Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorący bo żona

Żona lubi seks grupowy

Polecane posty

Gość gość
Za Nerona i kaliguli miał się świetnie????? Hahaha gorszej głupoty dawni nie słyszałem skarbiec świecił pustkami, swoje hulaszcze życie opłacali z pieniędzy skonfiskowanej arystokracji, neron tak dla picu podpalił Rzym, Kaligula za resztkę grosza ze skarbca kazał wybudować niepotrzebny most żeby wygrać zakład, konsekwencja deficytu budżetowego bul pusty skarbiec, z którego nie było na żołd i tak sobie przez kilka set lat, barbarzyńcy łupili Rzym plądrowali miasto, gwałcili kobiety, rabowali co się dało, myslisz skąd wzięła się nazwa wandalizm, poczytaj o wahadłach którzy łupili i niszczyli doszczętnie Rzym, rzecz jasna było to plemię z północy barbarzyńskie. Cesarstwo rzymskie uzdrowił Konstantyn wielki który chrześcijaństwo ustanowił religia państwowa, kilka set lat później ewoluowało to w państwo kościelne zarządzane przez papieża aż do zjednoczenia wchodzi. Wiec tepaku nie pisz tu bzdur bo jeden i drugi tzn Kaligula i Neron są wpisani do poczęty cesarzy przeklętych którzy w największym stopniu przyczynili się do ruiny imperium rzymskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wahadła tylko wandale rzecz jasna, słownik płata figle nie po taz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam prawie rok namawiać chłopaka ale warto było. Tylko z jednym chłopakiem obcym dla nas i starszym za to dobrze i długo pieszy. Teraz nawet mój chłopak nie potrafi się doczekać seksu grupowego bo wie że będę miała pełen orgazm. I sam nie był w stanie zapewnić mi seksu w obie dziurki. Dlaczego ci dużo starsi chłopcy potrafią lepiej rżnąć niż ci młodzi bardzo szybko mają wtrysk ci młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chwalisz się ze chłopak z dziadkiem cie pociskali, brawo to się nazywa nekrofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
23:55, no gdzie napisałem bzdury „tępaku”. Skoro mnie tak nazywasz, to zasługujesz na takie samo miano... Za Hitlera było ok? Świat prawie nie upadł? A przecież miał być ład, jedna rasa i żadnego gruppensexu... Co tam obozy koncentracyjne, ważne ze można było robić doświadczenia na ludziach i eksterminować w milionach... Człowieku, jak coś ci się nie zgadza z twoja teoria, to od razu atakujesz...ty masz jedną i słuszna teorię jak widzę - seks grupowy, rozwiązłość = upadek cywilizacji... Oj masz wąski horyzont myślowy, ktory ci natłukł do głowy najprawdopodobniej kościół... Zadam ci pracę domową - poczytaj jak to było z tą rozwiązłością, zdradami i generalnie seksem w różnych czasach, aż do teraźniejszości... Co powodowały krucjaty krzyżowe, jak niektórzy polscy królowie próbowali wybrnąć z zawarcia ślubu... Poczytaj o królu angielskim i jego seksie... (miał VII w nazwie). Ciekawy jestem czy dasz radę wyciągnąć jakieś wnioski... Pewnie trudno ci będzie, bo wszyscy są tepakami, a ty wszystko najlepiej wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty niedoczytany komunistyczny lewacki tepaku, po pierwsze to nie był VII tylko Henryk VIII i prowadził tak samo rozwiązłe życie jak ty i reszta lewackiej hołoty. Prace domowa to sobie możesz zadawać kolegom którzy razem pociskania twoja dziewczynę i matkę. Kolejny brak wiedzy w twoim wykonaniu tepaku, gdybys trochę czytał to byś wiedział ze twoi lewicowi koledzy faszyści to byli najliczniejsi goście francuskich domów uciech, które przeżywały w okresie okupacji niemieckiej przez francje prawdziwe oblężenie, lecz nie tylko francuskich ale i polskich, czeskich, włoskich, greckich i reszty okupowanych państw, AKowcy za ten haniebny akt pięknie d***** w Warszawie golili łeb na łyso, może twoja matkę tez to spotka. I swoista wylęgarnia Aryjczyków gdzie wysoko postawieni faszyści między innymi Gebels jeździli do takich placówek po to aby zapładniał kobiety i szerzyć aryjska rasę, to gdzie tu mowa o wierności małżeńskiej. Tornister w kąt onanisto z gimnazjum i jeszcze się ponacinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponapinaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny chlopak

Ale wy macie naje.... jak mozna podniecac sie widzac jak twoja zona sie sypie pier.... zwyrole to az sie scyzoryk otwiera do piachu z kur.... malzenstwo to jest swietosc nie do ruszenia a wy jestescie chorzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×