Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bliżejsłońca

Wczasy w Turcji lub Grecji z dzieckiem

Polecane posty

Gość bliżejsłońca

Witam która z mam była z dzieckiem/ dziećmi w tych krajach , może polecicie fajny hotel, najlepiej kameralny . Chcemy 3 latke zabrać na wakacje i powoli sie rozglądam za ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)najlepiej to sie tym nie przejmowac i na zakupy se fajne jakies isc i moze wtedy wszystko sie ulozy 222 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj na katalogi :) wakacje 2015 i coś znajdziesz.Chyba itaka ma osobny katalog ofert na wakacje dla rodzin z dziećmi gdzie np pokoje rodzinne są w cenie czy mało się dopłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Grecji mogę śmiało polecić Blue Lagoon Resort na wyspie Kos. Dla rodziny z dzieckiem bdb rozwiązanie. W hotelu jest akwapark, baseny dla dzieci ze zjeżdżalniami, kids klub i wieczorne animacje dla dzieci, aaa i co ważne mają specjalne menu dla dzieci. Byłam tam w ubiegłym roku właśnie z 3-latką - nie można się nudzić. Ten hotel w ubiegłym roku miało w ofercie TUI i Itaka. Ja byłam z TUI i chyba dobrze bo wyspa wyglądała jak opanowana przez to biuro podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakintos
W tym roku w maju byłam na Zakintos z 11 miesięcznym dzieckiem. Polecam hotel Tsamis Zante. Pieknie położony, kameralny hotel z pysznym jedzeniem. Dla dzieci jest brodzik, mini plac zabaw. Szczególnie polecam dla rodzin z małymi dziećmi. Cisza, spokój, można wynająć samochód i pojeździć po wyspie. W hotelu nie ma dyskotek. Nastawiony jest na osoby chcące naprawde odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, w Turcji znajomemu bardzo się nie podobało, bo nachalnie podrywali mi córkę, naprawdę dziki naród. Polecam Chorwacje, w tym roku jade siodmy raz i jeszcze mi sie nie znudzilo ;p Trochę słońca i egzotyki, a wcale wiele nie trzeba stracić na zakwaterowaniu. Sam nie mogłem uwierzyć, jak fajne ceny i warunki są na przykład tutaj: www.orebic.com.pl/wczasy-chorwacja/orebic-2/ivana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Mokry
Ja byłam rok temu w Grecji z http://www.mytravel.pl/ w Dimitriosie (hotelu). Świetna obsługa, pyszne jedzenie, atrakcje - ogólnie - bardzo wysoki poziom. Miejsce i hotel godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy z http://dreamtours.pl w Atlantica Kaliston na Krecie - rewelacyjny hotel 5* - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiechta

Mam pytanie, która z Was była może na wczasach w hotelu Sunrise Resort z biurem Rainbow? Zastanawiam się czy by nie zarezerwować wstępnie na 2020, są dobre ceny. Interesuje mnie przede wszystkim jakość pokoi i jak wyglądają oferowane przez biuro Rainbow animacje dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Wiechta napisał:

Mam pytanie, która z Was była może na wczasach w hotelu Sunrise Resort z biurem Rainbow? Zastanawiam się czy by nie zarezerwować wstępnie na 2020, są dobre ceny. Interesuje mnie przede wszystkim jakość pokoi i jak wyglądają oferowane przez biuro Rainbow animacje dla dzieci.

SRAAAK spamerska ściero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×