Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkama

Wolę masturbację od seksu. Ktos też tak ma?

Polecane posty

Gość gość34
Ja tez mam przyjemniejsze orgazmy niz z zona.robie to czesciej niz seks,lubie czasami popisac z kobieta i piszac dochodzimy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkama
kolezankakafeterianka a skąd ty nieby wiedziałaś że w tym wątku obrażamy wilka? Cos mi się wydaję że ktoś tu prowadzi rozmowy sam ze sobą pisząc z 2 kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu 34 przybij piatke. z zona jest fajnie alr gdy jest inaczej za kazdym razem. moja pani byla ognista i potrafila dobrze sie bzykac a teraz nudy na pudy a jak sie zdradzic nie chce fizycznie to mozna zabawiac sie wirtualnie i tez moze byc z***biscie. tak dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankakafeterianka
ktoś po prostu wczesniej go obrazil. a ja nie jestem nim ani on mną;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkama
kolezankakafeterianka nie brałes w ogóle udziały w dyskusji, tak się przypadkowo tu znalazłeś? treningowa to też ty, id**to. Mam magistra z lingwistyki, ale i tak nietrudno po twoim sposobie pisania się skapnąć które komentarze pisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankakafeterianka
treningowa to tez nie ja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Gosc (19.03) widze ze nie jestem sam,gdyby byla jakas pani z podobnymi upodobaniami to zapraszam na priv pobawimy sie wspolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madrzy ludzie od zawsze twierdza ze onanizm powoduje problemy w doroslym zyciu.Wasze problemy facetki-wlasnie z tego wynikaja.Jak ktos wpadnie w nalog czochrania kuciapska to pozniej normalne zachowania seksualne staja sie "dziwne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... gośćkama dziś Ach, jak tak czytam to wychodzi że większość woli sama się stymulować,i faceci i babki. ..."" ---babeczeczki-facetko...tak by brzmialo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkama
złociutki ja sie zacząłam masturbować długo po rozpoczęciu współżycia. Ze wszystkimi partnerami byłam zadowolona z orgazmów. Wtedy myślałam że to szczyt przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagdzam sie z toba Kama ja tez zaczalem pozno bedac juz w zwiazku. Masz chec popiescic sie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×