Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość mania20parę
justinka mnie się też tak wydawało wcześniej ale brałam clo i luteine i nic to nie dało może po tym badaniu drożności coś będzie :P a jak nie to chyba zdecyduje się na ta inseminacje jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
No ja narazie nadzieje kieruje w ta stymulacje. Zresxta musze pierw poczekaci zrobic badania. Zobaczymy...narazie odliczam dni do okresu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nikt się nie martwi Mamą Zuzy? miała niedobre wyniki moczu i nie pisze od dłuższego czasu.. żadna się nie przejmuje tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ty gości martwisz się tylko mama zuzy. Od dawna już żadna się nie odzywa i nie zastanawia cię dlaczego? I co się z nimi dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Eh i znowu jacyś goście mają pretensje nie wiadomo o co. Ale fakt ciekawe co dzieje się z dziewczynami. Żadna się nie odzywa od dawna. Justinka a kiedy masz termin @? Ja byłam dzisiaj a raczej wczoraj :P u gin robiłam posiew bakteryjny przed badaniem drożności. I mam jeszcze zrobić morfologię i ob krwi. i jak wszystko wyjdzie ok to dostanę skierowanie na drożności. I nie wiem dlaczego ale boję się tego badania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
Hej dziewczyny! Je ostatnio też troszkę zaniedbałam ale dni gnają mi jak szalone. Ludzie ogólnie lubią wtykać nosa w nieswoje sprawy, wczoraj na Zumbie babka podniosła mi ciśnienie próbując mi wmówić, że nie zależy mi na ciąży i w ogóle będę złą matką. Ale mnie wkurzyła ... a ja cały czas jestem w kontakcie z lekarzem i powiedział, że śmiało mogę brykać nawet do rozwiązania :) (o ile ciąża dalej będzie prawidłowa) więc jej odpowiedziałam, że już mam swojego lekarza i to on moją ciążę prowadzi ... ech... się wyżalić musiałam... Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Hej. Pewbie u naszzych zafasolkowanych jest wszystko dobrze. Chodz dawno juz sie czesc nie odzywala?? Ja powinnam @ dostac za trzy dni. Ale mam wrazenie ze dostane. Ostatnio dwie moje kolezanki dowiedzialysie ze sa w ciazy i jakos mi ciezko...wszystkim sie udaje a ja stoje w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mlib ale ro fajbie ze jeszcze mozesz chodzic na zumbe. Ale widzisz czesc spoleczentwa uwaza chyba ze ciezarnej to juz nic nie wolno a cwiczenia nie sa wskazane. Nie warto sie tym przejmowac jezeli lekarz mowi ze jest dobrze i pozwala to on napewno wie ze Ci to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anroreeran1971gydzv
Hej dziewczyny. Blanka oo no proszę będę o Tobie myśleć życzę Ci też szczęśliwego rozwiązania cudownie ze już za chwilke będziesz tulic swojego maluszka. U mnie to będzie polowkowe i strasznie dumna i szczęśliwa jestem ze tak daleko już jestem.i z każdym dniem bardziej wierzę ze tym razem będzie dobrze. Wy też musicie tak myśleć. Mucha ja to codziennie tak mam jak ty miałas wczoraj. Moja mama się śmieje ze mam w brzuchu glodomora takiego samego jak mój mąż bo śmieszne jest to ze mój mężczyzna rośnie razem ze mną he he. Jasne http://gtiny.me/x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
mlib nie przejmuj się tym co ludzie gadaja. Jeżeli lekarz pozwala ci chodzic na zumbe to tylko pozazdrościć ci zdrowia i maluszkowi też :) justinka ja jednak postanowiłam troche wyluzować. Ale jakieś mam przeczucie dobre że w końcu się uda :) i tego zamierzam się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) której z was wychodziły testy owu w 23dc pozytywne i okazało się ze to ciąża?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania ja niby tezz ale jak slysze ooo kolejnej sie udalo a mi sie robi przykro i smutno...czasami siedze a mysli same sie nasuwaja ze cholera czemu znow nie. Teraz tez @ za trY dni niby tylko piersi mnie bola i zle sie czuje ale nie woem czy sie nie przeziebilam b jakos mi zimno a temperatury nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka wiem jak to jest :-). Mam dokładnie tak samo. Jak widzę matki z dziećmi to aż mnie coś ściska w środku :P chciała bym wiedzieć jak to jest mieć dziecko... To dla mnie uczucie niedowyobrażenia :D he he Eh ją też byłam teraz przeziębiona temp nie miałam ale naprawdę okropnie się czułam. Dlatego też nie było zabardzo przytulanek. Jedynie 12 dc :P dziś mam 14dc. Więc i tym razem nawet nie liczę na fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Hmm ale teraz tak pomyslalam że może to twoje złe samopoczucie to jednak na ciążę :P trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Oj chcialabym...noby przytulanki bylo prawie codziennie tylko w dniu owulacji nie ale na nastepny dzien z samego rana. Zobaczymy ...nic wiecej mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No justinka niech chociaż tobie się teraz uda :) ja teraz nawet na to nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilinfafo1983jlpqs
