Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

D_Y_S_K_A_L_K_U_L_I_S_T_K_A

Czy powinnam na tym pozostać?

Polecane posty

Obecnie od kilku lat nie mogę się uporać ze zdaniem egzaminu dojrzałości. Próbowałam już, ale po prostu jakoś mi to nie wychodzi. Miałam różne plany. Chciałam być aktorką, później pisarką i scenarzystką. Innym razem reżyserką i fotografką. Innym razem dziennikarką. Niestety. Jestem osobą z lekką wadą wymowy, po wypadku (gdzie uszkodzony był obojczyk, miednica) oraz mam głęboką wadę wzroku. Mam umiarkowany stopień niepełnosprawności, wyrobiłam go sobie, ze względu na to, że w żadnej pracy nie dawałam sobie rady. Poszłam pracować do ochrony, wtedy nie miałam jeszcze grupy ale tam mi doradzono, bym wyrobiła sobie takie coś. Tam byłam na zasadach studentki, zapisałam się do szkoły policealnej o profilu technik rachunkowości (tylko dla samego zaświadczenie), niestety rzuciłam to. Moja matka liczyła na to , że podniosę swoje kwalifikację. Nic z tego, oprócz tego ukończyłam technikum ale bez matury, dyplomu technika również nie obroniłam. Zrezygnowałam. Teraz pracuję jako portierka w zakładzie przemysłowym poprzez agencję ochrony osób i mienia solid. Czy powinnam na tym pozostać? czy walczyć dalej o swój sukces zawodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto walczyć o lepszą przyszłość dla siebie. Może jakieś korki z matury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci na moim przykładzie, że zawsze warto walczyć o swoje. Nie chodziłam do liceum z powodów zdrowotnych, pojawiałam się jedynie kiedy miałam trochę siły, przyszłam na maturę i jakoś poszło. Trzeba jednak samemu chcieć, siedziałam w domu i się uczyłam, chyba nie ma innej opcji niż nauka. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×