Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lipcóweczka2015
Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj na cytologii i przy okazji zrobili mi usg i to niby 8t2d, tętno 160 :) alee termin wyznaczyli mi na 30.06 mam nadzieje że mimo tego nie karzecie mi spadać na czerwcówki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lipcoweczka nawet sie nie odwaz uciekac:-) :-) -dziewczyny mam takie pyt meczy sie ktoras z. Infekcja grzybicza pochwy lekarka nic mi nie dala tylko pow ze jak urodze to bede ,usiala porzadnie to wyleczyc i brac leki doustne bo mam odczyn ph sklonny do infekcji i chyba do niej zadzwonie i zapytam bo staje sie to nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Hmmm grzybicznej to raczej nie, ale w pierwszej ciąży strasznie mnie swedziało no wiesz i w aptece mi coś poradzili ale co to było to za chiny nie pamiętam wiec nie pomogę. To był taki proszek do rozrabiania w saszetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
W saszetkach to może tamtum rosa? Tylko nie wiem czy akurat ten proszek można w ciąży używać, jeśli tak to polecam bo jest bardzo dobry do podmywania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie leczone infekcje w ciazy moga prowadzic do poronienia! nienormalna ta Twoja lekarka? idz do innego lekarza bo nie mozna tego nie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipóweczka jak się postarasz to urodzisz w lipcu ;P i nigdzie nie uciekaj :) ale mnie śpioch łapie ziewczyny... spałam od wczoraj od 19:30 do dziś 5:50 hehe :) az plecy mnie rano bolały ;P ale przynajmniej moge powiedzieć, że jestem wyspana :D a co do infekcji to koniecznie trzeba wyleczyć, szybciutko do apteki a jak tam nie pomogą to do lekarza... z tym nie ma żartów w ciąży!! miłęgo dnia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Boże dziewczyny jaki miałam okropny sen, a jaki realistyczny :( snila mi się krew, pełno krwi, bielizna we krwi i ręce i wiecie co na tych rękach bylo... na szczęście to tylko sen. Może przez to że widziałam wczoraj na usg znowu swoje dzidzi. Albo przychodzi do mnie dzidzia którą straciłam. Może to głupie ale po stracie zawsze śniły mi się podobne sny albo noworodki które mi zabierano i nie pokazywano. A tak z innej paki. Wczoraj zadowolona powiedziałam wam o usg a zapomniałam powiedzieć że lekarz znalazł torbiel krwotoczną i polipa na szyjce. Lekarz nie powiedział mi nic na ten temat. Tylko tyle że jest to do obserwacji i że przez tego polipa może pojawić się krwawienie. Będę leżeć plackiem i siusiać do basenika a donosze te ciążę choćby nie wiem co. Najgorsze jest to że " ojciec " dziecka znów mi grozi. Słyszę tylko aborcja i aborcja. Juz mam tego dość myślałam nawet o zgłoszeniu tego na policje. Kiedyś jak było wszystko dobrze i nie znalazł drugiej kobiety na bok długo walczyłam o te ciążę. Teraz też będę walczyć. Nie pozwolę żeby cokolwiek stało się mojej dzidzi. Tak jak wspominałam wcześniej o aktualnej ciąży dowiedziałam się już po rozstaniu. A wiadomo jak układa sobie życie z inną to dziecko ze mną mu nie na rękę. Nie oczekuje od niego powrotu, pieniędzy, uznania dziecka. Poradzę sobie sama chce tylko spokoju który jest mi teraz potrzebny. A teraz GOŚCIE po przeczytaniu tego postu zbesztajcie mnie z ziemią :) Jestem silna, zbyt silna żeby dać się sprowokować. Niczyje gadanie na mnie nie wpłynie. Że coś robię źle. Jestem w ponad 8 tygodniu to jeszcze wcześnie, a byłam już w szpitalu, byłam prywatnie parę razy na usg, byłam prywatnie u ginekologa, robiłam badania, wczoraj też byłam prywatnie. Nie to nie jest chwalwnie że mnie na to stać. Po prostu tak mi zależy na tym dziecku że co tydzień mogę chodzić, płacić, wydawać oszczędności byleby donosi te ciążę i mieć w nosie cudze zdanie. Ufff sorka dziewczyny ale musiałam to z siebie wydusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcóweczko jesteś bardzo dzielna, super że zamiast opłakiwać dupka , Ty jesteś szczęśliwa dzięki ciąży! Jesteś MEGA BABKA powiem Ci szczerze :) jeśli ten chamek będzie CIę nachodził, groził i kazał dokonać aborcji to masz rację, zgłoś to na policję. Niech się odwali. Pacan. wkurzył mnie... :| lepiej żeby dziecko nie znało takie "ojca" bo to normalnie wstyd , że można być takim człowiekiem! co do torbieli i polipów to tak dziewczyny pisza na ogół, lekarze każą obserwowac i nic z nimi nie robią w czasie ciąży. Podobno się wchłaniają i znikają ... ale to tylko czytałam. Sama nie miałam nigdy. Całuję CIę mocno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka wlasnie odebralam wynik hcg 253 jupiii w 30 dc czyli oki ale jestem szczesliwa tylko caly czas zmeczona tez tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
Mama na kafe pierwsze słyszę żeby infekcję zostawiać w ciąży nie leczoną, mnie w pierwszej ciąży też cos dopadło, swędziało niemiłosiernie ale odrazu dostałam tabletki i przeszło Lipcóweczka ja nie wiem skąd się biorą takie osobniki jak ten twój ex ? Ale my kobiety silne jesteśmy i niczemu i nikomu się nie damy :-P Gościu zaloguj się to będzie nam łatwiej odpisywac bo gości to my tu sporo mamy :) Ja jak chodzę to jest wporządku ale jak położę się na chwilę to zaraz przysypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja spałam dziś w nocy od 19:30m do 5:45 rano a teraz znowu zawinęłabym się w kołderkę. Sprawa utrudniona bo jestem w pracy a w domku czeka na mnie utęskniona córeczka :) W 1 ciąży za to, wracałam z pracy o spałam do rana z przerwami na siusiu, kolację i serial :P obie ciąże miały początek na jesieni więc może to dlatego też, ponieważ druga ciąża którą straciłam, nie była aż tak senna.. tylko po obiadku chciało mi się pospać troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
Gabi też bym chciała tak jak ty sobie pospać ale mój synek to zasypia dopiero między 21.30 a 22.30 i wcześniej się nie da :( fakt że wstaje koło 8 z jedną pobudką koło 5 na mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Mnie też strasznie chce się spać. Ale staram się nie spać w dzień bo później w nocy się mecze i boli mnie głowa. Ale przynajmniej poleżeć mogę. Tak to pracowałam codziennie. A prace mam stojącą wiec same wiecie jak ciężko wystać 8 godzin z jedną 15 minutową przerwą na śniadanie. Od paru dni jestem na zwolnieniu ze względu na te moje nudności wymioty i bóle żołądka. Są dni że budzę się wszystko jest ok a są dni że z łóżka się nie mogę podnieść, zjeść nic nie mogę i tylko wymiotuje. Bałam się że to może zatrucie ciążowe bo w pierwszej ciąży nie było tak tragicznie, ale gin mi powiedział że może inna płeć i dlatego objawy są gorsze od wcześniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipcoweczka masz corke czy syna ? ile ma lat? podziwiam cie ze sobie tak swietnie dajesz rade i jestes silna babka z malym dzieckiem w ciazy z kolejnym i bez faceta, naprawde pelen szacunek jednak ja nie odpuscilabym pacanowi- zrobil dziecko? no zrobil chyba wie jak to sie robi i na czym to polega wiec mam obowiazek placic na dziecko- takie jest prawo wiec 500 co miesiac niech buli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
Lipcóweczka jesteś mega babka :) i niech sobie ''goście'' mówią co chcą - oni za Ciebie życia nie przeżyją więc niech zajmą się swoim życiem i swoimi problemami :) a co Twojego pacana ex (też się zdenerwowałam) niech odpowiada teraz jak dorosły człowiek a nie jak gówniarz się zachowuje. Wiadomo to alimentów jeszcze masz chwilkę czasu ale ja bym nie odpuściła, teraz wiadomo nerwy a Ty potrzebujesz dużo spokoju... Mam nadzieje, że wszystko się ułoży po TWOJEJ myśli i za jakiś czas trzymając swój skarb na rękach zapomnisz o wszystkich przykrościach jakie Cię spotkały :) tule Cię mocno i duuużo pozytywnej energii przesyłam :) Ja ogólnie czuje się dobrze :) czasami tylko zdrzemnę się po południu na godzinkę i to nie zawsze. Przed wczoraj wymiotowałam co pół godzinki, co wzięłam łyk wody szybko do toalety i bolała mnie przy tym strasznie głowa ale nie wiem czy coś mi zaszkodziło czy co bo to tylko taki jednodniowy przypadek. Nie mogę się już doczekać poniedziałku, żeby zobaczyć moją kropeczkę na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
