Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość mama2x
Wyzej to ja pisałam :) ja tez sie boje koncowki ciazy w upały. Pierwsze dziecko rodziłam wiosna i uwazam ze tak jest super od razu cieplo i cale lato jeszcze. Mimo to i tak strasznie puchłam. Teraz bardzo chce pilnowac wagi by sana sobie nie zaszkodzic jeszcze bardziej bo upał, brzuch i mnostwo dodatkowtch kg moze byc ciezko. Mysle ze od czerwca juz beda tu wpisy pt "mam dosc chce już urodzić" ;) pocieszę Was ze prawdopodobnie wszystkie urodzicie wczesniej niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-D Tak mniej więcej przeczytałam wasze wpisy Co do witamin, mój gin też kazał tyko kwas bo witaminy pompują dzieci...z reszta w 1 ciąży też tak brałam. Co do lipca, ja miałam termin na koniec lutego i bardzo się cieszyłam bo to już prawie po zimie a na lato fajny berbeć. I tak chciałam rodzić- luty/kwiecień.... niestety wyszło :-[ Córkę rodziłam na początku sierpnia i są plusy i minusy. Minus, że upały, ciężko mi się ja karmilo bo się strasznie pocilysmy, piękna pogoda a ja z brzuchem /choć ja do końca ciąży byłam bardzo aktywna i brzuch mi nie przeszkadzał ale nie każda tak ma i raczej dla większości to jest minus... / ale za to od razu na spacerki bez zabawy w ubieranie. Tylko do wózka i jazda :-) tak na prawdę to wakacje są ok, najgorzej chyba rodzić w 4 kwartale. Takie moje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby dodatkowo udał sie taki rok jak ten to w zasadzie do listopada mozna było smiało smigac bo przeciz pierwsze przymrozki to tak naprawde jedynie ostatnie dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz jestem w łozku brzuch mnie jakos boli i nie wiem co ze soba zrobic ... gin mi mowila ze mozna coel wiec kupiłam i od wczoraj juz poł butelki nie ma ale pocieszam sie ze jak wypije to predko nie kupie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajnik praktycznie nie boli , lekkie plamienia ale juz powiedzoiałam ze nie ma co panikowac na zapas :)Z terminu lipcowego na serio sie ciesze choc taki optymalny to jak dla mnie luty /marzec ale nie ma co wybrzydzac bo jak napisała GABI powyzej mogłysmy trafic na 3 kwartał a wtedy na serio kapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
dzien dobry dziewczyny:) ja juz jestem w pracy,zjadlam sniadanko i juz mnie mdli,cos okropnego,dla mnie dziewczyny,ktora pierwszy raz jest w ciazy zdumiewajace hehe nic nie jadlam przez12godzini(z tego co prawda5przespalam). na szczescie pracuje tylko 3dni w tyg i tylko od7 do14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka ja do póki pracowałam, siedziałam 8h na tyłku, było zimno nad dworzu więc nie wietrzylo się często pokoju więc było duszno... też miałam mdłości :-P odkąd siedzę w domu to jest ich wiele mniej a nawet jak są to wyjdę na taras i przechodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
ja jak mam wolne spie do10 potem nie potrafie zasnac.a rano do roboty i jeden dzien spie5godzin(jak pracuje)a jak mam wolne to10godzin.i te zroznicowania zle wpywaja,ale lubie swoja prace inie wyobrazam sobie codziennie siedziec w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
magdalenka ja tez tak myslalam, ze co tu robic w domu a jestem zmuszona, bo ciaza zagrozona i da sie wytrzymac, nadrabiam zaleglosci w czytaniu ksiazek, bo uwielbiam czytac, a normalnie to czasu brak, jeszcze zaczelam sie uczyc wloskiego, bo moja babcia mowi plynnie i w razie w mi wytlumaczy wszystko, ale poki co to idzie slamazarnie, trudny jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
ehhh no jesli sie ma takie"siedzace" pasje to ok:( ja preferuje rower,basen itd.ja stale sprzatam,na co wczesnie nie mialam czasu.mam sporo poweru jak na ciaze i dziennie mam spory hektar do posprzatania.potem troche na necie posiedze,ale tv to mnie okropnie juz drazni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
mam nie tylko siedzace pasje-rower, tenis- no ale to jest wykluczone :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
