Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarkasta

Gra słowem. Potraficie jeszcze ?

Polecane posty

Sisi:) Jakis zazdrośnik mi tu ciemnotę wciska :P Chyba sam klęknę na tym grochu w worku pokutnym. Rozsypiesz mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrośnicy chyba. Odpowiesz, czy będziesz d**y ściemniał ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra słów. Hehehehe z tymi pierdołami, którzy nie wiedzą jak porusza się konik szachowy z którym na moje nieszczęście się identyfikuję . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy sam jesteś pierdoła. Nie czaruj, bo i tak mnie nie przegadasz. Poległeś już niejednokrotnie, więc ... a zresztą. Chcesz manto to cho mały, bo autor coś cieniutko, cieniutko, chociaż pomysł nie powiem, przedni ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfilcowany kołtunie prosiłam bez durnego keczupa :O Może być pomarańcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Rozsypać mam? Ale jak? Nie wiem czy potrafię. Potrafię rozlać, rozbryzgać, ale rozsypać??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd u mnie takie słownictwo ? Ło matko. :O Tylko się nie popłacz ;) Sprężaj się z tym pisaniem, bo mi się cierpliwość kończy a chęć wyżycia jest dojmująca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy dyżury malkontent :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi ? Jeżu nie wierzę. :O No ok. Trafił swój na swego. Dogadacie się. Masz autorze perełkę na miarę kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawał ze spaloną puentą ? Proszę nie. Co niedziela mam to na obiedzie u dziadka. Dziadka kocham i mu wybaczam. Ty się nie waż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Oj sie tam, my się dopiero docieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa Smoff.... refleks nie ten co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde chyba Cię nie łapię. Zmienię może fale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku, trwała była modna w latach osiemdziesiątych :O Po prostu idę se stąd, miałam nadzieję na osssstre rżniecie językiem a tu .... :( Zmień nick na fajtłapa ;) pa, pa ludeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puentę kup na allegro. Inicjatywa ? Nie mam pojęcia co Ci powiedzieć. Jak już się taki urodziłeś, to dziękuj rodzicom ;) hahah :D Pa marudo okropna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomysł z fajtłapą niezły :P mimo, że nie wuczuwasz ironi, babe Uważaj żeby cie ktoś tym jezykiem nie przerznął na wylot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzę o tym :) Ale co się tknę, to same cipki, eeee znaczy fajtłapy :D ;) Czy ja już nie mówiłam pa pa ? to pa :) Smoff, Ty się nie wyrżnij pod tym prysznicem siostro. ;) Ostrożnie z mydłem ;) :P Dobrej nocy Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agencie, nie szarżuj i ochłoń trochę, bo tu zbytnia powaga nie jest wskazana. Kieruj się ze swym kucykiem na Szczebrzeszyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość piranie!!!! Następnym razem lepiej się przygotuj. Tu się zjada takich jak Ty i nawet potem się nie odbija. Głowa do góry ;) byle nie za wysoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babciu ? Nosz kur :D Mam pewien język do przetestowania truskaweczko. Nie spędzam życia na kafe :P A ironię wyczuwam, niestety :( Twoja ma raczej tendencję zniżkową :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo Gość dobrze prawi :D Trzymaj się tej rady, bo to Twoja ostania deska ratunku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×