Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lipcóweczka2015
Kurcze bo to plamienie, piersi przestały mnie kompletnie boleć. Mogłabym je ściskać ci zero bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2x
Witajcie nowe lipcowki :) lipcóweczka na pewno jest ok czesto jest tak ze objawy na chwile zanikaja a zaraz sa znow. A inna sprawa ze kiedys musza sie skonczyc ;) ja np w pierwszej ciazy mialam tylko w 7 tc i tyle. Tez sie zamartwiałam ;) ja ide jednak dzis do lekarza po duphaston bo stwierdzilam ze tydzien jeszcze czekac to za dlugo. A powinnam raczej od poczatku brac. U mnie dopiero 4 tc i 7 dzien wiec raczej nic nie bedzie widac. Ciekawe czy jest szansa chociaz pecherzyk zobaczyc? Co do ciuszkow to dla chlopca mam po synku i sporo mam tez neutralnyvh na poczatek. Teraz tez czuje ze chlopiec :) a porod raczej sn tak jak pierwszy. Chociaz musze z neurologiem skonsultowac bo niedawno wyszlo ze mam jakas torbiel na szyszyncr a czytalsm ze to czassmi kwalifikuje do cc. Nie wazne jak wazne by bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipcoweczka, a pierwsza ciaze poronilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
Drogi gościu my jeszcze brzuszka nie mamy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuszkow to ja może na odrobinę mogę liczyć ale tylko dla dziewczynki :) dziś meczyly mnie mdłości - pierwszy raz... Ale na szczęście nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Niestety tak. Ale nie chce o tym rozmawiać bo to bardzo przykry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaljuba
Witam dziewczyny, Dolaczam do was termin na koniec lipca, dzis 5tydz 5 dni. To juz moja 4 ciaza i do wczoraj bylo podejrzenie o cp. Na razie widac tylko pecherzyk ale rokowania sa dobre. Za dwa tyg kolejne USG mam nadzieje ze bedzie widac bijace serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze... tabela Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza myrth82_________31_____1 lipca_____?____________3 Lipcóweczka______25___2 lipca________?__________2 Mama na kafe_____22___3lipca_________?__________2 Koczet___________24___6lipca_________?__________2 GU2014___________27___10lipca________?__________1 voice1986_________28___10 lipca________?__________1 Laurka215_________22___15 lipca________?__________1 Gabi Gje___________28___15 lipca_________?__________2 Tbt_______________32____x_____________?__________2 mimimi007_________21_____x___________?___________1 Malinova83_________31___19 lipca_______?___________2 mama2x____________30____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30___7 lipca_______?___________1 emem37____________37___8 lipca_______?___________3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
juz po wizycie, wszystko ok, maly 7,5cm, tetno bardzo ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
poczatek 9 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
2,5 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje :P bezczelna o tydzień zapytałam a pogratulować zapomniałam :D Oj ból cycków wrócił jak dobrze :) kurde ja to bym chciała żeby to był już etap poznania płci i odczuwania ruchów :) ale jeszcze do tego mi daleko :( chociaż czytałam dużo artykułów że podobno niektórym babeczką to w 13 tygodniu mówili.. Mi lekarz powiedział że też możemy spróbować, ale tan na 100 % to dopiero po 20 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa30
MYRTH82 Fajnie , ze masz juz jakąs ciaze za soba , u nas chyba na jedynaku stanie :) czuje ze i tak ten Bobas wywroci wszystko do gory nogami:p no chyba ze sie przytrafi no to normalnie ... nie bedzie tragedii to bedzie wiecej ale na chwile obecna decyzja o jedynaku :)\ Tym bardziej wspojczuje przezyc zwiazanych z pierwsza ciaza , ja barrdzoooooooo sie boje ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.:) EMEM37---> jak po wizycie ? jakie wiesci ? MAMALJUBA--> Witaj Kochana !!! w grupie razniej , a za dwa tyg bedziesz najszczesliwsza jak serduszko usłyszysz ... ja mam juz ta ze wychodzac z jednej wizyty juz nie moge sie doczekac kolejnej :) MAMASITKA -> Super , ze jestes po wizycie i ze wszystko ok , a ten 9 tydzien to masz na podstawie USG czy okresu? Ale i tak jnajwazniejsze ze bobas zdrowy LIPCOWECZKA --. No i widzisz ??? i Cycki bolą i jeszcze bedziesz prosiła o to zbeyprzestały :) ja musiałam wyjsc do pracy mimo urlop wiec moj Babel miał wychodne ale tez swiruje i nawet jak jade autem to gadam do niego ze jedzie z mamusia a to przeciez taka mala kruszynka:) Co do odruchow to tez chcialabym bardzo juz teraz.. ale jak sobie pomysle co my wedy wymyslimy ... ze nie rusza sie tyle razy ile napisali to podlapiemy kolejna fanaberie ... ja to mowia mi znajomi tzreba myslec pozytywnie i co dziwne ... mimo ze jestem urdzoona optywmistka to o dziwo tym razem nie umiem bo w koncu poronienie bardzo zadko jest zalezne od nas ... i nie przezylabym chyba starty mojego Szkraba MAMA2X Ty oje droga to sie ciesz z powodu braku bjadow bo ja zyganie jak kocur mam wprawdzie za soba ale teraz za to co chwile mnie ciagnie i w zasadzie cąły czas mi niedobrze ... zgdaga itp wiec nic milego ;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
