Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaaagubiona20

Usunąć ciążę? O tym myślę od kilku dni

Polecane posty

Gość gość
Wybór to wy macie bzykać się czy nie bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaagubiona20
wasze rady są zbędnę, bo nie ostanę na pewno tyle alimentów ani zasiłku by się utrzymać z dzieckiem, gdzie pójdę mieszkać/ do ojca alkoholika nie wrócę, wszystkie pieniądze jakie dostaję teraz zostaną mi zabrane jeśli przerwę studia, więc z czego mam żyć? Może do pracy mi jeszcze poradzicie iść z brzuchem i napiszecie jak to milion marketów tyle czeka aby mnie zatrudnić i dać mi umowę o pracę? Dostanę maks 400zł alimentów plus jakiś zasiłek pewnie i tak maks 200zł i mam za to żyć, wynajem mieszkania opłacić, bo wątpię czy mi ktoś z niemowlakiem pokój wynajmie. Decyzja zapadła, to nie najlepszy czas na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.37 Wierz sobie w co chcesz, mnie na Twoich wierzeniach nie zależy. Zresztą, antykoncepcja nie na wyznaniu wiary się opiera :-D Jakby tabletki, bądź jakakolwiek antykoncepcja, dawały 100% pewność, to producent by to z radością napisał na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rady są zbędne to po co piszesz!!!Nie masz kasy na dziecko to oddaj do adopcji a nie zabijaj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko , gratuluje podjęcia rozsądnej decyzji, za kilka lat jak już skończysz studia, otworzysz własny gabinet, kupisz mieszkanie, to przyjdzie czas na dziecko :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby taka wyksztalcona a taka glupia.Jestes zwykla dajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaagubiona20
naprawdę mnie nie obrazicie. Sypiałam z nim, bo chciałam, kobieta też ma swoje potrzeby. Jestem młoda, myślałam jak z nim zaczynałam być, że to wielka miłość. Okazało się inaczej, trudno, Mało kto ma tylko jednego partnera na całe życie, ludzie się odkochują, wypalają sie uczucia i się rozstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwajcie usuwajcie a życzę mam żebyście przez to już nigdy nie mogły mieć dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chcę :) mam dwoje, starczy mi :) możesz mi życzyć :P a ja tobie tego samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autork o a jaka metodę aborcji przeprowadzi sz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko nie zabijałabym dziecka, gdybym była na Twoim miejscu. Dasz sobie radę, studia będziesz mogła kontynuować później, a może ktoś z rodziny lub znajomych zaopiekuje się dzieckiem, gdy będziesz studiować. Jest jeszcze możliwość oddania dziecka komuś kto chce być rodzicem, a nie może mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaagubiona20
nikt mi nie pomoże, poza tym pisałam, że nie miałabym z czego żyć z dzieckiem. A rodzić dziecka komuś nie zamierzam, przecież ciąża to mordęga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolisz zabić dziecko, Boże..swoje dziecko… niż zwyczajnie kilka miesięcy je ponosić i oddać kobiecie która by życie za nie oddała. Boże… to takie niesprawiedliwe… 10 lat staram się o cud dziecka a Ty je tak poprostu zabijasz… Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - skoro 10 lat się starasz o cud dziecka, to dlaczego nie adoptujesz jakiegoś? tyle niechcianych biedactw czeka w domach dziecka, ale wy potraficie tylko bronić życia nienarodzonego, narodzone was nie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greigegfege
Nie rozumiem dlaczego pytasz i czego się spodziewasz po przeciętnych forumowiczach? Przecież to TY masz wiedzę o rozwoju zarodka i płodu! Wiesz że absurdem jest kierować się wyobrażeniami o przyszłym dziecku, gdy chodzi o fakty: zarodek na aktualnym etapie rozwoju. Skoro masz czas, to usuń. Urodzenie dziecka to ogromna odpowiedzialność i należy się mu wiele więcej niż nasze starania i złożone w darze, spieprzone życie pod względem wykształcenia, dochodów i otoczenia. Zatem miej dziecko gdy będziesz na to gotowa i dasz radę odpowiednio nim się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blues Cocacola
