Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Komandor Zielononóżka

nawiedziło nas moher komando

Polecane posty

wraz z księdzem proboszczem bo przypadkiem wygadałam się sąsiadowi z naprzeciwka że specjalnie pojechałyśmy z Kaśką za miasto jak ksiądz dobrodziej chodził zbierać datki na kościół, co podsłuchała nasza blokowa organizatorka kółka różańcowego :D ale do rzeczy: przyszli, on nam szczęść boże my mu dizeń dobry moherki sztuk 3 stoją pół kroku za nim, on takie tam a jak się wam tu zyje bla bla bla nigdy nie widziałem nowych parafianek w kościele zapraszam a ja mu na to że jesteśmy obie po apostazji. Szkoda że nie widzieliście jego miny! prawie wypluł placek którym go poczęstowałyśmy. dalsza część rozmowy nieistotna w każdym układzie wyszedł bez hajsu za to czerwony na twarzy jak pomidor. no i teraz meritum: Kaśka wychodzi i mówi: "pacz ty narysowali nam krzyż na drzwiach. no narysowali. czymś co ni chu chu nie chce zejść metodami konwencjonalnymi. to wygląda na farbę do metalu albo coś. w każdym razie mam pytanie: myślicie, że to zejdzie mało ostrym papierem ściernym? drzwi są ładne, drewniane nie chcemy ich niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×