Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Mamazuzy mialo byc czy mala lepiej ale ta klawiatura na telefonie ciągle mi cos zmienia :) a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei myślę że nic się maluszkowi nie stało,jest dobrze chroniony. Muamua myślałam że się wstrzymasz tydzień dłużej z wizytą choć wiem jakie to trudne i jak się wloka te tygodnie.Przynajmniej na początku. U małej nie zauważyłam zmian,a nawet jest gorzej bo goraczkuje codziennie.Mam nadzieje ze lada dzień antybiotyk zaczie działać. Ja się czuje lepiej,przynajmniej kaszel mnie tak nie dusi jak wczoraj i przedwczoraj,za to nos jeszcze bardziej zatkany.Na szczęście bez gorączki. A i mały chyba sobie urządził dzień lenia.Trudno,jutro go po podgladam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzy bo piszą ze tak mniej wiecej 4tygodnie po zaplodniu jest juz serduszko i cos widać... Ale ja e sumie idę żeby zobaczyć czy jest ok. Czy Np. Nie jest to ciaza pozamaciczna.... A wlasnie dziewczyny jak to jest z pozamaciczna ciaza? Wtedy tez testy wychodza pozytywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Muamua juz nie wymyslaj nic z pozamaciczna ciaza :) ale ja bym Ci radzila isc ten tydzien pozniej dla pewnosci, ze zobaczysz serduszko...ale jak tam chcesz :) ja bylam.wcxesnie, ale dlatego, ze chcialam leki w miare jak najszybciej :) a tak to poszlabym jakos w 7tc.. wlasnie sie poklocilam z mezem i jestem wkurxona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia gratuluję! Przy nadziei nie bój się ludziom zwracać uwagę. Maleństwu napewno nic się nie stało ale po co masz mieć stresa? Mów przepraszam ale nie mogę się tam wcisnąć bo jestem w ciąży. Najwyżej Cie wypuszczą i jak wysiądą to wejdziesz spowrotem. Muamua nie wymyślaj cholero jedna! Ja Ci dam pozamaciczną! A co do serduszka to u mnie chyba dopiero jakoś w 7/8tc było widać że bije ale teraz już nie pamiętam dokładnie. MamaZuzy współczuję chorego dziecka i życzę Wam obu zdrowia :) Szok że małej antybiotyk dali a nie paracetamol :P Mania a Tobie współczuję chorego męża ;) Staraczki trzymać się dzielnie i walczyć! Macie tu wiele przykładów na to że nie można się poddawać :) U nas po staremu. Jutro wizyta ale bez usg ale nie mogę się jej doczekać bo ostatnio mam skurcze. Czasem rzadko i słabe ale czasem często i mocne. Niby wiem że to te Braxtona Hicksa ale i tak mam stresa o szyjkę. Zobaczymy co jutro doktorek wymaca. Na szczęście są całkowicie bezbolesne Pozdrawiam wszystkie kobitki! Nadzieja Blanki a Ty jak w roli mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mucha paracetamol tez dali :) i mi kazała brać paracetamol ale tylko jak mam gorączkę a tak ma mi poprostu przejść. Muamua co Ty wymyślasz z ciążą pozamaciczna?Myślisz ze jak ci opiszemy co i jak to się uspokoisz?Nie myśl o tym.Wszystko ma być dobrze.I tego się trzymaj. Przy nadziei szkoda ze się denerwujesz,to nic dobrego dla dziecka,ono to czuje.Pamiętam ze w ciąży z Zuzka byłam w ciągłym stresie,w pracy,w domu i z facetem.Niestety i jej się to udzieliło.Jest strasznie nerwowa.Teraz jej mogę conieco wytłumaczyć ale jak była malutka to katastrofa była więc uważaj z nerwami.wiem ze całkiem nie da się ich wyeliminować ale próbuj. Mucha a co do skurczy to faktycznie skonsultuj,gdzieś czytałam ze nawet poprzednie lyzeczkowanie ma wpływ na szyjkę.Ja tez je czasem mam,czasem mocno bolesne jak na miesiączkę,czasem lżejsze a czasem w ogóle nie czuje tylko brzuszek twardy się robi.Jak byłam w tamtym tyg na ktg to pokazało skurcze do 10,ja ich nie czułam wiec chyba ok.Abym dotrwala do połowy lutego :) No ja dziś na scan,ten planowany z moim lekarzem.Taki dokładniejszy bo na tych nie planowanych to mierzą dziecko i sprawdza przepływ przez pepowine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Hej dziewczynki ja juz kopniaki na calego. W pon mam wizyte w szpitalu dostalam list i podobno zobacze lekarza. Juz nie moge sie doczekac 9 stycznia zobacze maluszka bedzie polowkowe wiec moze i plec mi powiedza. Muamua a ty juz nie wymyslaj zamiast sie cieszysz to ty sobie wkrecasz nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
