśniki:) Nie wiem jakie to kiełbaski,ale możesz je ugotować,usmażyć drobno pociachaną cebulę,usmażyć naleśniki(bez cukru oczywiście)szkoda,że nie masz pieczarek,bo można by je usmażyć razem z cebulą.Na każdy naleśnik daj kiełbaskę,jak nie bardzo gruba to cała,jak gruba to w wzdłuż na pół,obłóż ją cebulką lub cebulką z pieczarkami zawiń w rulonik wcześniej załóż lekko końcówki,by nic nie wypadło,obtocz w jaju i bułce tartej usmaż jak krokiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz ziemniaki na frytki,to może ugotuj je,przeciśnij przez praskę,kiełbasę pokrój w kostkę ,do tego cebulę w kostkę i podsmaż je razem,dodając po trochę wody,aż cebulka na tyle zmięknie,że zacznie się rozpadać i obtoczy kiełbaskę,wymieszaj z przestudzonymi ziemniakami,uformuj małe kotleciki i podsmaż na złoty kolor z obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa smażona z cebulą i ziemniakami. Czasami to robię i jest pyszne, choc do zdrowych nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×