A ja siedzę i znowu się martwię :( durna babska logika. W pierwszej ciąży miałam wymioty od 5 do 17 tygodnia i normalnie czułam się tragiczni a teraz nie mam wymiotów, mdłości też praktycznie nie mam i martwie się że to coś złego zamiast się cieszyć :-/ i weź tu dogodź kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Enya25 wymioty i mdłości nie są regółą. Mi się raz zdażyło... ale też nie mam ... a w poniedziałak widziałam bijące serducho i jutro napewno na wizycie znowu je zobaczę. Ja mam sporo innych dolegliwości, które mnie męczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
GU ja wiem że nie są regułą ale prawdę mówiąc to ja mało co odczuwam tą ciążę , jedyne co najbardziej dokucza to nadmierny apetyt :) jak nie zjem czegos co dwie godziny to czuję się jakby miała zaraz zemdleć. U mnie wizyta dopiero 1.12 normalnie chyba osiwieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enya do tego nie ma podobno reguły :) ja mam podobnie - tylko bym jadła i jadła :) ja ogólnie mało ważę więc baaardzo mnie cieszy ten apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
to ja dodałam jako gość ;) chyba muszę sobie nick ''zrobić na niebiesko'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
Mimimi ja znowu mam nadwagę i każdy kęs powinnam oglądać dwa razy ale czasem się nie da. Ja w pierwszej ciąży najpierw schudłam przez wymioty 8 kilo a potem wróciło mi 10, ale już czuję że teraz nie wykręcę się tanim kosztem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie myśl dodatkowych kilogramach tylko o małym skarbie rosnącym u Ciebie pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
W skrócie napiszę to tak : odchudzaç się napewno nie będę ale jeżeli o 21 godzinie zechce mi się zjeść kawałek ciasta z bitą śmietaną to będę starała się przekonać sama siebie że nie jest mi to do szczęścia potrzebne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny niewiem czy przez przypadek jak czytalam posty na tablecie nie zglosilam czyjegos wpisu do usuniecia jesli tak sie stalo to bardzo przepraszam no to jest nie do zniesienia jutro podjade do apteki bo dzis nie mialam jak sie ruszyc taka pogoda a synek ma 13 m dopiero jeszcze chory wiec wyjsc sie nie dalo .jejku ja tez ma taki apetyt a boje sie duzo przytyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Jejku dziewczyny jak ja bym chciała mieć taki apetyt jak wy ;) przez te wymioty nie mogę nic jeść bo co się zabiorę to zaraz poleci :/ a oprócz apetytków to jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie oprócz apetytu to troszkę zmęczona i senna jestem, pobolewają mnie piersi i czasami czuje lekkie ukłucia w brzuchu, coś jak przed okresem ale dużo delikatniejsze i bardzo rzadko :) chciałam ostatnio kupić sobie mama coffee podobno bardzo dobra kawa zbożowa dla kobiet w ciąży, karmiących oraz planujących ciąże :) zawiera kwas foliowy i dużo witamin ale w żadnej aptece nie było, mają dopiero sprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Mimimi w rossmannie są :) ja właśnie tak kupiłam :) są duże opakowania i takie na jeden raz :) i sprzedają zwykłą i waniliową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcóweczka a byłam w rossmanie i nie popatrzyłam... dziękuje jutro sprawdzę :) życzę wszystkim miłej nocy, dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×