Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lipcóweczka2015
A i jeszcze jedno ZDETERMINOWANA torbielami się nie przejmuj, ja też mam i powiedzieli że najprawdopodobniej podczas ciąży się wchłoną :) oby u Ciebie tez tak było :) ja bete tez miałam niską bałam się że pozamaciczna byłam na obserwacji 3 dni i nie było widać pęcherzyka a codziennie robili mi usg nawet po 3 razy. Ostatniego dnia się pokazał zrobili betę i wynik był aż za wysoki według nich :) wiec to różnie bywa nie ma co się zamartwiać :) a ostatnio jak byłam na usg gin powiedział że wszystko ok ciąża zdrowa, jest tam niby różnica kilkudniowa ale przy moich cyklach to podobno normalka :) teraz czekam na kolejne usg jeszcze 10 dni :) trzymam za Was kciuki dziewczyny i mam nadzieje że Wy za mnie też potrzymacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jezu dziewczyny ja niewiem co sie dzieje maz mnie wkurzyl nie gadam z nim niewiem chce jesc kwasne ostre a z reszta sama niewiem co niejestem glodna a jednak cos bym zjadla... ale pewnie wieczorem przyjdzie po pracy i przeprosi:-) eh te moje humorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
Hej mogę się przyłączyć ? W piątek zrobiłam test koło południa i od razu wyszły dwie grube kreski :) ostatni okres miał 3 października i internetowe kalkulatory pokazują mi termin na 11 lipca. Bety nie robiłam i robić nie będę a do lekarza mam za tydzień w poniedziałek na pierwszą wizytę. Z objawów to odrzuca mnie od mięsa, kawa przestała mi smakować, lekkie mdłości i swędzące piersi. To moja druga ciąża, jeżeli wszystko się uda to maleństwo się urodzi gdy synek będzie miał troche ponad dwa latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
Mama na kafe też tak mam coś mi się chce ale nie wiem co a w dodatku mam czasem takie napady głodu że czuję że jeżeli za chwilę czegoś nie zjem to padnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIPCÓWECZKO:) Fajnie ze napisałas:) Z ta kawa to idealnie się wstrzeliłas bo ja kocham kawe... mogłabym ja pic litrami i w sumie zawsze tak było :) w zwaizku z tym brak kawy to jedyne tak naprawde czego mi brakuje i to strasznie :( Dlatego tez wyberam sie dzisiaj na zakupy aby kupic jakas bezkofeinowa ktora beda mogla pic chocby z 3 razy dziennie:) MNiam ..... juz na sama mysl slinka mi cieknie :) No i jakies soki ... najgorszą mordege to bede miaął z pomidorowym i choc mega polecany to nie wiem czy sie zmusze zby go kupic ... Co do snow to teraz snią mi sie jaies p*****ly praktycznie codziennie :) Myslałam ze to od tak .. ale skoo i Tobie sie sporo sni to zakladałam ze to norma :) Dzisiaj chyba podskocze do ogolnego po skierowania na morfologie itp bo ten moj gin to mega olewacki.. wygladA NA TAKIEGO CO TO CHYBA DO 4 M-CA BEDZIE ZWLEKAL Z BADANIAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA NA KAFE U mnie na szczescie bez napadow glodu , staram sie nie jsc słodycz bo i tak nie najlepsza ta moja waga ciazowa , zwykle w tzw. szczycie formy małam jakies 56-57 a teraz jak nic 63 kg no i nie bedzie ubywac tylko przybywac:p A swoim sie nie przejmuj :) Moj na razie cierpliwy ... widze ze wkrecil sie w temat ciazowy i stara sie byc na maksa oparciem ale i on pewnie kiedys peknie jak mu zrobie awanture o jakas p*****le:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENYA25 !!! Witaj na forum ,,,, jak idzisz troche nas tutaj jest :p Gratulujre dwoch kreseczek --> u mnie ta druga to taka jasna mi wyszła , no i szacun ze jestes w stanie jakichs badan nie robic jak poleciałam na Bete bo nie mogłam wytrzymac ale jak sie okazało niewiele mi to dało bo i tak za wszesnie na cokolwiek , wedle kalkulatorow ciazaowych termin mam na 07.07 :) i ponc to 6 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Witam nowe dziewczyny i uzupelnijcie tabelke:-) kurcze ja tez staram sie nie jesc duzo bo waze 70 kg bylam na diecie odchudzajacej duzo cwiczylam no i niestety zrzucilam 5 kg i msialam przestac cwiczyc bo moje cwiczenia byly glownie na brzuch hula hop i silownia i wgl a teraz to trzeba sie oszczedzac i zcwiczenia nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbt
