Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O ile głupszego niż jestem muszę udawać, żeby zacząć podobać się kobietom?

Polecane posty

Gość gość
mówię ci udawaj bogatszego nie glupszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo na dzień dobry lej dziewczyny po mordzie będą do ciebie leciały jak pszczoły do miodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuć tekstem o tym ze miales sie zeniac za miesiac, ze ona Cie oszukala, slubu nie bedzie, a Ty zarezerwowales 3 tygodnie na hawajach i musisz teraz sam jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz glupiej d**y, musisz glupio gadac madre d**y co sie bzykaja maja duzo wieksze wymagania niz wyglad i intelekt skoncentruj sie na glupich d****h ale daruj sobie te swoje gadki. postaw kilka dobrych drinkow, flaszke cala jakims 2-3 kolezankom, wyjmij portfel napchany kasa, przewiez je taksa do jakiegos innego klubu, ktoras sie uda skleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widać, że ciężko kumasz :) polecam jakiś kurs czytania ze zrozumieniem. Dla mnie autor tematu dobrze zaczął wątek... ale sporo posypało się później, on raczej sam uważa, że jest inteligentny, ale to tylko jego ego, jego i większości facetów, żadna laska nie lubi facetów z rozdętym ego, tak jak tutaj piszą co poniektórzy panowie..żal, sorry, ale żadna po prostu żadna na was nie poleci, czar pryśnie zaraz jak otworzycie gębę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ci ktos sensowniedoradza jak 2panow wyzejto sie nie odzywasz i zaraz znow zaczniesz swoje. nikt nie chce doradzic buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mam napisać na takie chamstwo ? co ja im mogę zrobić? w realu jakbym to od nich usłyszała, ode mnie murowany liść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:14 przepraszam, że pomyślałam, że facet uważający się za intelektualistę chce normalnej kobiety, a nie pustaka po dresie i nie brałam uwagę dyskotekowych lachonów i dresów pod uwagę, to jest dwoje tępych ludzi, tępy facet z głupią laską. sądziłam, że jak autor uważa się za mądrzejszego to i takiej chce kobiety. pisałam ze swojej perspektywy i ja bym na tępego mężczyznę i dresa nie spojrzała. i wiele takich kobiet znam, właściwie same takie co by nie spojrzały, więc zapytałabym autora o otoczenie :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu autor udaje o połowę mniej inteligentnego niż jest żeby mieć z was zwałę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhy oczywiście :P ja też nie lubię tzw. ćwierć-inteligentów, unikam, chociaż pewien osobnik mnie zaskoczył i to pozytywnie :) wyglądem ABS i wiadomo, stereotypy...., ale okazał się normalny :) więc sobie w du/pe wsadź swoje wybujałe IQ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×