karolcia 1111 to już się troszkę nacieszyłaś Mała! super, że jesteś przeszczęśliwa! przy nadziei na pewno z dzidzią wszystko ok! jest bardzo dobrze chroniona. Nie masz co się przejmować! Ale te tygodnie pędzą już połówkowe MamaZuzy życzę zdrówka dla Małej, chyba taki okres, że dzieciaki coś łapią. U mnie młodsza też podziębiona. A Ty bierzesz coś na kaszel? Teraz wizytę mam w poniedziałek. Może dowiem się kto u mnie w brzuszku mieszka. Jakaś jestem nastawiona na dziewuszkę. Strasznie przytyłam (mam już 4 kg na plusie) i wyglądam na 7 miesiąc. muamuanew ja u gina byłam tydzień po zapłodnieniu (tak mi kazał się pojawić) a później musiałam czekać chyba ze 3 tygodnie.. i to były najdłuższe tygodnie w moim życiu... A no i klaps w tyłek za pytanie o ciążę pozamaciczną! malutka0303 zazdroszczę kopniaków. Moje Maleństwo jakieś takie leniwe.. tylko się przeciąga! U mnie ogólnie ok! nawet polepszyły mi się wyniki i TSH spadło do 2,51 - nie jest idealnie ale już lepiej. Poza tym mam duuuużo energii i chodzę na Zumbę co mnie strasznie dobrze nastraja! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
A mam pytanko do tych,.ktore mialy juz polowkowe za soba.. o co nalezy zapytac tak stricte zwiazanego z tym badaniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei ja w sumie nie pytałam o nic.Tylko o płeć i łożysko bo lekarz w pl w 14tc mi powiedział ze jest przy szyjce i ze zapewne się podniesie wiec pytałam gdzie jest łożysko.Cała resztę miałam wypisana w raporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Ok dzieki :) ja licze na to ze pokaze na co tam ma :pjuz by w sumie moglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Karolcia gratuluje gwiazdeczki trzymajcie sie cieplutko i zdrowo :) mucha21212 no ja w roli mamy przeszczesliwa :):) ciesze sie bardzo ze moje szczescie jest juz z nami :) czego zycze wszystkim staraczka i przyszlym mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Nadziejablanki to super.. :) mlib jak to bylas tydzień po zaplodnieniu? W sensie tydzień po owulacji? Tydzień przed terminem @???? :) bo ja glupia jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
muamuanew miało być tydzień po okresie :D wiesz, że kobieta w ciąży ma problem z prawidłowym wysłowieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś wizytę i szyjka taka jak trzeba więc nie mam co się stresować. Gdyby jednak te skurcze zaczęły być bolesne czy coś to mam przyjechać do mojego gin. Jutro mocz krew i krzywa cukrzycowa..... Już się boje tego cholerstwa że zwymiotuję albo co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
muamuanew powiedział tyle co było najważniejsze w tym okresie, ciąża umieszczona w macicy, poza tym pęcherzyk w macicy miał 6,1 mm (4t6d). Teraz jestem na bieżąco i mam wszystkie notatki ;) mucha21212 super, że z szyjką wszystko dobrze! Badania cukru nie zazdroszczę.. ale będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Muszka, to moze w tym laboratorium od razu usiadz sobie przy toalecie:p przede mna jeszcze to badanie ale kolezanka ktora jest pare tygodni dluzej w ciazy zwymiotowala na korytarz, a co :p dobrze, ze nie musiala tego sprzatac, ale kibelek byl zamykany na klucz, wiec nie doleciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Ja po usg,lekarze nie mierzyli małego bo robili to tydzień temu,następne usg 24.12 i wtedy znowu go pomierza.A teraz tylko obserwowali ruchy i serduszko.Byłam tez u położnej dzisiaj,pobrala krew na przeciwciała i żelazo i podała zastrzyk anty-d.Wysokość dnia macicy na 29tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Aha i mi glukozy nie będą sprawdzać bo nie ma obciążeń genetycznych.Przytyłam nie całe 10kg,chciałabym się zmieścić w 15 ale zobaczymy. A u was jak z wagą? Przy nadziei o której masz ta wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