no to tak jak ja i dupa trzeba usiedziec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, poczytuję was już od jakiegoś czasu i postanowiłam się dołączyć (jeśli mnie przyjmiecie :) ). Mam 26 lat i jestem w 7 tygodniu pierwszej ciąży. Ta ciąża to trochę cud, bo rozpoczęliśmy z mężem leczenie w klinice bezpłodności, gdzie lekarz po przeprowadzeniu wielu badań 2 miesiące temu powiedział, że bez in vitro szans dla nas nie widzi. Jakie było jego zdziwienie, gdy 2 tyg temu na kontrolnej wizycie zobaczył pęcherzyk. Stwierdził, że mamy gdzieś wyżej układy. A dziś już było serduszko :) termin porodu na 27 lipca. Tak bardzo się cieszę, bo wiele nocy przepłakałam myśląc o bezpłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
Ja - gratuluję :) i witamy wśród lipcowych mam :) a jak samopoczucie w ciąży? :) X Ja dziś na szczęście nie wymiotowalam :) chociaż mdłości się mnie trzymają... Nie mam sił a mam tyle nauki i do tego jeszcze licencjat piszę... Oby ten pierwszy trymestr jak najszybciej zleciał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się prawie ok, mam mdłości poranne, popołudniowe, wieczorne i nocne, ale na szczęście nie wymiotuję. Zmęczenie też jeszcze do przeżycia. Najgorsze są ciągłe obawy o wszystko, a moja praca- jestem lekarzem weterynarii- to siedlisko chorób wszelkich, jeszcze mocniej mnie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
siemanko ;) ja moze nie lipcowka ale koncowka czerwca przyjmiecie??:)))) jestem po 2 latach staran i sie wkoncu udalo;) dzis weszlam w 12 tydzien termin na 16.czerwca;))))) i wiecie cos az sie zdziwilam ;) mialam dzis badania prenatalne i wyszlo ze bedzie chlopak;)) i tu moj szok;) czy w 12 tygodniu lekarz jest to w stanie juz stwierdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Witaj ja -to podobnie jak ja-pierwsza ciazy7tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem niby czerwcowa z terminu bo mam na 30 :P X U mnie mdłości i wszelakie zło I trymestru jak ręką odjal. Może dlatego że to już prawie jego koniec :) z dzidzią chyba wszystko jest ok nie podglądałam jej od 4 dni :D mam usg we wtorek to już 12 tyd będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka215
Bylam dzis na usg, 6 tydzien i 4 dni choc z OM zaczynalby sie dzis 9 tydzien. Serduszko bilo choc tetna nie poznalam bo pani doktor uznala ze dodatkowe badania nie sluza malenstwu. W piatek moge isc zalozyc karte ciazy. ;) narazie Kropek ma 7 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka215
Czy ktoras z Was ma juz zaokraglony brzuszek? chcemy pochwalic sie na swieta i zastanawiam sie czy do tego czasu bedzie cos widac. Wedlug usg bedzie wtedy 9 t 4 dn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Laurka;) chyba raczej nie;)) troszke za wczesnie;) ponoc wypycha w 4 miesiacu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooj nieprawda że w 4 :) ja mam na dole brzuszek zaokrąglony :) ale pisałam już o tym wcześniej, może to dlatego że zaszłam w ciążę po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch to indywidualna sprawa każdej z nas... ja np mam warstwę ochronną tj tłuszczyk :) w pierwszej ciąży w 5 miesiącu mogłam ciążę ukryć jeszcze :) znam przypadki gdzie i chude patyki miały niewidoczną ciążę do 5 mca. A np moja znajoma w 5 miesiącu ruszać się już nie mogła i brzuch miała tak ogromny , że myślałam, że zaraz urodzi więc nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Dzien dobry:) Ja z brzuszkiem mam podobnie,ze jak tylam to w brzuchu i podejrzen mojej ciazy juz bylo wiele,raz jak utylam to facet w sklepie mnie przepuscil w kolejce o matko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam troche brzuszka, wiec szybko bedzie sie powiekaszal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka mnie kiedyś w szpitalu na izbie przyjęć skrzyczeli że tu tyle choróbstwa a ja e ciąży i żebym wyszła hahaha kiedyś też w przychodni jakaś babcia się ze mną kłóciła że mnie przepuści bo widać brzuszek , oczywiście wtedy w ciąży nie byłam :D ale byłam dużo grubsza niż teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Hej, u mnie też się coś pojawia. Spodnie, w których chodze do pracy, zrobiły się ciasne. Jak siędzę to je sobie rozpinam :). Dziś wizyta ciekawe to powie leekarz ... nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×