Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karczma Biskupińska

Polecane posty

Gość jasia8
Tak więc kolejny element wycieczki mamy wpisany do naszego planu. Może jeszcze trochę czasu nam zostanie. Masz jeszcze jakąś propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka73
Jeśli zostanie Wam czasu możecie obejrzeć Pałac Skórzewskich i Muzeum Ziemi Pałuckiej. To zabytkowe budowle, więc możecie tam posłuchać trochę historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia8
To jeszcze przemyślimy. Na pewno pojedziemy do Wenecji, do Muzeum Archeologicznego i do Zaurolandii. Jeśli wystarczy nam czasu, zajrzymy jeszcze gdzieś. Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam w tym miejscu, ale za to mogę polecić inne miejsce w Biskupinie: Zajazd w Biskupinie. Spędzaliśmy tam z rodziną weekend i bylismy bardzo zadowoleni. Ładne pokoje, smaczne jedzenie, całkiem tanio i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankajanik
Dziękujemy za wakacje 2015 obsłudze Zajazdu w Biskupinie- bardzo ciekawy program zwiedzania dla Nas przygotowali, po za tym, śniadania domowe no i te naleśniki cioci Tereni- dzieci się zajadały. Dzięki za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka344
Spędziliśmy tam kilka wakacyjnych dni. Były upały- dużym ukojeniem był basen. Jedzenie smaczne- uwielbiamy domowe obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatabis
Jeśli noclegi w Biskupinie to tylko w Karczmie Biskupińskiej. Czyste pokoje, domowe jedzenie. Domowe śniadania i naleśniki cioci Tereni zapamiętamy do końca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postać historyczna
Bardzo dużo się zmieniło. Nowy wygląd restauracji bardzo fajnie wszystko odnowione i wystylizowane naprawdę może się podobać. Ciągle coś tutaj zmieniają.Chyba nawet zbyt często. Jestem tutaj co roku więc zmiany,zmiany,zmiany... Ktoś napisał że wszystko na głębokim tłuszczu i dania podobne. Oj nie bardzo.Osobiście uwielbiam sandacza kosztuje 21 zł i naprawdę wygląda ładnie i świetnie smakuje. No i lubię jeszcze diabła weneckiego w panierce nie wiem dlaczego ale akurat te danie ale smakuję. Reszta menu taka zwykła filet z kurczaka,schabowy,devolai, Jadłem praktycznie wszystko ani jakieś to super smaczne ale z drugiej strony nie jest to złe lub nie do zjedzenia. Normalne ze średniej półki jedzenie. Czyli ani narzekać ani chwalić-oprócz sandacza który jest mega dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaX
Co do jedzenia w karczmie to mogę powiedzieć, że jest ono bardzo dobre! Ja lubie sama sobie nalozyc , nie jem miesa , dla dzieci nie bylo frytek ale byly kopytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawerna Biskupin
sala super jedzenie naprawdę dobre chyba ludzie którzy piszą taie złe opinie jedza gdzie indziej albo jest jakiś dzień bez dobrego kucharza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinos
Moim zdaniem lepiej wybrać miejsce, w którym będziemy mogli zjesc i spac. Z tego właśnie powodu raczej unikałabym agroturystyki. Pokoj fajny szkoda ze nie ma rolet :( Jak ktos jedzie to zabierzcie czajnik bo w pokojach nie ma. Mozna za darmo wziasc ze stołówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulitaS
Według mnie Zajazd Biskupin to świetne miejsce, szczególnie jak ktoś ceni sobie spędzanie czasu w spokojnej okolicy. Moim zdaniem teraz jest idealny moment, żeby się tam wybrać. Turystów nie ma jeszcze wielu, a dni są ciepłe i coraz dłuższe. Co do pokoi – mi akurat brak czajnika nie przeszkadzał, bo na stołówkę jest bliziutko, a poza tym okolica zachęca do zwiedzania i spacerowania, a nie siedzenia w pokoju :) Mi się podobało i śmiało polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiana
Podczas pobytu w Zajeździe w Biskupinie panowały upały mieliśmy nadzieję, że pokoje są klimatyzowane, ale niestety, ale nic nie szkodziło, ponieważ w pokoju w budynku poinformowano nas, iż to najnowsza część było przyjemnie chłodno i upał nie był odczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casmir
Miejsce jest bardzo ładne, nocleg bez zastrzeżeń, natomiast restauracja robi wrażenie – zarówno pod kątem wyglądu jak i jedzenia. To drugie szczególnie na plus, bo posiłki są bardzo smaczne i w sporych porcjach. Można się bezproblemowo najeść. Na pewno tu wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolinaa

Miło wspominam pobyt, szczególnie bardzo ładną okolicę i dobre jedzenie. Jeśli chodzi o obsługę to również zasługuje ona na pozytywną opinię. Myślę też, że spędzenie sylwestra w takim miejscu byłoby szczególnie ciekawe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Kowalska

Byliśmy w karczmie w zeszły weekend na obiedzie i możemy ją z czystym sumieniem polecić. Każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Nawet dzieci były zadowolone, a im dogodzić pod kątem jedzenia to nie lada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kovalevski

Miejsce idealnie nadaje się na zwykły odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walker

Jedzenie na wagę to moja ulubiona opcja we wszelkich restauracjach, więc zdecydowanie polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntKors

Miejsce ok, które na pewno warto odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Jak ktoś się jeszcze zastanawia czy warto tu zrobic wesele to polecam już rezerwować miejsce 🙂 My byliśmy niedawno i bardzo nam się podobało. Jedzenie, klimat, obsługa – wszystko zasługuje na pochwałę. Pokoje są czyste i przestronne.Dziekuje Michalina i Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intel

Nocleg na poziomie dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masel

Miejsce idealnie nadaje się między innymi na wesele. Sala jest bardzo przestronna, więc nie ma problemu nawet w przypadku większej ilości gości. Jak ktoś szuka czegoś sprawdzonego to warto się tu skierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus91

Miałam okazję być w Zajeździe na weselu w zeszłym miesiącu. Muszę przyznać, że cały obiekt zrobił na mnie spore wrażenie, a samo wesele wyszło perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trisha

Dawno nie byłam w takim miejscu. Z dala od hałasu, można cieszyć się spokojem i ciszą. W dodatku ceny bardzo atrakcyjne – mówię tutaj zarówno o noclegu jak i restauracji obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vojnar

Zdecydowaliśmy się na organizację wesela w Zajeździe Biskupin i była to dobra decyzja. Wszystko było przygotowane tak jak należy. Obsługa dała radę! Duży plus dla nich za to 🙂 Każdemu polecam postawić na to miejsce, jeśli chce mieć niezapomnianą uroczystość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulowska

Karczmy są dla mnie dużo ciekawsze od zwykłych restauracji, na przykład karczma Pod Czarcim Kopytem zamiast tradycyjnych sal ma świetnie wystrojone groty. Takie miejsca zdecydowanie przyciągają www.czarciekopyto.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×