zdeterminowana 9 tydz liczac od miesiaczki, a lekarz mowil ze z usg to 8 tydz, no ale owu mogla byc wczesnie, liczy sie od miesiaczki i ja tez tak licze dziewczyny a dostajecie plytke z usg czy tylko zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny ja udzielam sie marnie bo brak czasu ale czytam wszystkie wasze wpisy:-) :-) i ciesze sie ze z krusznkami ok:-) :-) Pozdrawiam:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No ja 1 zdjecie dostaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcoweczko , fajnie ze masz plytke i zdjecia :) ja niestety tylko foto ;/;/; a takie professional :p t chyba nie za ta kase .... niby kolega robil juz pozniej jak bobas był duzy i taka przyjemnosc kosztowal ich 3 stowy w 3 D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emem37
cześć dziewczyny Termin wyznaczony na 9.07,serduszko bije jak dzwon :) dopiero jak je usłyszałam,poczułam,że mój "orzeszek" tam jest :) niestety wyszło,że mam złe wyniki tarczycowe i muszę być pod kontrolą endokrynologa. Muszę dziś podzwonić czy znajdzie się jeszcze miejsce na wizytę dla mnie. Poza tym druga wizyta u nefrologa,bo mam wrodzona wadę nerek i muszę mieć świeże badanie z usg. Trochę czeka mnie latania,ale grunt,że dzidziuś jest :) Ja też na razie dostaję tylko zdjęcia,myślę,że płytka gdzieś w połowie będzie. Następna wizyta 18,12,a 23 prenatalne. Mam nadzieje,że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakieś sposoby na nudności? Całą noc mnie mdliło. Wstawałam co chwile z myślą że muszę lecieć do kibelka ale obeszło się bez wymiotów. Wczoraj jeczalam że mnie cycki nie bolą a dzisiaj ledwo na bokach leżę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
mnie piersi nie bola( moze przez to ze mam srednie B) ale mialam wczoraj usg i mowil lekarz ze piersi zmienione ciazowe :D martwilam sie ze nie bola tylko urosly, a jednak nie musza bolec caly czas :) ja poki co nie mam mdlosci i nie wymiotuje ale poszukaj licoweczko na forach co pomagalo dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam. Niby herbata z cytryną, krakers, suchy chlebek, imbir no mi niestety to nie pomaga.. Pochwaliłam się za wcześnie. Od prawie 40 min nie wychodzę z toalety. Bożeeee oby dotrwać do 12 tygodnia. Podobno II trymestr należy do najprzyjemniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcoweczka na mdlosci nic niestety na dluzsza mete nie pomoze... w poprzedniej ciazy meczyly mnie nudnosci od 7 tyg do prawie 20!! Ale jak bedziesz mocno wymiotowac to powiedz o tym lekarzowi, jesli bedzie to dla ciebie niebezpieczne to chyba sa jakies srodki na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
Ja też cieszyłam się, że nie mam prawie wcale dolegliwości ale od wczoraj męczą mnie poranne mdłości... :( wczoraj na dodatek jeszcze popołudniowe... nie są one silne i jeśli zostałyby na takiej intensywności jakiej są to da się przeżyć :) aby tylko nie wymiotować ;) miłego dnia życzę wszystkim mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamsitka to źle liczysz, ponieważ jeśli owu się przesunęła to i termin i tydzień ciąży również. Nie zejdzie się wtedy wiek ciąży z wiekiem wg OM. Od OM można sobie liczyc jeśli zawsze miało się równe cykle 28 dni. Wiem po sobie ponieważ wg OM powinnam mieć ciążę o ponad tydzień starszą a jest młodsza bo owu była dużo później niż powinna. Ja miałam baaardzo kiepskie dni ostatnio. Jakiś okropny ból w szyi mnie dorwał, ruszyć się nie mogłam i wyłam z bólu. Jedyne co można to paracetamol który jest do D**Y :( Masakra ale na szczęście już przechodzi :) jutro mam wizytę z USG i jakoś strasznie się stresujęę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w innym temacie dziewczyny pisały o specjalnych opaskach na nadgarstek - podobno działa na mdłości ;) podobno uciskają jakieś miejsce które ma na nie wpływ :) poszukajcie coś o tym na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×