Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karczma Biskupińska

Polecane posty

Gość kaska6
Zaskoczyłaś mnie. A w tym Muzeum Kolei co ciekawego można zobaczyć? Można się przejechać ciuchcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka9
Możesz przejechać się ciuchcią, mają podany nawet rozkład jazdy. Poza tym widziałam, że można zorganizować tam urodziny albo sesję ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania7
Sesja ślubna w ciuchci... to mogłoby być ciekawe ;) Widziałam już sesje na torach, sesje w trampkach, ale ciuchci jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka7
Sesja na torach to już przesada. Ja jestem bardziej za tradycyjnymi zdjęciami gdzieś na łonie natury, pośród zieleni. Po co wydziwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttka7
Niedaleko Biskupina jest Gniezno, prawda? Był ktoś z Was w Katedrze Gnieźniejskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka9
Katedra jest piękna. Zarówno na zewnątrz jak i w środku. Pięknie wygląda również nocą. Obiekt godny zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttka7
W takim razie musimy się wybrać w tamte strony na wycieczkę. Z tego co piszecie, jest tam mnóstwo ciekawych miejsc. Katedra, Muzeum, Wenecja... Myślę, że maj będzie odpowiednim terminem na wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek8
Da maja jeszcze daleko ;) Wszystko może się zmienić. Nie wolelibyście wyjechać gdzieś za granicę zamiast do Polski? Tam przecież łatwiej o pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka9
Przecież w Polsce jest wiele pięknych miejsc... więc po co gdzieś wyjeżdżać? Lepiej najpierw zwiedzić wszystko w Polsce, a później ewentualnie zwiedzać inne kraje. Trzeba docenić to co jest w naszy kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek8
Tyle, że w Polsce lato nie jest zbyt ładne. Nie wyobrażam sobie wakacyjnego wyjazdu w deszczu. Szkoda pieniędzy i czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Franek, przecież nikt Cię nie zmusza do zwiedzania Polski, cały świat stoi dla Ciebie otworem... Mnie tam Biskupin bardzo się podobał. Muzeum Archeologiczne to bardzo ciekawe miejsce, gdzie na pewno warto zabrać swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttka7
Jak dokładnie wygląda to muzeum? Co można tam zobaczyć? Rozumiem, że jest tam coś ciekawego dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Sama pojedź i zobacz :) A tak serio- nie jest to takie zwykłe zamknięte muzeum. Tu zwiedzasz cały półwysep, gdzie masz mnóstwo budynków i ciekawostek dotyczących różnych epok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttka7
Dużo tam jest do zwiedzania? To wszystko jest na świeżym powietrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Część jest na świeżym powietrzu, część w środku. Trzeba się przygotować na dość długi, ale bardzo ciekawy spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttka7
Długi spacer? To jak duży jest ten skansen? Dzieci są w stanie przetrwać taką trasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Skansen jest spory, ale spokojnie da się go przejść. Dzieci również dadzą radę. Na pewno spodoba im się tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaas
A ten Biskupin to chociaż ładny jest? Jest zielono czy raczej ponuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Wszystko zależy od pory roku, tak jak wszędzie. Wiosną i latem jest pięknie, zimą jak jest biało, też jest naprawdę uroczo. Ale zimą niestety zieleni nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina95
Przed lokalami zawsze masz ładne widoki. Przed Karczmą Biskupińską jest ładnie, jest plac zabaw, jest miejsce do zabaw dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia8
Widzę, że dużo wiecie o Biskupinie, więc może pomożecie. Chcę wybrać się z rodziną na wycieczkę w tamte okolice. Czy nie będziemy się tam nudzili? Gdzie warto pojechać będąc w tamtych stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Na pewno nie będziecie się nudzili. Wybierasz się do Biskupina z dziećmi czy tylko z mężem? Macie jakieś wymagania co do obiektów, które chcecie zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia8
Z mężem i dwójką dzieci- dziewczynką i chłopcem. Nie mamy szczególnych wymagań. Po prostu chcemy zobaczyć jak najwięcej i nie nudzić się. Zaproponujesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Zaurolandia, Wenecja, Diabeł Wenecki, Muzeum Archeologiczne, Muzeum Kolei Wąskotorowej... Trochę tego jest w okolicy. Sądzę, że wszystkie te obiekty spodobają się dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia8
Diabeł Wenecki? A co to takiego? Czy to na pewno jest miejsce dobre dla dzieci? Co tam można zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Diabeł Wenecki to właściwie mieszkaniec Zamku Weneckiego. Dostał taki przydomek, bo słynął z jakichś okrutnych wyroków. Ale diabeł wenecki to też statek, którym można się przepłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia8
A ile taka przejażdżka kosztuje? Ten statek pływa przez cały rok? Czy ma jakieś przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Rejs statkiem kosztuje jedynie 7 zł, a to naprawdę fajna atrakcja. Niestety statek nie kursuje przez cały rok. Kursuje każdego dnia prócz poniedziałków od maja do końca sezonu turystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia8
Cena bardzo przyzwoita, w takim razie statek też dopiszę do planów. Jak długo trwa ten rejs? Bo nie wiem czy coś jeszcze planować na ten dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Rejs trwa jakieś pół godziny. Tak więc nie musisz rezerwować całego dnia. Możesz spokojnie zrobić w tym dniu jeszcze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×