Hej i ja sie melduje! Jestem,nigdzie nie ucieklam, pozdrawiam nowe mamusie. Nie nadazam za wami:P nadrobie w tygodniu. Maz przylecial, wiec same rozumiecie, tak rzadko sie widujemy ostatnio, ze mamy duzo do nadrobienia;) tak wiec u nas w ten weekend bardzo rodzinnie. Ja tez humorzasta,maz pierwszego dnia to wyczul i od razu sie pyta,kiedy mam okres dostac,bo zawsze przed okresem taka jestem a ja wybuchlam placzem,ze za 9 miesiecy a zaraz smialam sie w glos :P w taki sposob dowiedzial sie moj maz o ciazy i bardzo sie ucieszyl:) tylko nalega bym koniecznie rzucila juz te swoje plany i obowiazkowo mam wrocic na czas ciazy do niego. Chce byc przy porodzie,wiec zadnego porodu w polsce, nawet to ze, kolezanka bedzie miala na mnie oko, go nie przekonuje. W sumie sie nie dziwie, na zawolanie nie da rady przyleciec, juz przy pierwszym dziecku to przerabialismy. Wiec moje plany zmieniaja sie szybciej niz cokolwiek zaplanuje. A synkowi katar nie minal, po dniu poprawy sie zaostrzylo i wrocil z powrotem,dopiero dzis zaczyna mu gestniec. A z objawow to co jakis czas brzuch mnie pobolewa jak na okres i piersi staja sie pelniejsze:) bo rosnac to chyba juz raczej nie beda. Ciekawe jak to jest przy drugiej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Enya, witam! ;-) Zdeterminowana, ja też uwielbiam kawę, na razie jakoś daje radę przy jednej rozpuszczalnej z mlekiem rano. Lipcóweczka, może to proroczy sen? :-D Ja synka wyśniłam też jakoś na początku ciąży. A moje cycki niby coś tam pobolewają ale jakoś niespecjalnie. MamaNaKafe, o, ja dzisiaj też na męża się wściekam. Nawet grając w karty mu wygarnęłam :-P Raz płacze, raz się śmieje a raz krzycze. Chyba tylko synkowi się nie zbiera, bo odpukać, grzeczny. I ciągle jestem głodna, ale nie mogę się zdecydować co mi się chce, i zrozum tu kobietę w ciąży :-P tbt, to faktycznie masz zawirowania w życiu. Ale lec kochana z mężem, ciąża we dwójkę jest fajniejsza, tzn tak mi się wydaje, bo ja z synkiem byłam praktycznie cały czas sama, mąż wiecznie za granicą, a że on jeździ to nie mogłam z nim być. No ale pieniądze potrzebne, więc nie mieliśmy wyboru. Ale przy porodzie był ze mną cały dzień, dopiero jak zaczęłam przec to kazałam mu wyjść na korytarz, bo mnie rozpraszał. Ale teraz będzie w domu częściej, praktycznie co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczet
Cześć Enya, witaj w naszym gronie :) Zdeterminowanaaa30 - miło, że odpisujesz każdej z nas. Lipcóweczka, MałaaaMii, Zdetermimowana - o co Wam chodzi z kawą? Ja piłam kawę w pierwszej ciąży, piję teraz karmiąc i będąc w drugiej ciąży. No oczywiście nie hektolitrami, od czasu do czasu filiżaneczkę, ale chyba to nic złego? To przecież nie alkohol. tbt - podziwiam Twoją elastyczność. Mi strasznie ciężko przychodzi dostosowywanie się i zmiany planów. Bardzo mnie to stresuje. A tymczasem pozdrawiam Was ze SPA, zaraz lecę na zabieg :) P.S. Polecam taki wyjazd zwłaszcza tym z Was które będą mamami po raz pierwszy, my w poprzedniej ciąży wyjechaliśmy sobie tak na 4 dni i teraz w trudniejszych chwilach bardzo miło ten wyjazd wspominamy. To ważne by mieć czas tylko we dwoje zanim z pary staniecie się przede wszystkim rodzicami na kilka-kilkanaście miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja!!:):):) witam nowe dziewczyny!! Obiawy .... :(:(:( wczoraj pierwszy raz zwymiotowałam ... tak mnie zemdliło jak oglądałam "epokę lodowcową", mam wzdęty brzuch a najgorsze są piersi... poprzednim razem też mnie bolały, ale teraz to jakaś tragedia ... w nocy czuje je nawet przez sen jak się przekręcam. A i jeszcze ... ostatnio leżąc z mężem w łóżku o czymś tam rozmawialiśmy i zaczełam bardzo głośno się śmiać a z 2 min płakałam przez jakąś pierdołę ... ale taki urok tego stanu podobno. W sobotę robiłam betę, po tym jak lekarz powiedział, że teraz to rośnie więcej niż 100% na dwa dni. Jestem przewrażliwiona na jej punkcie po po tamtym poronieniu... Wynik 3852. Przyrost według kalkulatora o 126% na dwa dni. Więc ładnie. Czytałam, że takie wysokie wyniki wskazują na dziewczynkę... :):):) mój teść by chyba ze szczęścia zwariował (ma brata, dwóch synów, brat też ma dwóch synów i dwóch wnuków, jednym słowem, żadnej dziewczynki w rodzinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczet
GU2014, myślałam, że takie przyrosty to przy mnogiej ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczet Ty mnie lepiej nie strasz ... ale by było w pierwszej ciąży rosła o 50% ... myślisz, że i tym razem spłatałaby mi figla?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Mi też tak raz przy rosła strasznie dużo i się przestraszyłam że może mnoga albo jakiś guzek dodatkowo czy coś ( wiadomo zawsze się pankuje, jestem panikarą ) :P kurde może i prorocz był ten sen, a czekam na synka :P wiadomo że z dziewczynki tez bym się cieszyło bo płeć jest mało ważna ale u mnie w rodzinie same baby :P jeszcze jak przeczytałam teraz że beta większą podobno przy dziewczynce to jeszcze bardziej uwierzyłam w ten sen :P co do humorków to ja na szczęście nie mam :) tzn wkurzam się z byle powodu ale to chyba tak po prostu o a nie przez ciążę :P no i mam takie dziwne uczucie bo chce mi się jeść a odrzuca mnie od wszystkiego , no i zgaga okrutnie mnie męczy aż kupiłam dzisiaj w aptece jakieś coś na zgage na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Koczet, ja pije kawę- kubek rano. W pierwszej ciąży też piłam. Ale musiałam się tylko do tego jednego ograniczyć, więc teraz sama już się przyzwyczajam. A to dlatego, że miałam skurcze macicy od samego początku, musiałam brać magnez w końskich dawkach a kawa magnez wypłukuje, a jego niedobór te skurcze wywołuje. Trochę się zakręciłam ale mam nadzieję, że wytłumaczyłam. Moja gin mówiła, że jeden kubek kawy dziennie nie zaszkodzi, bez niej chodziłabym jak neptyk :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie :) Zdeterminowana bety nie robię bo najbliższe laboratorium w którym ją robią jest w odległości 30 km w jedną stronę i mi się nie opłaca jechac . Kawa jakakolwiek może dla mnie nie istnieć w tym momencie, smakuje jak olej samochodowy ;P Dzisiaj tak krótko bo z telefonu piszę, mam takiego lenia że nawet laptopa niechce mi się włączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Zjadlam parowki i na to posypany zolty ser z mikrofali ale chyba bigos jednak zjem:-) :-) :-) mnie tez brzuch pobolewa ale tak troszke ide w czwartek na wizyte bo do 26 niewytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Koczet, no i zazdroszczę wyjazdu. U nas tak grafik napięty, że nie da rady. Mam tyle papierkowej roboty, że hoho! Dodatkowo moja mama będzie miała za parę dni operacje, a jesteśmy bardzo zżyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
GU2014, gratuluję ładnej bety. U męża w rodzinie same baby, nasz syn to była mega niespodzianka. Ja byłam strasznie dumna jak wręczyłam mu te niebieskie buciki po usg, wzruszenie ogromne. To było jedyne usg gdzie męża nie było i od razu mały pisiorka pokazał :-P A teraz to mi obojętne co będzie, aby zdrowe ;-) i mam nadzieję, że nie będę miała takich mdłości, bo w poprzedniej męczyły mnie prawie do 5 miesiąca, piłam herbatę imbirową bo mi pomagała. Ale musiałam też brać czopki, bo wiecznie nad kiblem wisiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
I zapomniałam napisać. Ja do lekarza idę 20 listopada albo 25, w środę będę się umawiac i mam sobie wybrać termin. Pewnie wybiorę ten bliższy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCZET  Dzięki za to co napisałaś , bo mimo większej bądź mniejszej iści czasu faktycznie staram się odpisac każdej z nas bo taka prawda , ze miło przecież się czyta coś skierowanego typowo dla Nas  Ja póki co zazdroszczę Ci Spa  Mam nadzieje ze wypoczniesz porządnie bo mnie czeka powrót do pracy a jutrzejszy dzień wolny dla mnie już będzie wypełniony obowiązkami i zajęciami z uczniami bo dodatkowo uczę tez angola :p A w tym stanie to na pewno każdy