Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety nie chcą rodzić naturalnie

Polecane posty

Gość gość
Nie słyszałam o upośledzonym dziecku na skutek porodu cc. Niestety sn bardzo wiele. Dla mnie to podstawowy, główny czynnik przewagi cc nad sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam cc na życzenie tylko ze wskazań, ale gdybym mogla wybierać to na pewno wolałabym cc... Operacja trwala 15min i od razu mogłam przytulic synka, jak mnie zszyli to mąż juz miał małego na rękach, potem caly czas byl ze mną na sali, spal przy mnie i wszystko jak po naturalnym. Po 5h usiadlam i mogłam pic, po 12h wstalam. Nie powiem, ze nie bolalo ale i tak wydaje mi sie to lepsze, mialam pewność, że syn nie stanie sie kaleka przez błąd lekarza, tego najbardziej bym się bala, bo znam bliźniaczki, które dzieki lekarzowi i zbyt późnej decyzji cc dzis mając 29 lat nie sa w stanie sobie tyłka podetrzeć... Przeraza mnie taka myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze komu ginekolog powiedzial ,ze porod zmienia vagine bezpowrotnie? Czy przedstawil wam sytuacje jasno, ze np po cesarce mozna liczyc na zachowanie stanu pochwy a po sn to zostanie wam do wyboru plastyka pochwy ktora jest trudnym i wymagajacym dlugiej rehabilitacji zabiegiem jesli chcialbyscie wrocic do formy przed porodem.. Ja rodzilam sn, i ten bol mozna zapomniec, ale straty cielesne zostaja nam na cale zycie a cwiczenie miesni kegla to nie wszystko.. Swojej corce nie omieszkam powiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna wojenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×