Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość mama na kafe
Witam serdecznie nowe dziewczyny bylam dzis na becie w wtorek 9382.7 a dzis po 3 dniach 17800.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Witaj, MamaOskaraimozeLily. Wpisz się do tabelki. Voice u mnie też pęcherzyk. Lekaarz na poczatku stwierdził, że pewnie nie bedzie nic widać... pęcherzyk pojawia się jak beta jest powyżej 1000. A tu niespodzianka, stwierdził że ładnie mi musi beta teraz przyrastać. Ponas 100%. Mój pęcherzyk ma 5 mm a twóje? Teraz wizytę mam też za 2 tyg. w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
W których tygodniach dziewczyny jesteście ? Bo ciężko się doszukać bo juz trochę tych postów było :P 5mm to chyba jeszcze jakoś wcześnie? Ja się nie znam ale ja jestem w 6 tyg i jak byłam na usg w 5 tyg i 4 dni to pęcherzyk 11 mm. tak próbuje na oko ogarnąć która w którym tygodniu jest :P ej dziewczyny pisałyście tez wcześniej o swoich objawach. Jak wasze piersi? Bo moje opadły, nie bolą, nie wiem czy mam się martwić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lipcoweczka my mamy dzien roznicy w terminie tyko ze ja swoj termin mam obliczony w necie ja wogole niemam objawow i wlasnie sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi tygodniami to ja już nie wiem. Kalkulatory w necie pokazuje różnie 5 albo 6 tydzień. Niby owu była 17-go października, ale lekarz powiedział mi, że pewnie jeszcze nic nie widać a jak okazało się, że widać to powiedział, że z wymiarów to może być 4-6 tydzień i jest za wcześnie żeby cokolwiek ustalać. Na to też wpływ ma termin zagnieżdzenia pewnie. Po za tym wszystko zależy od przyrostu Bhcg, bo pęcherzyk jest widoczny od 1000. I jak już przekroczy to codziennie rośnie o 1.1mm ... tak mi powiedział :) ehhhh .... okaże się na następnym USG...strasznie to skomplikowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Witam nowe dziewczyny! Fajnie, że nas przybywa :-) MamaNaKafe, ładna beta! A jak plamienia? Dziewczyny, u mnie też objawy jakoś zanikają. Ani piersi nie bolą, ani nie muli, chodzę i wszystko wącham jak pies, żeby sprawdzić czy zapachy mi przeszkadzają. I jakoś tak nie bardzo :-/ Ale może to normalne? Może za wcześnie, żeby one były ciągle albo się nasilały? Jak nas dopadna to będziemy błagać, żeby przeszły ;-) A ja już sama nie wiem, który mam tydzień, @ miałam 1 października, od dłuższego czasu cykle miałam 32 dniowe, ale tak przeglądając kalendarz to miałam i 40 parę.. Zobaczymy co lekarz powie. Dzisiejszy test pięknie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No niby niema plamien ja mam wizyte 26 ale niewiem czy wytrzymam tyle bo juz bym kruszynke chciala zobaczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Skoro większość nie ma objawów to najwidoczniej musi tak być :P no ja według swoich obliczeń jestem w 6t2d :) ale to tylko moje obliczenia :) jedyne co w moim ciele się zmieniło to czuje takie uczucie przejedzenia, pełny brzuch chociaż jem normalnie :) no i niestety jestem przeziębiona albo to tak zwany katarek ciążowy :P kurde dzisiaj dopiero 7 jeszcze tyle dni do usg a ja już jajo znoszę :P niby gin powiedział ze jak nie wytrzymam to żebym przyszła wcześniej ale wiadomo bierze za to kasę to dla niego lepiej jak przyjdę dwa razy :P mam nadzieje że wytrzymam :) niestety kochane musimy wziąć nasze ciążę na czas i nie martwić się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
dziewczyny cieszcie sie, ze nie macie objawow...ja tez nie mialam i to cala ciaze...nawet nie zwymiotowalam ani razu, wszystko jest w porzadku. :) nie przejmujcie sie, tylko cieszcie tym wspanialym stanem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
A co ja mam powiedziec wizyta na 26 ale chyba pojde wczesniej bo ciezko mi wytrzymac..ja bym juz chciala zdjecie miec i codziennie na nie patrzec:-) :-) :-) Pozdrawiam wszytkie przyszle mamusie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Mama na kafe no to mniej więcej w tym samym czasie pójdziemy bo nie mam wyznaczonego terminu wizyty tylko mam przyjść po 20 dopiero bo to wedlug miesiączki będzie miedz 8 a 9 tygodniem :) ja mam zdjatko z ostatniego usg ale widać tylko pecherzyk i tak jak pisałam wcześniej tętnienie pola plodowego i za chiny nie wiem co to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