grosik mi się przyda Co do kawy to ja nie widziałabym pewnie problemu z wypicia jednej bądź dwóch ale mnie zadowala ilość powyżej wiec rozumiesz…. Ciężko  ale ta bezkofeinowa która kupiłam z Nescafe powiem Ci naprawdę dobra wiec bez problemu będę na niej mogła przeżyć calutką ciąże i nie bac się poronienia itp. . choć brzuch mnie boli dość mmocno… a raczj zoladek ale to zakładam ze od tych moich zeżartych orzeszkow na noc ;/;/ MAMA NA KAFE  No ja niestety tez mam poczucie , ze się nieco opuściłam , ze mogłam wazyc mniej … ale tak z drugiej strony patrząc być może właśnie dlatego tak szybko poszło nam z tymi dwoma kreseczkami , bo o ile ta beta nie spadnie to byłby to Bobas z pierwszego ustrzelenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TBT --> Skoro mążprzyjechał masz wybaczone:p moj dla odmiany wyjechał i nie bedzie go kilka dni bio wraca dopiero w piatek , dodatkowo bedzie w Niemczech wiec kontakt tez ograniczony bo w tym miejscu gdzie bedzie net fatalny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała MIiii ---> podziwiam ze wytrzymujesz przy jednej kawce ... mie jej strasznie brakuje;/ no ale jak pisałampowyzej teraz ta bezkofeinowa okazała sie maczna bo ma smak kawy wiec jestem Szczesliwa :) Co do Kibelka to ja sie nie zaprzyjazniam na razie , nie mam tez skurczy ale za t boli mnie teraz brzuch i to oczywiscie teraz jak moj chłop 1000km dalej ;/;/; ale nie wiem włąsnie czy to nie przez te miksy orzeszkowe o ktorych pisałam :) Oby do jutra mi przeszło bo musze byc na chodze:) Co do płci ja nic nie wiem ... ale tez chce byle donosic i byle zdrowiutkie było a reszta to sie juz napewno ułozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GU2014 --. Gratulacje z powodu takiej bety , ja sie obawiam jak cholera i nie wiem szczerze mowiac jak wytzrymam do czwartku , dzisiaj dosłam skierowania od ogonego morfologie i takie tam .... ale nic konkretnego , najchetniej to chciałabym wlasnie ta bete ale to usłyyszalm musze wysepic u Ginekologa ;/;/ no wiec... trudno moze jakos sie ogarne o czwartku :) Tak czy inaczej raz jescze graty no i co... czekamy rozumiem na coreczke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Mi bez różnicy tak naprawdę... ale wiem że inni byli mega zadowoleni... mam nadzieję, że będzie okazja by sprawdzić tą teorię potwierdzić. .. albo obalić;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Hej Dziewczyny! Jak samopoczucie? Mnie od wczoraj bolą plecy i normalnie kręcą nogi. Ból pleców na szczęście nie jest jakiś mocny, tylko taki...no miejsca sobie znaleźć nie mogę, jak bym nie wiadomo co dźwigała. Ta ciąża zupełnie inaczej wygląda niż z małym, jestem totalnie bez energi, wiecznie jakaś zmęczona. Ale nic dziwnego, skoro w nocy spać nie mogę. Wczoraj czytałam książkę do 1 w nocy, już mi się oczy zamykały, zgasiłam światło a sen odszedł. A jaka złośliwa! Nic mi nie można powiedzieć, współczuję moim domownikom :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Mi jest ciagle nie dobrze synek ma dopiero rokzeby ida jest placz maz w pracy od rana do wieczora masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voice 1986
witam nowe dziewczyny;) Ja ostatnio się niezbyt odzywam bo mam średni dostęp do kompa, w poniedzialek mialam lekkie plamienie, pojechałam do ginai od razu na szpital, dodtakowo mam ab rh - i też jakieś badania mają mi od razu robić na immunoglobulinę czy jakoś tak, miałam od razu usg, ale serduszka nadal nie slychać, lekarz mów że to za wcześnie ale ja się trochę boję bo miałam znajomą która właśnie miała pusty pęcherzyk;/ jutro do szpitala ide i na badania i mają sprawdzić czy ok jest ze mna..... trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas pomyśleć o kreacji ciążowej na święta! Zapraszamy na wyprzedaż sukienek ciążowych! szczegóły: http://sklep.brzuchatki.pl/pl/promotions/1/full Ponad to: - staniki CIĄŻOWE od 10 PLN! - koszule DO KARMIENIA, koszule CIĄŻOWE, koszule DO PORODU już od 19,50 PLN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×