Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

ja moge sie poswiecic 😴 i poczochrac, tylko wiesz, ty liniejesz, pozniej na mnie bedzie, ze lysymi miejscami swiecisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie podlejemy, spryskamy przeciwko szkodnikom, będziemy doglądać i nawozić? :D To całe przedsięwzięcie jest! Żeby była słodka potrzebowałaby więcej słońca. No chyba, że kwaśny sok tez Ci odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
lubie a melony?? to zdaje sie tez takie bardziej cieplolubne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melony maja inną konsystencję Pusz I nie mają meszka :P Dobre są i na zimno i na gorąco :D Pytaj Doka jak i co woli. Ja się znam tylko na pielęgnacji i hodowli :D A teraz koniec tej tyrki. czas na weekend :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek jak rower? Chyba zardzewiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
smof, dopiero teraz moglam sobie ten teledysk obejrzec..... dyplomatycznie zamilcze... choc zemsta bedzie ..... mmmm bolesna ;) wiesz, na tym waskim materacyku, jak sie bede ukladac na misiu wygodniej, czasem kolano moze w strategicznym miejscu wyladowac.... tak niechcacy :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
nie podobalo sie??? normalnie kobiecie nie dogodzi :P a co do materacyka to wiesz :D najpierw, musialabys go znalezc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG! Odebrało mi mowę... Pan konduktor korzystając z tłoku otarł się o mnie i na pamiątkę zostawił odciski palców. Kciuka i wskazującego. Uszczypnął mnie w tyłek :D A ja nie potrafiłam wydobyć z siebie ani jednego słowa 💤 Za to mina Pana, który najwyraźniej obserwował całą sytuację bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Nadal czuje te palce :O Ble! :P Za to ten Pan obserwator :D Jak on się uśmiał :D Prawie się udusił chowając brodę w szalik :P I tak widziałam Pana pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie tylko po to :P Alee jako, że obowiązuje (tam też? ) domniemanie niewinności ;) póki nie znajdą pod Twoim łóżkiem jajecznych skorupek Kotka odejdzie wolna ;) A może i zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz pusz, jednak sie boisz :) choc troche :D :P i juz tak nie zawracaj tej gitary bo masz ochote na ten sernik ;) ze skorka pomaranczowa i rodzynkami moczonymi 24godz w rumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×