A w ogóle dziewczyny to wczoraj przeglądałam tu przypadkiem jakiś temat o poronieniach i dziewczyny pisały o dziwnych zwiastujących snach z ukrytym przekazem... dzisiaj mi się śniło że robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny a za chwilę kreska zniknęła. Nie wiem czy to jakiś zwiastun czy po prostu naczytałam się tych głupot i mi się przyśniło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, ciekawe ile tu dziewczyn poroni. A ty lipcoweczka masz juz jedno dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
No rzeczywiście, strasznie ciekawe ile z nas poroni.. Czasami mam wrażenie, że niektórzy ludzie czekają, aż komuś przydarzy się coś złego, dla nich to chyba taka odskocznia od swojego szarego życia. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczet
No z***biście gościu, bardzo ciekawe ile poroni! Może Ty? A może zrobisz statystyki? Powalającą masz wrażliwość, zapewne wróci do Ciebie w jakimś pięknym momencie życia. Ja na usg dziś też widziałam tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym, 1,06cm ma. Pani doktor kazała się nie martwić i przyjść za 1-2 tygodnie. Dostałam duphaston 2x1, bo w poprzedniej ciąży mimo dobrego progesteronu był krwiak. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Koczet, super, że wszystko ok. To Twój maluszek ładnie rośnie, jeszcze trochę i będzie serduszko a później śmieszne pozy na ekranie usg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jest tu ktos kto bedzie rodzil wKrakowie?:-) mam nadzieje ze nasza tabelka sie bedzie powiekszala ciagle:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_________wiek___termin porodu____plec____ciaza____ Lipcóweczka_______25__2 lipca__________?_________2 Mama na kafe______22__3lipca__________?__________2 Koczet____________24__6lipca__________?__________2 GU2014___________27__10lipca_________?__________1 voice1986__________28_10 lipca_________?__________1 MałaaaMiii_________24__x_____________?_________2 Tbt_______________32__x______________?__________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_________wiek___termin porodu____plec____ciaza____ Lipcóweczka_______25__2 lipca__________?_________2 Mama na kafe______22__3lipca__________?__________2 Koczet____________24__6lipca__________?__________2 zdeterminowana30__30_6 lipca___________?_________1 mamaOskara_______x__8 lipca___________?_________2 GU2014___________27__10lipca_________?__________1 voice1986__________28_10 lipca_________?__________1 MałaaaMiii_________24__x_____________?_________2 Tbt_______________32__x______________?__________2 paulina512 ________ 24__x______________?__________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSCIU!!!! Jestes zupełnie niepowaznym człowiekiem , zeby nie powiedziec chamem !!! jak mozna zastanawiac się ile z Nas poroni? Mysle ,... ze kazda z Nas ma takei obaw i stara się o tym nie myslec choc czasami się nie da a Ty zachwujesz sie tak jakbys tylko czekał az cos tak tragicznego sie wydarzy . Pozostaje mi wspołczuc Tobie braku jakiejkolwiek empatii i zaproponowac poszukanie topiku o pedofilach ... tam mozesz sie na nich pastwic... nawet bede Ci kibicowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIPCÓWECZKO:) U mnie to jeszcze gorzej niz u Ciebie bo beta mam na bardzo niskim poziomie ... wole nie czytac bo ejszcze wyjdzie z tego cos niedobrego.. na razie niby sam poczatek :) Jesli ciaza to z pierwszego starania tj. 8 lub 15pazdziernika :) Co do objawów to wiadomo norma:p brak okresu , niestey bolący brzuch i tego sie bardzo boje ... na szczescie bol w podbrzszu dokladnie oklice jajnika juz coraz mniej uciazliwy ,ale tydzien temu dzien w dzien bolal mnie tak łeb , ze myslam ze zaczne po scianach chodzic .. skronie pulsowały strasznie aze nie chciałam jesc Apapu to szłam spac " z kurami" , teraz niby lepiej ale boje sie wlasnie tego poronienia . Ginekolog załamał mnie za to po całosci : oswiadczył ze nie wie po co ja siedze jak i tak nic nie bedzie widac i kazał przyjsc za tydzien tj . w ten czwartek :) i tez chyba jajo do tego czasu zniose ;/; to czego