Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Galicynka8

własny biznes w branży odzieżowej

Polecane posty

Gość edliba
Marek odzieżwoych jest teraz naprawdę sporo i raczej wszystko oferują to samo, mało jest w tym innowacji. Dlatego wg mnie jesli naprawde chcesz żeby Twoja marka odniosła jakiś sukces i oferowała coś innego, jeszcze nie tak często spotykane na polskim rynku niestety, to zainteresuj się tematem hafciarek komputerowych, które na kazdym rodzaju materiału mogą wyhaftować co sobie tylko dusza zapragnie :) możesz oferować klientom indywidualne wzory, stworzone według ich preferencji przez co w sumie od razu cena wyrobu może być wyższa :) postaraj się o dofinansowanie i działaj! Najlepsze jest to, że żeby haftować nie trzeba umieć szyć, bo wszystko za nas zrobi właśnie taka hafciarka komputerowa :) polecam te firmy BERNINA, sama ich uzywam i jestem bardzo zadowolona. są naprawdę w rozsądnych cencha i maja kilka dodatkowych opcji, które cięzko znaleźć u konkurecji, jak np. zdobienie kryształkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenskens
na poczatek najlepiej nie szaleć z pieniędzmi i wybierać ręczne, przeciez nie wiadomo jak to sie potoczy :) ja mam juz swoja pracownie z kilkoma osobami i zaopatrujemy sie w ploter, tam tez robimy serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o lagowarki to jest to spory wydatek ale warto zainwestowac w to urządzenie, znacznie ułatwia prace. ja zaopatrywałem się na plot-er.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
W każdej firmie przyda się drukarka sprawna i wydajna do drukowania faktur papierków itp. Jak będziesz szukać takiej to warto zerknąć na drukarki Epson z systemem ITS, gdzie teraz są w ofertach promocyjnych tak jak np. http://www.epson.pl/msoffice i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
Ja jeszcze słyszałam, że te drukarki mają promocję z zapasem tuszu na dwa lata i 3 letnią gwarancją a więc zakup jeszcze bardziej się opłaca. Poczytasz o tym na: http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki . Wszystko dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka231
A do kiedy te wszystkie promocje trwają? Można je łączyć ze sobą czy jak? Oferta wydaje się bardzo korzystna na te drukarki. Do takiej branży też się przyda taka drukarka , jeszcze z takimi gratisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
Z tego co wiem można je razem łączyć i stworzyć fajną propozycję promocyjną. Jednak promocje kończą się nie równo. Jedna promocja kończy się z subskrypcją do 30,06,2016 a zaś na zapas tuszu do drukarki i 3 lata gwarancji trwa aż do 31,03,2017 z tego co wyczytałam na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł, myślę o czymś podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także zdecydowałam się na branżę odzieżową. Wykonuję projekty ubrań oraz akcesoriów. Niedawno zaczęłam współpracę z firmą www.dkal.pl oferującą dodatki kaletnicze ponieważ poszerzyłam swoją ofertę o torby i plecaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł. Moim zdaniem warto próbować. Jeśli będziesz poszukiwał krojowni, wzorcowni lub szwalni, możesz sprawdzić ofertę www.elastic.com.pl. Korzystam z ich usług od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma prowadzi sklep internetowy z ciuchami i całkiem fajnie jej to idzie. Nie wiem gdzie dokładnie zamawia, ale dobrą ma kasę. Teraz szuka biura w Katowicach, bo na razie wynajmuje biuro serwisowe z CitySpace.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Warto też pamiętać, że ważna jest reklama. Konto na instagramie i współpraca z wypromujemy.com to klucz do sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×