"Wolisz zabić dziecko, Boże..swoje dziecko… niż zwyczajnie kilka miesięcy je ponosić i oddać kobiecie która by życie za nie oddała. Boże… to takie niesprawiedliwe… 10 lat staram się o cud dziecka a Ty je tak poprostu zabijasz… Straszne..." Od tego bełkotu rozbolałam mnie wątroba. Muszę się więc odnieść. Po pierwsze, usuwanie ciąży, tłumoku, to nie "zabijanie dziecka". Poczytaj o etapach rozwoju, dokształć się trochę bo wyraźnie brakuje ci nawet wiedzy z zakresu gimnazjum. Po drugie, można dziecko oddać "kobiecie która życie by oddała" (może?) ale i pedofilskiej mafii która podstawia rzekome rodziny lub innym dewiantom. To oczywiste więc że lepiej usunąć zarodek niż zastanawiać się czy dziecko nie jest katowane, torturowane, gwałcone, żyje w głodzie, zimnie, strachu. Jeśli nie dociera bo żyjesz w jakimś świecie ułudy, to siedź cicho i nie pisz do dorosłych. Po trzecie, skoro piszesz tak histerycznie i zapewne masz osobowość infantylną (pojęcie psychiatryczne, do znalezienia), to widocznie dlatego nie możesz mieć dziecka. Widocznie lepiej żebyś nie miała, bo nie ma szans na zdrowe i choćby przeciętnie inteligentne. Jest w tym mądrość natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie zaadoptuje ?A wam się nie wydaje że to takie łatwe jak zrobienie dziecka(przynajmniej w niektórych wypadkach) Po co piszesz na forum że usuwasz?Ok usuń ale nie dziw się że opierdzielają cie dziewczyny które pragną dziecka.Ja mam 23 lata, studiuje i staram się zajść w ciąże co w moim przypadku jest ciężkie, muszę się leczyć.Jeśli naprawdę chcesz usunąć to zrób to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, ale je się nie wpieprzam do twojego życia, i nie oceniam tego co robisz, więc łaskawie odpinkolcie się od usuwających ciąże, nasze brzuchy, nasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha padłam...Odpierniczcie się od naszego życia.Skoro się wypisuje na forum to chyba znaczy że się chce z kimś tym podzielić i trzeba się liczyć z krytyką.Trzeba było to zachować dla siebie skoro taka wrażliwa pani...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piernicze kolejna ze swedzaca dziura i potrzebami,teraz ma potrzebe zabicia.Jaka bedzie kolejna potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wypowiem jako matka, ktora usunela kiedys ciaze. NIE ROB TEGO Bedziesz zawsze zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj chlopaka o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się wypowiem jako matka dwa lata po aborcji :) zrób to, życie jest piękniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako facet jestem przerazony jakie te obecne baby sa puste i egoistyczne.Autorko zapytalas ojca dziecka?I dziwic sie ze nie chcemy sie zenic.Z kim d******* i babami po aborcjach.To zwykle sz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod panem powyżej podpisuję się i ja... jest jeszcze ojciec dziecka w głowie się nie mieści, jakimi egoistkami potrafią być kobiety zero wartości - okropne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ja też się podpisuję, sami Panowie po prostu nie wierzą w to co piszecie ! jak można z kimś takim później być ? no nie zazdroszczę sytuacji, gdzie wasze już planowane dziecko/dzieci dowiedzą się o waszej usuniętej ciąży i zaczną pytać, a co gorsze uważać, za najgorszą matkę, a wręcz się was brzydzić, serio życzę wtedy powodzenia i wytrwałości, także z własnym sumieniem, ale widzę dla większości kobiet, to tyle co splunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.28 Moja babcia usunęła ciążę i powiedziała o tym swoim dzieciom, kiedy były już dorosłe, powiedziała też nam, wnukom. Nikt się jej nie wyrzekł, nikt się jej nie brzydzi, kocham moją babcię najbardziej na świecie. To jej życie, jej wybory, jej sumienie i nie mnie, ani nikomu innemu to oceniać. Każdy z nas ma rozum i wolną wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz usunac jak kasy nie masz? Tylko nie domowymi sposobami albo tabletkami w szarej strefie kupionymi bo mozesz miec powiklania, tyle sie o tym slyszy a dziewczyny sie nie boja. Ehhhh. Ja tez nie kumam tych ciaz z zaskoczenia przy antykoncepcji stosowanej i nie wyjezdzajcie ze nie ma anty na 100% bo mnie to smieszy bardzo. Popieram aborcje wczesnej ciazy jesli taka jest wola ciezarnej. W przypadku zagrozenia zycia matki czy innych wskazan medycznych, jesli ciaza jest wynikiem g****u, takze popieram. Lepiej zeby kobiety nie mordowaly noworodkow i nie zakopywaly w ogrodku albo nie znecaly sie nad niemowletami jesli nie chca dzieci. Mam dwoje dzieci ktore kocham nad zycie i mimo ze czasem mam ochote je sprzedac na allegro to uwazam ze to najpiekniejsze co mnie w zyciu moglo spotkac, bycie matka wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×