Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie buty będą ZAWSZE modne

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że szpile:) Zawsze modne:D A najbardziej klasyczne znajdziesz na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejka33
Sportowe buty zawsze są w modzie. Luźne ubranie, wygodne buty i można lecieć na zakupki :D Kupiłam sobie parę dni temu takie http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Damskie/nike-air-max-2013-czarne-czerwone-1 i jestem zadowolona z wyboru. Na pewno trochę mi posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od preferencji. Klasyczne szpilki (mogą być nawet bardzo wysokie; w uniwersalnym kolorze, bo wtedy pasują do wszystkiego) nie wyjdą z mody...Kobiety wyglądają w nich zbyt seksownie, żeby je wyrzucić z mody damskiej :P Dla mężczyzn kobieta w wysokich szpilkach to +10 do atrakcyjności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej stara, przecież nikt Ci nie każe kupować tego, co jest modne :/ To jest modne dla Ciebie, co Tobie się podoba :P Będziesz nosiła paskudne buty, takie, że jak na nie spojrzysz, to będziesz mieć odruch wymiotny, bo ktoś Ci powiedział, że są modne? ;P No chyba nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie botki nigdy nie wyjda z mody, jakis czas temu już kupilam sobie jedne w sklepie www.gamis.com.pl i chodze i chodze, wciąż piekne i ludzie zwracaja uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze modne moim zdaniem będą balerinki- zwykłe klasyczne na codzień do wszystkiego pasują....ale szpilki też nigdy z mody nie wychodzą i zawsze są eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffee_75
klasyczne, zarówno damskie jak i męskie, szpilki,kozaki,botki,półbuty,sztyblety ale najważniejsze nie dajmy się zwariować,moda modą,ale warto wziąć pod uwagę tryb życia,jeżeli biegasz na uczelnie i jeździsz autobusami ,w szpilkach się połamiesz,jak masz auto możesz poszaleć i nie straszne ci nagłe zmiany pogody, dostosuj buty do potrzeb a nie do mody,a jak bardzo chcesz modne to kupuj na lato, tańsze,a na zimę bezwzględnie dobre,droższe i ponadczasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze modne będą na pewno trampki i baleriny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpilki!:D Ostatnio świetne modele są na Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zawsze modne będą adidasy czego dobrym przykładem jest model Pharrell Williams. Jeśli natomiast szukacie jakieś fajnego sklepu z butami to warty uwagi jest sizeer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Adidasami to jest trochę tak, że od lat to nie tylko marka obuwia, ale również jego rodzaj. Dlatego pojęcie adidasów jest bardzo szerokie. Cóż, renoma robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adidasy same w sobie jako buty sportowe zawsze będą modne, ale niestety co sezon zmienia się ich model :P i dzisiaj są modne new balance, wczora były modne air maxy, a jutro jeszcze coś innego Moim zdaniem zawsze będą modne: czarne szpilki, cieliste szpilki, czarne baleriny albo inne tego typu buty na plaskim obcasie, conversy w uniwersalnym kolorze, płaskie sandały na delikatne paseczki, klasyczne płaskie oficerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Pharrell Williams kompletnie mnie rozbroiły. Jak mam wybrać z 50 kolorów? Chciałabym mieć co piąty z nich co najmniej. :D Mega kolekcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może sprawdź w salonie Sizeera, który kolor będzie Tobie najbardziej odpowiadał. Jednak to trochę inne zakupy niż przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne szpilki to buty, które nigdy nie wyjdą z mody. Każda kobieta powinna mieć takie w swojej szafie. Poza tym czarne baletki to też buty, które co sezon wracają - pasują na różne okazje i do różnych strojów. Zainwestowanie w takie buty też na pewno będzie rozsądne. Z całą resztą to nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze modne będą na pewno szpilki. Jeśli chcecie dostać je w rozsądnej cenie, to polecam firmę Kornecki. Polskie buciki, super leżą na stopie i jest duży wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sto procent buty, które będą modne to raczej air maxy nike :) ostatnio zauważyłam, że co raz więcej osób je posiada. Ja też je chyba sobie kupię bo tak widziałam w sklepie mierzyłam i były wygodne. Modne zawsze będą buty sportowe takie do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład szpilki i balerinki. Jak zaglądam sobie po sklepach internetowych, to od lat są w asortymencie. Na przykład na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Zawsze modne będą na pewno szpilki i buty sportowe. Reszta według mnie będzie zmieniała się stopniowo, ale to pozostanie stałe ;) Spory wybór tych butów jest na www.tzch.pl. Wyglądają pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba wiecznie modnych, ale jezlei szukasz naprawde ladnych, które zawsze będę zwaracaly uwage to sprawdz w tym sklepie www.gamis.com.pl niesamowite wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie przejmuję się modą;) ubieram to co mi pasuje;) ale z butów to wydaje mi się, że każda kobieta powinna mieć w szafie czarne szpilki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×