Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość Justinka2014
Ja nigdy nie bylam na Nfz. Chodze prywatnie pierwsz. Ciaze tez prywatnie prowadzilam ale przez innego ginekologa. A teraz chodze trzeci rok d jednego i jestem zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mamazuzy co tam? Odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamuanew fajnie że się odezwałas :) co tam u ciebie? Jak się czujesz? Ja mam dzisiaj 20dc i odliczam dni do @. Brzuch raz boli raz nie jestem osłabiona śpiąca bardzo. I mam dziwny śluz. Biały z małymi grudkami ale nic mnie nie swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua ty się nie odzywasz to i ja nie pisze :) to co jutro wizyta? Ja mam za tydzień usg,zobaczymy co tam u małego,czy ładnie rośnie.Od wczoraj jakiś spokojniejszy. Dziś gorszy dzień u mnie,mija rok od śmierci Olivierka,a raczej od porodu.Niedziele przeplakalam cała a dziś jakiś taki spokój we mnie.No może troszkę się zmartwilam bo brzuszkowy chłopczyk nie chciał się rano ruszać jak zwykle to bywało. Dziś do szkoły po świątecznej przerwie,mam nadzieję że już ostatni raz bo nie chce mi się juz chodzić,nie daje rady tam wysiedziec. Co z resztą ciężarówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Kurde dziewczyny obudziłam się dzisiaj cała mokra tak się spociłam. I strasznie Duszno. Jakaś taka osłabiona i zmęczona jestem niby śpię a budzę się zmęczona. I bardzo chce mi się pić. Jeść w sumie też :P dzisiaj mam 21 dc a temp w pochwie 37.05 a przed owu miałam 36.4. Kurde chciała bym żeby to była fasolka ale pewnie okres przyjdzie. Brzuch mnie pobolewa. I czuje takie ciepło tam :P więc będzie pewnie @ jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania a moze jednak fasolka??? Trzymam kciuki!!! Ale bylo by super jakby sie Tobie udalo. No ja juz po @ wizute mam 17 stycznia wiec zobaczymy co powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno dołączyłam do grona ciężarnych :-) Aktualnie jestem w 9 tygodniu (8 tygodni 2 dni). Ja nie miałam żadnych objawów, brak mdłości, omdleń, wymiotów itd... Poza sikaniem co 15 minut :-) Ale za to mam zakaz jakiegokolwiek wysiłku wiec całe dnie od tygodnia spędzam w łóżku leżąc i siedząc na przemian. Macierzyństwo mimo to jest dla mnie pięknym czasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka nie dziękuje żeby nie zapeszyc :) No to teraz też działaj żeby fasolka była :P ją wizytę mam na 16 stycznia. No zobaczymy czy pójdę wtedy z okresem czy jednak fasolka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Ty dzien przede mna masz wizyte:-) no ja ide bo nialam miesiac temu buc na stymulacje ale jak juz w poprzdnim cyklu sie nie udalo a myslalam ze sie uda to ide w tym nie ma co czekac:-) mam nadzieje do wiosny si udA:-) Trzymam kciuki Mania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No ja też mam planowany monitoring. Niby mam przjść 3dc czyli jeszcze z okresem. Ostatnio jak brałam clo to zrobiła mi się torbiel prawie 7cm luteina na to nie pomogła i musiałam brać anty. Teraz mam cykl kiedy nie biorę żadnych tabletek. I prawdopodobnie będę brać dalej clo ale mniejsza dawkę po pół tabletki a nie całą. No zobaczymy :) ale chciała bym już mieć teraz fasolke :) justinka też trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Ja do wiosny juZ max che byc...:-) mam nadzieje ze uda mi sie i Tobie Mania i innym staraczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka do wiosny już nie daleko doczekasz się napewno :) a mnie ciągle poty oblewają i Duszno jeszcze teraz zaczęły mnie piersi boleć zwłaszcza sutki :P i tak siedzę i taka głupia myśl mi wpadła do głowy że może to jest właśnie to :D ale nie wiem czy tak naprawdę jest czy znowu sobie wkręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Poczekaj cierpliwie :-) Moze udalo sie ale spokojnie czekaj chodz wiem ze pewnie siedzic i myslisz...hihi...znam to uczucie. A ja sie wlasnie z mezem scielam i normalnie bucham zloscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
he he czekam czekam :) jestem pełna nadzieji. Nie przejmuj się kłótnia chociaż nie wiem o co poszło :P ale jeśli to jakiś drobiazg to nie warto się tak denerwować :) ją to muszę się do pracy szykować teraz niestety ten tydzień mam nocki . Ale nie jest tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua co z Tobą?Byłaś już na wizycie?Odezwij się. Mania trzymam kciuki za fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