hej, my już pooglądaliśmy maluszka :) wszystko jest dobrze, ma prawie 17 cm, i na 80% to dziewczynka :) fajnie się przeciągała, niestety nie chciała zapozować za bardzo, doktor robił zdjecie 3d ale zasłoniła buzię rączką.. :Pale najważniejsze ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nadziei super, że z dzieckiem wszystko dobrze i nieśmiało gratuluję dziewczynki :) Mlib dobrze, że u Ciebie też wszystko jak trzeba :) Wypiłam tą glukozę bez problemu bo wcisnęłam sporo cytryny i taka zadowolona z siebie usiadłam na korytarzu, jeszcze pogadałam z babką w rejestracji bo mi bardzo kibicowała w staraniach, wzięłam telefon do ręki napisałam pół smsa i jak mnie zaczęło zrywać na wymioty! Mówię do tej babki w rejestracji że będę wymiotować i chyba muszę się położyć i szybko na kozetke. Dała mi troszkę wody bo za bardzo nie można i reszte godziny przeleżałam bo potem słabo mi było... Ciekawe jakie wyniki będą. Dowiem się dopiero w poniedziałek. MamaZuzy ja przybrałam 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
jaka tu znów cisza na tym forum. Wszystkie chyba pochłonięte przygotowaniami do świat :P ją dzisiaj miałam egzamin praktyczny na prawo jazdy i niestety Oblałam :( przez własną głupotę. No nic będzie drugie podejście. Ale taka zła na siebie jestem. No a wczoraj też wzięłam ostatnia tabletkę anty więc w tym tyg powinien być okres i mam nadzieję że tym razem się uda i fasolka będzie :P ale przez ten egzamin mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
MamaZuzy u mnie niestety już +4kg na plusie :( .. grrr... przy nadziei super, że z Maleństwem wszystko ok i gratulacje! dziewczynki są kochane ! ;) mucha21212 ale najważniejsze, że już za Tobą ta glukoza.. wszyscy piszą jakie to straszne przeżycie.. a ja nie pamiętam z poprzednich ciąż jakiś przykrych doświadczeń... pewnie niedługo sobie przypomnę ;) mania20parę głowa do góry! następnym razem się uda! Byłam dzisiaj na wizycie.. wszystko ok oprócz infekcji a tak to nawet wyniki mam jak nie ciężarna.. No i lekarz nie musiał mi mówić kto mieszka u mnie w brzuszku bo antenka sterczała ;) będzie chłopczyk.. mąż i najmłodsza córka przeszczęśliwi.. a ja?? dziewczynek już znałam obsługę ;) też się cieszę :) czas na zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
mlib gratuluje synka :) jestem ciekawa co tam u innych dziewczyn. Zwłaszcza muamuanew :P odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mlib pamiętam ze ostatnim razem staraliście się o chłopca i super ze się udało,mój nie będzie samotny wśród forumowych dziewczynek :) Wielkie gratulacje! Mania nie przejmuj się egzaminem,teraz w pl w ogóle ciężko zdać. Muamua fajnie znać co tam u Ciebie,czekam na wieści z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20papi
ciężko nie ciężko trzeba poprostu się dobrze skupić na tym co się robi :P chciałam na nikołaja fasolke nie wyszło. Potem chciałam chociaż to prawko na święta i też nic z tego. Ja widocznie nie mogę mieć tego czego chce :P mam nadzieję że chociaż ten Mój da mi prezent taki jak chcę dostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mlib gratuluje synka :) nie odzywalam sie bo jakoś nie pisalyscie :) nie przejmujcie sie kilogramami teraz później bedziecie mogły sie wziąć za to ;);) Mania na ciebie tez przyjdzie kolej juz wkrotce :) ja czuje sie coraz gorzej..m obawiam sie ze wymioty mnie nie ominą ale póki co mam tylko mdlosci :( no i chce bola strasznie ;) a dzis wizyta wiec trzymajcie kciuki :) dopiero na 18:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamuanew ile ja bym dała za takie mdłości :D nie mogę się już doczekać kiedy i mnie się uda :) trzymam za ciebie i fasolke kciuki. Daj znać po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua i co tam?po wizycie juz?raczej napewno,zapomniałam ze u was godzinę później jest,daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×