Mania to Chyba dobre wieści. Ja dziś przeżywam stres,właściwie od wczoraj wieczorem bo Babel jakiś ostały,rusza się tylko kiedy leżę a czasem i wtedy nie i juz mnie ogarnął stres i zaczęłam się martwic.Wiec co?Detektor do ręki a tam tylko szum (pewnie przepływy) i słychać jak mały się rusza,dźwięki takie ze powinnam te ruchy czuć a tu nic,obiecałam cały brzuch i nie słychać serduszka,dopiero jakios pod kątem ulozylam ta "sondę" i serduszko się znalazło.Maluch chyba schowal się pod łożysko a później już go czułam normalnie i teraz znowu chyba schowany.Ale co się stresu najadlam to moje,już chciałam do szpitala jechac Jasne http://url.5base.com/fuPj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Ta pogoda ospala to i Babelek mniej *****iwy. :-) Mania nir wiem wydaje mi sie ze chyba nie bo mam smaki sama nie wiem na co dzis bylam na zakuoach patrE losos wedzony a ja go X lat nie jadlam bo przestalam lubic ryby heheh...chodz przed okresem tw mi sie zdarza jesc slodkie z czyms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Nie napisalam orzeklenstwa tylko od ruchu slowo i gwiazdki sie pojawily...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
he he justinka to tak jak ja przed okresem potrafię zjeść śledzia i przegryzać piernikami w czekoladzie :P ale jak byłam w ciąży która poronilam w 6 tyg to Jadlam ukradkiem żeby nikt nie widział kapustę kiszona :P później pasztet tak mi smakowal jak bym pierwszy raz w życiu go jadła. I raz miałam smak na truskawki z bita śmietana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Ja w dzien dziadka zjadlam pasztetu wlasnej roboty kawalek czego ja nie jadam wogule:-) Chcialabym bardzo zeby sie udalo...ale zobaczymy. Moj maz twierdzi ze okres bedzie bo cycki mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
pozostaje ci tylko czekać ale już niedługo będziesz wiedzieć :) a do tej pory trzeba zachować jednak zdrowy rozsądek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
No zobaczyny zostaly dwa dni.....dugi dzien z rzed boli mbie od rana glowa:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Hej dziewczyny :) ja nie oddzywam sie bo nadal nienajlepiej sie czuje... Malo tego z soboty na niedziele zwymiotowalam chyba piec wiader ale jak sie później okazalo chyba u nas panuje jelitowka... Teraz dzieci chore :( a przestraszymal sie nieziemsko bo w czasie sprzątania potknekam sie na schodach i myslalam ze cos z dzidziusiem sie podzialo bo tylek sobie obilam ale chyba to przez jelitowke... Dzis idę do giną... Po obiadku sie szykuje. za was dziewczyny szczególnie za manie i justyne trzymam kciuki :) justynka daj znac co i jak :) mlib zawsze sie znajda jakieś krowy które cala ciaze by przelezaly i zazdroszczą ruchów ;) i checi ;) pozdrawiam was :) mamamzuzy odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua fajnie ze się odezwałaś.Który.Daj znać po wizycie. Ja dziś miałam usg,mały rośnie waży prawie 2400 i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
MamaZuzy super jaki juz duzy jest :-) a ja dzis jakos nie w chumorze scielam sie z mezem. Nie wiem czy ja mam jakies wachania nastroju cY poprostu dzis od rana jako nie idze nam rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamuanew w końcu się odezwałaś który to już tydzień? Mamo zuzy ale ci maleństwo rośnie :) justinka czasem są lepsze lub gorsze dni ale nie ma co się załamywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
No malenstwo szybciutko rosnie:-)ale fajnie...Mania mam nadzieje ze niedlugo my bedziemy tak miaky i dzielily sie informacjami:-) Ja dzis jakos lenia mam i jeszcze w lozku leze..a jutro juz @ powinna byc...i nie moge sie doczekac by sie przekonac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka coś czuje że niebawem się będziesz chwalić dwoma kreskami :P ja pewnie jeszcze poczekam. A masz jakieś objawy na @? Kiedy będziesz robić test jak nie przyjdzie? Ostatnio jak byłam u mojej gin to pod gabinetem było słychać jak bije serce maleństwa jakieś kobiety. Musiałam się powstrzymać żeby się nie rozkleić i zastanawiałam się tylko czy ja kiedyś też będę mogła usłyszeć bicie serduszka mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaa
hej laski a może być tak że nie ma żadnych objawów? miałam pęcherzyk i lewy i prawy obydwa pękły było zbliżenie do @ 7-8 dni i póki co nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×