Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Gość dżanga
Cześć :) ja też jestem szurnięta.:) Gdybyś czasem nie miała czasu okazać swojej szurniętości, to ja mogę Cię zastąpić. Wprawdzie nie zawsze, ale czasem tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
Cześć rycerzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
Kotka, wiem że zaraz zleca się tłumy żeby zakrzyknąć, że jesteś niezastąpiona, ale mogłabym robić za dublerkę na przykład;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takich godzinach...czyli że tak wcześnie czy tak późno?:-D Uspokoję Cię Koci-nas szurniętych jest tu znacznie więcej widzisz? Kolejna do kolekcji:-D Ale nie dubluj Dżaga, bo zupełnie stracę orientację kto, gdzie, kiedy, z kim i dlaczego;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
Nie miałam na myśli podszywania się jeśli tak to odebrałaś, tylko dyżury na topiku w szurniętych godzinach. W takim razie znajdźcie dla mnie inną rolę, taką dla początkujących, najlepiej drugoplanową, nie wymagającą stałej obecności. Mogę do was przyszurać od czasu do czasu, głównie w okolicach weekendu, najchętniej w godzinach nocnych, wczesnoporannych lub późnowieczornych :) ale niekoniecznie, mogę też przylecieć w dowolnym momencie, jeśli ktoś za mną zatęskni…:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Porzucił- co przypłaciłam głęboką depresją i omal nie wpadłam w alkoholizm tylko mi teraz nie mów, że to było ot tak dla hecy i że się na żartach nie znam:-P Dżaga:-Dnie zrozumiałam jako byś miała być podszywem;-) pisałam to w formie żartu:-) wpadaj kiedy tylko chcesz i czuj się jak u siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walet caro
hejka czwórko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety czworko :( chetnie bym odstrzelila toto, niestety wydaje sie byc pod ochrona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po odstrzale to bym zastosowala utylizacje, w koncu ogien dziala oczyszczajaco ;) i wtedy w ziemie.... kwiaty wtedy rosna lepiej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może od razu połączmy Koci:-)właśnie przeczytałam, że Ty i Pusz jesteście jedną osobą:-D jak mogłaś nam wcześniej nie powiedzieć? To nie fair, że dowiadujemy się dopiero od kogoś życzliwego z innego tematu taki zawód...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna, Ty i ja też jesteśmy tą samą osobą, tylko "odkrywcy" nie starczyło czasu i miejsca, żeby wylistować wszystkie nasze, tzn. moje, niebieskie nicki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×