sie obawiam to wlasnie ta ciaza pozamaciczna albo poronienie bo neistety ale mam dwa torbiele i miesniaka a to zapewne jakos zbytnio mi nie pomaga ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GU2014 Zazadroszcze Ci starsznie tego pecherzyka bo jak pisałam powyzej ja boje sie ze ten moj babelek nie zagnieździ sie wlasciwie a ginekolog mi wyskoczył ze stwierdzeniem , ze na tym etapei to moze byc to ciaza farmakologiczna ,.. wiec wrocilam do domu ...chiałaam wyklikac poczyatc cos wiecej na necie bo on to wrecz oburzony był po co ja czekam i siedze jak nic nie bedzie widac a w koncu topielegniarki po tych wynikach jakie zobaczyly kazały mi przyjsc wiec co niby???? miałam protestowac i mowic nie nie nie ?? No co za gbór;/;/; zero zrozumienia ... ale chociaz na NFZ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczet :) Widze ze termin mamy podobny choc zakładam , ze moze byc sporo rozbieznosci i kto wie czy ostatecznie nie bde rodziła z koncem czerwca:p Ale tak wracajac do tego co pisałas ... to umnie dolegliwosci jakos umiarkowanie sie pojawiaja : czuje sie senna , boli mnie podbrzusze , zoładek (?) --> to mnie akarat niepokoi choc jak tak szukam po forach to niby norma , piersci w normie , wymiotow brak , a co do zapachow to przeszkadzaja mi jedynie intensywne kadzidelka i to tyle:) Trzymam kciuki za Ciebie i synusia zeby przesypiał cale nocki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁAAAAMIIII !!! Witaj , grat w postaci pozytywnego testu , ja okresowałm podobnie bo 30 wrzesnia miałam ostatni i od wtedy nic :) Teraz staram sie w miare oszczedzac ,,, objawów jak pisałam dziewczynom powyzej nie ma zbyt wiele ale brakuje mi cholernie kawy dlatego jutro musze koniecznie wybrac sie i kupic taka bezkofeinowa :) no nie wyrobie przy jednej dziennie ,,, nie ma szans:) Kiedy idziesz do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VOICE !!!! Melduj co u Ginekologa bo u mnie z okresem podobnie ostatni 30 wrzesnia i tez jestem ciekawa :) Niestety ostatno mnie zbył i teraz to tylko sie boje tej cholernej Bety zeby przypadkiem nie spadła bo sie chyab potne ;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TBT Zamiklas ale mam nadzieje ze juz lepiej nie tylk u synka ale i u siebie w zwiazku ze smiercia kociaka :( ja tez niedawno pochowalam 13 letniego psiaka i powiem CI ze d tej pory jest mi bez niego łyso a jak oglada filmiki to rycze :) najwazniejsze zebys o ile to mozliwe starała sie o tym nie myslec .... nie wiem moze zajeła tymi pierogami:p choc wiem ze to kiepski zart w tych okolicznosciach :) Kochana Głowa do gory bedzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama na kafe :) Zazdorszcze Bety ja o moja sie boje bo ostatnio miałąm tylko 250 wiec w tej tabelce na kratce łapałam sie w widełkach do 10 tyg łacznie ale widomo ze to niemozliwe bo niby wedle tego to ja musiałabym byc w ciazy od kilku miesiecy a jestem od prawdopodobnie kilku ale ... tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOskarkaImozeLily :) Nic sie nie martw na serio trzymam kciuki , wazne ze cos dostałas ... ze masz leki i wiesz ze ktos o Ciebie dba , a czuje sie pozostawiona samej sobie i tak odliczam do tego cholernego czwartku i coraz gorzej mi z tym oczekiwaniem idzie ;/ a efekt pewnie bedzie taki ze znajac zycie dostane skierowanie na badania w czwartek po poludniu , badania w pt i znow czekanie na wyniki do poniedziałku i taki weekend spedzony na gdybaniu ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Zdeterminowana co do kawy to ja jestem typową kawoholiczką przeź prace i ratuje się jakąś kawą mama coffe czy jak to tam :P jest waniliowa i zwykła , polecam od czasu do czasu jak bardzo Ci sir chce kawki :) A w ogóle jak tam dziewczyny? Widzę że jakaś przerwa chyba :P Jak objawy? Ja na szczęście troszkę się uspokoiłam bo ból piersi do mnie wrócił i to tak że nie mogę się dotknąć :) no i sny mam takie realistyczne że szok :) dzisiaj mi się śniło że byłam na usg ale nie widziałam nic a lekarz tylko mi powiedział że dziewczynka :) to niby tylko sen ale uczucie było niesamowite :) Pozdrawiam kobitki i oby nasze ciążę były podręcznikowe :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×