Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie w Bristolu

Polecane posty

Gość gość
nie jestem blachara! wiec odpusc sobie...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj lobuzie ! Nie mam czasu tu z toba pisac caly bozy dzien... tatusiek musi zarabiac pieniadze :P napisz na maila mam darmowki to wieczorem przedzwonie :) zobaczysz sprawie ze twoje zycie tutaj nabierze sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z dzielnicami w bristolu?? wiekszos chociaz jest bezpiecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dzielnice sa dobre? Moj facet chce wyjechac do Bristolu bo mowi, ze w Londynie nie ma czego już szukać. Ja zostaję ze wzgledu na prace i rodzine. Chcialabym jednak mu pomoc w tym wyjezdzie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie sama tez sie ciekawie.. najchetniej bym chciala spokojna dzielnice wybrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojne to potrafia kosztowac po 2 tys f miesiecnzie w piwnicy :D pewnie traficie w jakies jamajskie rejony lepiej sie tam wieczorem niei wychylac ewentualnie caly fishpound tez jest tani :) super miasto lubie ****ardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie slyszalam ze straszne drogie mieszkania..ale az tak ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie az tak ... to jest ekskluzywna dzielnica bristolu 2 tys za piwnice praktycznie bez okien moi znajomi wynajmuja 1bed flat za 400 ale zaczeliw wynajmowac chyba z 8lat temu i od prywatnego landlorda normalnie to 300minimum zapokoj za 350 znajdziesz chatea na ktorej kiedys mieszkalem kosztowala1100 ale 4 pokoje byly wielki dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak szukac prywatnie domow od landlorda? w gazetach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozes szukac np na gumtree bristol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super miejsce do zycia! i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala tam sie przeprowadzic ale w mojej branzy jest tylko jedno miejsce gdzie moglabym aplikowac i zarobki mniejsze niz w Londynie. Mam tam chłopaka i przyjezdzam na weekendy, super atmosfera w tym mieście ;) i jest tak małe że piechotą można przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta bristol jest maly???:P nie prawda jest wielki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porownaniu z Londynem jest malutki. Z centrum piechota mozna przejsc w kazdy punkt w max 40min. Przynajmniej take mi wyszlo jak tam bylam. Jest spokoj, nie ma takiego stresu, ludzie sa milsi i nie ida z glowa w dol, zero kontaktu wzrokowego jak w Londynie. Bardzo mi sie tam podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od londynu jest mniejszy bez 2 zdan ale nie przesadzaj to tak jakbys napisala o wroclawiu ze jest maly.. troszke tu zalatuje korzeniami z jakiejs wioseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak od londynu mniejszy o wiele ale bez przesady ze jest maly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... Bristol (chyba 110km²) Londyn (1,572,00 km²) rzeczywiście, Bristol nie jest aż taki malutki w porownaniu do Londynu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co slyszalam kazy chwali bristol co do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie moi mili moze pomożecie pilni potrzebuje pokoju 2 - 3osobowego w bristolu na knowle barton hill bedminster brislington totterdown st george PROSZĘ POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama chce tam sie wyniesc ale narazie szukam pracy w tym miescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życze sukcesu mam nadzieje że ci się poszczęści do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos napisze jak sie zyje w Bristolu? jakie są plusy/minusy? Mieszkam z Manchester juz 10 lat, mi sie to miasto podoba, mimo duzej ilosci ciapatych ma swój klimat. Lubie wszystkie muzea za darmo, Peak District (piekne "bieszczady" manchesterskie). Komunikacja bdb, szybki tramwaj (metrolink), świetne parki, fajna polska parafia (choc nie jestem zbyt religijny lubie tam chodzic). A Bristol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,mieszkam tu w Bristolu ponad pięciu lat.pokochalam to miasto od pierwszego wejrzenia i powiedział am ze tu zostaje. Jest tu wszystko to co trzeba do zycia. Jest praca,teraz zwlaszcza przed swietami,jest duzo zakladow,magazynow,biur,kafejek,reustauracji. Z dzielnic polecam Fisponds generalnie mieszanka narodowisciowa,ale dosc halas w centrum calonocny,ale mniejszy niz na Cotham czy Bedminster tam zycie ticzy sie cala dobe. Z dzielnic gdzie jest naprawde cicho polecam Southmead,choć cicho u Sasiadow to w sumie jest szpital wiec i helikoptery ,policja czesto na sygnale ale tu jest domow duzo cauncilowych tak samo jak na Lawrence weston,choc duza gora byla prawie niedopokonania z wozkiem ale oplacalo sie pomeczyc ze wxpzgledu na duuuuzy park i plac dla dzievi. Absolutnie nie polecam Knowle i Hartclive,patologia i biali rasisci ,alkoholicy itp. Szkoly ,primary nie polecam Na Long Cross.za to super szkola Badokcs Wood i Orchard na Filtonie. Polskie sklepy bardzo blisko ,srednio dwa na kazdej dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie wy mieszkaciee
Niezle dzielnice lubicie w Bristolu, Fishponds, Southmead ciche i spokojne? Dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Wiec jakie wg ciebie sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisałam ze na Fisponds głośno..ale tam jest mnóstwo sklepow,... Southmead centrum duzo mniejsze,ja mam pod oknem cichutko i w nocy i w dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakich dzielnicach mieszkales ,może podziel się swoimi doświadczeniami i uwagami zamiast krytykować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest z Bristolu? Szukamy znajomych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmlmlmlm
W Bristolu polecam niektore rejony Clifton, Downend, Bradley Stoke, niektore rejony Filton itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×