Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dratev

Koperty bąbelkowe. Gdzie kupić najtaniej

Polecane posty

Gość dratev

Prowadzę wysyłkę kosmetyków na allegro. Czy ktoś wie, że znajdę najtańsze koperty bąbelkowe do ich wysyłania? Generalnie mogę je kupić na Allegro, ale wolałabym jakiegoś producenta, żeby zamówić większą ilość od razu? Wiecie gdzie się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku, na poczcie kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczcie jest strasznie drogo. Ja ostatnie kupowałem na stronie depot24.pl, oprócz kopert bąbelkowych brałem też taśmę klejącą. Zobacz bo mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczę przystojniaku, podziękuje Ci w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste pytanie - prosta odpowiedz. Kalena.pl, tylko nie patrz na ceny sklepowe, ale zadzwon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego sklepu- http://www.ambic.net tam kupisz koperty bąbelkowe a w razie pytań piszcie na e maila ewab@ambic.net Ceny do negocjacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam stąd : http://cdprint.com.pl/biznes/dobierz-koperte-do-potrzeb/, naprawdę tanio. Wcześniej się męczyłem pakując samodzielnie ale to marnowało tak dużo czasu. Teraz trwa to kilka sekund i paczka gotowa do wysyłki a ja jestem spokojny że wszystko dojedzie ok. Jeśli jest coś naprawdę delikatnego używam napompowanych woreczków i wtedy mam 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka

Ja często wybieram enveloper.pl - ceny bardzo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×