Witam wszystkie Kobietki w Nowym Roku życząc spokojnych ciąż i łatwych porodów a staraczkom upragnionych 2 kreseczek na teście! Na pewno ten rok będzie udany! mania20parę trzymam kciuki żeby się udało, pewnie wleką się teraz dla Ciebie dni.. ja przynajmniej tak miałam przed każdym @ MamaZuzy przytulam mocno, płacz czasami pomaga wylać swoje smutki, pewnie jest Tobie bardzo ciężko ale pomyśl o swoich dzieciach które dają dużo radości! U mnie ogólnie jest ok, raz są lepsze raz gorsze dni. Nikoś każdego dnia daje o sobie znać i to często i coraz mocniej :) Teraz właśnie stuka i Was gorąco pozdrawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Czuje sie okropnie dlatego was tak trochę zaniedbuje... Mialam juz wczoraj nie isc na wizyte ale poszlam... Jest zarodek 19mm i jest serduszko :) mamamzuzy mlib ma racje czasami dobrze jest sobie poplakac :) mlib kurcze wy juz grubo w ciąży :) ja niestety ciągle mdlosci i spanie... Mania trzymam kciuki. justynka za ciebie tez i witam nowe kolezanki :) ciężarówki a kiedy w którym tygodniu poznalyscie plec dzidziusia bo ja juz zapomnialam jak to bylo...m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
W wolnej chwili wszystkim staraczkom i ciężarnym polecam mój blog www.MartynaG.pl - o ciaży, o porodzie, o wyprawce, o zakupach, o wychowaniu małego człowieczka słów kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
muamuanew gratuluję serduszka! to już teraz z górki! ja płeć poznałam w 17 tygodniu. Ja sobie wszystko zapisuję w http://bellybestfriend.pl/ jak masz ochotę to zerknij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Hej Mlib dobrze ze się odezwałaś.Który to już tydzień? Muamua super ze jest zarodek i serduszko,już się martwilam bo tak długo nie dawalas znać. Pisałam ostatnio z Mucha,u niej wszystko dobrze i ma już 28 tc,nie wiem co u Kociary i przy nadziei.Coś się nie odzywają. A u nas 33 tydzień leci,14 usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
mlib masz rację strasznie się wleką tak chciała bym fasolke :) muamuanew kurczę jest serduszko super :) dzisiaj mam 22dc temp 36.9 mam mieszane uczucia bo niby żadnych typowych objawów ciąży nie widzę jedynie zauważylam żylki na piersiach i śpię może lepiej i więcej niż zwykle ale to przecież nic nie mówi że akurat to ciąża :P ale ten cykl był naprawdę inny niż zwykle każda fazę przesyłam Hmm wyraźnie i książkowo :P nawet owu pierwszy raz czułam co chyba nigdy mi się nie zdarzyło. No nic trzeba czekać do przyszłego tyg żeby się przekonać czy to już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
mamozuzy fajnie że u muchy wszystko ok szkoda że na forum się nie odzywa. Kociara i przynadzieji gdzieś znikły a też jestem ciekawa co u nich ale mam nadzieję że wszystko ok jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Napewno wszystko dobrze przeciez nie moze byc inaczej:-) Mania a slyszalas o tym wisiolku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
tak słyszałam nawet kiedyś brałam ale ją tam nie widziałam żadnej różnicy :P zresztą różnych już rzeczy próbowałam żeby w końcu wyszło i nic. W końcu stwierdziłam że nie ma sensu i odstawiłam różne witaminy i takie tam zostałam tylko przy kwasie foliowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
a tak w ogóle to właśnie sobie pomyslalam że przyszły tydzień będzie najważniejszym. Bo w poniedziałek mam termin @ później mam egzamin na prawo jazdy a w piątek do mojego gin ide. I pierwszy raz zapomniałam powiedzieć w rejestracji weto mial być monitoring a nie wizyta. Więc albo będę się podwójnie cieszyć z ciąży i zdanego egzaminu albo podwójnie się załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja jestem w 5tym tyg :) w poniedzialek bede w polsce ide na usg prywatnie zobaczyc co tam slychac u babelka ! Termin mam na 10wrzesnia wiem ze jesZcze troche .. Ale damy rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
MamaZuzy u mnie zaczął się 21 tydzień. A Ty już niebawem będziesz tuliła swoje Maleństwo? Jak się czujesz? co najbardziej teraz Tobie doskwiera? mania20parę wszystkie trzymamy kciuki aby ten cykl okazał się owocny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mlib zostało 7 tygodni,coraz bardziej się boje.Praktycznie nic nie mam dla malucha i boję się kupować cokolwiek.Niby planuje ale nie kupuje a czas się kończy.Co mi doskwiera to właśnie strach a z fizycznych to plecy wysiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
MamaZuzy.... bedze dobrze:-) fajnie bi juz nie dlugo bedzesz tulic malenstwo:-) zazdroszcze... Mania a moze to jakis znak??? Kurczaki u mnie zaraz bedze plodny plodny...wiec biore sie za robote:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×