Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lodzik do końca... Pytanie do kobiet...

Polecane posty

Gość gość
I dobrze robi, po co ma jesc gluta troglodyty, który w dodatku wpycha fiuta innym, bo taki ładny przecież :-D Dawno bym kopnela w d**e takiego pustaka. Swoją drogą widocznie jej nie krecisz ty i twoje smarki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało brakowało bym dostał w mordę z liścia. Dokładnie nie pamiętam, ale nie wytrzymałem i trochę mi się ulało do Jej ust. W spokojnym choć zdecydowanym tonie, że tego nie lubi. I żyłem w tym strachu i poczucia winy aż do momentu kiedy poznałem Kasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiizak
Kobiety ktore nie lubia do buzi , sa malo rozwiniete i czesto beda opuszczone lub zdradzane. Lizanie cipki tez wiaze sie z pochlanianiem wydzieliny przez lizacego no chyba ze ktos lize tylko czubek. Mam to szczescie ze i ona i ja lubimy to robic bez uprzedzen z wielka namietnoscia. Kiedys i tak wpuscisz swoje nasienie do innej buzi skoro twoja zona ci odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteśmy zwierzętami więc pewnych rzeczy się nie robi i tyle Jaki jest sens polykanie wydzieliny ? Co innego pieszczenie,lizanie,dotykanie.No ale ludzie mają rózne odchyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane są kobiety co potrafią zrobić lodzika do końca i wylizać jajka facetowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i mysle ze autor tematu = dno ..nie lubi tyle szacunek ....nie pasi szukaj innej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu jeden madry sie znalazl a juz myslalam ze w tym gatunku takie okazy sie nie zdarzaja Ciekawa jestem czy autor polknal by sperme kolegi albo nawet swoja ?? Podobno dobra slodka no to chlup w ten glupi dziob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kończy w ustach i spijam wszystko.Tylko,że każda sperma ma inny smak.Mąż ma dobry smak i mój soczek tez mąż spija i mam smaczny.Zalezy to od tego co jemy,pijemy i higieny miejsc intymnych pochwa,członek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×