Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak nawiązać bliższy, mniej formalny kontakt z ćwiczeniowcem na studiach?

Polecane posty

Gość gość
Wejdź znów we mnie Moja Pało, bo dziś w nocy było mało. Zrobię Ci lodzika jak z zielonej budki, ty mi ściśniesz mocno me sterczące sutki. Włożysz swe paluszki najgłębiej jak umiesz zrobisz to, co lubię, orgazm podarujesz. Na twój wytrysk czekam, spuść się dziś do buzi, to może dostanę jakiś prezent od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i proszę o normalne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu spokój dziewczyno, on na pewno kogoś ma, jak nie żonę to konkubinę. Każdy kiedyś chodził do szkoły i kochał się w nauczycielach, ale takie związki są nierealne, rzadko komu się udaje. Daj sobie spokój i zacznij się uczyć bo po studiach czeka cię kasa w biedronce. A poza tym jak byś mu się spodobała to sam by cię zaczepiał. A jeszcze co napiszę to to, że porządni faceci w wieku 31 lat już dawno mają żony, więc pewnie coś z nim nie tak, uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się uczę, przykładam się, a do matmy teraz szczególnie. Nie wiem skąd twierdzenie o biedronce, i Ci co mieli stypendia na nich siedzą :P. W końcu muszę zacząć chodzić częściej do tablicy, bo jak na razie niezbyt się wyróżniam (u nas chodzą tylko chętni). Nie powiedziałabym że nie jest normalne, że ktoś w wieku 31 lat nie ma żony... to każdy musi się żenić i tylko to jest wyznacznikiem normalności? Nie przesadzajmy. Ale bardzo prawdopodobne, że ma partnerkę, tutaj się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki ogarnij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki? Chyba mnie z kimś mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam głęboką nadzieję, że Cię mylę. Mam też nadzieję, że nie miałaś dzisiaj matmy i nie ubrałaś się jak idiotka... Jeju nie ważne kim jesteś. Nie rób z siebie wariatki bo to żałosne. Cała grupa będzie z Ciebie ryła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak, bo faktycznie 'cała grupa będzie z ciebie ryła' to trafny argument. Ktoś w ogóle dzisiaj miał zajęcia? Ja miałam rektorskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Ci to wisi to twoja sprawa. Rób co chcesz, ale ludzie mają ubaw z cizi która przystawia się do ćwiczeniowca od majzy. Dziwne bo jakoś pasujesz mi do tej osóbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, bo ja przecież jestem różową cizią, która macha cyckami na zajęciach i myśli że jest z******ta :D. Zapomniałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś tępa biorąc się za ćwiczeniowca. Nie dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się nie biorę. Wiem, o co i on mógłby mnie posądzić. Poczekajmy na koniec semestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam mu podrzucić ostatnio na biurko karteczkę 'uśmiechnij się' bo nie był w sosie, ale stwierdziłam, że to chyba zbyt dziecinne plus bałam się, że ktoś to zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie taki zly pomysl, gorzej jakbys z numerem telefonu podrzucila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentki to naprawdę takie niedorozwoje? Podrzucanie karteczek? To uczelnia czy podstawówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę jest to bez sensu. Ale wcale nie uważam, że od razu poziom podstawówki, w końcu nie chciałam tam napisać 'podobasz mi się' tylko chciałam poprawić mu humor :P. Niemniej niepotrzebne jest takie kombinowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do niego na konsultacje i pogadaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sobie tak karteczką dupę wytarł i podrzucił ci do plecaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego ty ode mnie chcesz? Jak zwykle hejt kafeteryjny w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć wiadomo, że takie karteczki wiele nie znaczą i nawet mogą wkurzyć, więc stwierdziłam że po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz po prostu przeżywać sobie tego platonicznie? minie ci za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuj jak możesz marzyć o takim starym dziadzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×