Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość Justinka2014
Nom dzis ale nie ma...korcilo mnie bo sen mialam ze test robilam i wyszly dwie kreski...i o dziwo mojemu mezowi tez ze dowiedzial sie od kogos we snie...heheh...jais zbieg okolicznosci...mysle ze jak nie jutro do moze w niedziele?? Moze sie cos przesunelo duzo stresu tez bylo w grudniu...a tak bym nie chciala znow sie rozczarowac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Justinka a czemu nie zrobisz testu? :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Przy nadzieji...chyba nie chce sie rozczarowac. Ale dzis wracalismy ale zadnej apteki czynnej nie mijalismy bo chcielismy kupic twst ale sie nie udalo. Wiec chyb to jakis znak:-) a teraz cos mnie kuje i pobolewa lewy jajnik wiec chyba dostane @ :-( Ps. Dziewczynki szczesliwego Nowego Roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Justynka ja ostatnio tez sie nie chcialam rozczarowac i ten test wlasciwie zrobilam od niechcenia a dzis to moje "ewentualne rozczarowanie" ma 24tygodnie w brzuszku... :) a ja jade dzis na badania a nie chce mi sie wychodzic z domu w te pogode, jeszcze przeziebiona jestem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
I oczywiscie nie jest rozczarowaniem tylko szczesciem i nadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
No napewno:-) duzym szczesciem. No nadal nie mam ale wczoraj mialam uczucie ze zaraz dostane bo jakos mokro mi bylo i brzuszek nadal boli.. jak nie dostane dzis to lece po pracy po tescik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka może to naprawdę fasolka :) mnie te jajniki nie bolą ale dzisiaj czuje łaskotanie po prawej stronie. Tak bym chciała żeby nam się udało :) a mnie też się śniło że szłam i miałam dziecko w wózku dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Kupilam test ale chyba nie potrzebnie bo dostalam plamienia...wiec witam @:-/ znow sie nie udalo a juz mialam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Kurde justinka przykro mi :( ale nie martw się w końcu i tobie się uda zobaczysz :) ja mam dopiero 16 Dzień cyklu. I staram się nie dopatrywać się żadnych oznak ciążowych bo to nie możliwe żeby czuć tak wcześnie. Ale też chciała bym żeby w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Nom tez myslalam ze sie udalo...:-/ za tydzien jak mi sie @ skonczy ide do swojego ginekologa moze cos poradzi bo po 3 cyklach kazal przyjsc ale ide teraz po czwartym bo bylam pewna ze sie uda:-( Kolejny okres i kolejne rozczarowanie...ale walczee dalej razem z kolezanka dobra bo tez sie starac zaczyna i jak narazie nic ale ona dopiero trzeci miesiac walczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No ja już prawie dwa lata się staram od roku chodzę do ginekologa i jeszcze mi nie pomógł :( ale ciągle też mam nadzieję że się w końcu doczekam. Fajnie by było jak by teraz się udało ale nie liczę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
No ja tak samo....i nic...ciagle nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
ale wiesz z drugiej strony nie można się załamywać. I coś w głębi mi mówi żebym nie odpuszczala. Chociaż naprawdę czasem mam ochotę powiedzieć że już nie chce się starać że mam już dość. Ale jednak posiadanie dziecka jest silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Hej dziewczyny nie odzywałam sie bo czuje sie do d**y.. Fatalnie... Ciągle mnie muli.. Przeważnie ranek witam wymiotami i spanie mega... Ale nie wazne... Minie :) dziewczyny staraczki w nowym roku zycze wam II kresek na teście ciążowym a wszystkim przyszlym mamusia szczęśliwego rozwiązania:) Mania i justynka bie zalamujcie sie blagam... Ja tez mialam dużo chwil zwątpienia.... Wylalam dużo lez aż w końcu udalo sie w cyklu w którym nawet sie tego za bardzo nie spodziewałam ;) trzymam za was kciuki ? A co tam u was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti020
Witam. Mam 34-35 dniowe cykle. Współżyliśmy z narzeczonym w 8, z 21 na 22 i 25 dniu cyklu bez żadnego zabezpieczenia, do końca. Myślicie, że trafiliśmy w dzien ? Dzisiaj mam 5 dni do okresu, pewnie nie ma co testu jeszcze robić? 10 dni od stosunku dzisiaj jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marti, myslę że TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Marti poczekaj jeszcze bo na testowanie wydaje mi sie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefertie
hej dolacze do was. ja dopiero zaczynam starania. To pierwszy cykl staran. Cykle mam 26-27 dniowe. a stosunek byl 12-13 dc czyli teoretycznie okoloowulacji. Jutro lub pojutrze mam dostac @. Nie mam zadnych objawow ciazowych mam tylko bole czasem takie delikatne klucie jak na okres. a zawsze bol mialam tylko pierwsze dwa dni okresu. nie wytrzymalam i zrobilam wczoraj test i wyszla jedna kreska. zobaczymy czy przyjdzie @. jak nie to zatestuje jeszcze raz. aha i pytanie. czy wypicie duzej ilosci plynow ma wplyw na wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti020
Hm... czy ilość płynów ma wpływ... nie wiem, ale najlepiej rób test z porannego moczu po nocy, będzie największe stężenie hcg. Co do mnie Justynka to poczekam jeszcze do środy akurat bedzie 13 dni, to już chyba moge spróbować test. Chociaż czuje się na okres... wysypało mnie drobnymi krostkami na dekolcie i szyi... kują mnie jajniki i piersi nie to że bolą ale takie ociężałe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Marti trzymam kciuki by sie udalo i za reszte staraczek tez:-) ja w sobote mam zamiar isc do swojego ginekologa. Moze uda sie w nastepnym cyklu:-) ja mam teraz @ i wczoraj myslalam ze zdechne...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też się staram od sierpnia i już trochę mi ciężko teraz czekam na @ ale nie ma. Powinna być wczoraj. Nie wiem boję się testować bo niby czuję się jak na @ tylko jajniki kłują czego wcześniej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamuanew jak fajnie że się odezwałas wkońcu :) ja mam 18 dc i temp troszkę spadła tylko nie wiem czy to nie zawcześnie. I brzuch pobolewa tak troche jak na okres. Więc fasolki pewnie nie będzie. Ale brzuch mi też troche wzdeło i Hmm mam gazy :o hihi a wczoraj zasnelam dosłownie na fotelu przed telewizorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti020
Gazy mogą być od tego co zjadłaś :) a ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
marti cykle mam 25dniowe. A owu 12 dc monitoring. Ale na ciążę i tak w tym cyklu się nie nastawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti020
Czyli wychodzi na to, że trafiliście w dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
trafić trafiliśmy ale i tak pewnie nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
A ja wlasnie zadzwonilam do ginekologa i umowilam sie na wizyte ale dopiero za dwa tyg:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
justnka nie wiem czy chodzisz prywatnie czy na NFZ ale do mojego gina najblizszy wolny termin jest na kwiecien na NFz ;( Dlatego chcą nie chcąc musze chodzic prywatnie. też mam wizyte na 16 stycznia na monitoring. Zobaczymy co mi powie. a dzisiaj mi duszno i mam mdłości a tem ciała 37.1 od owu tak się utrzymuje, a w pochwie 36.9. brzuch jak narazie mnie dzisiaj juz nie boli ale wczoraj nie mogłam wytrzymac tak bolał. I jestem bardzo ale to bardzo śpiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juliaha!!!!! Gdzie jestes,co sie dzieje,daj jakis znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po porodzie ale chętnie podzielę się z Wami objawami. Jeszcze przed zrobieniem testu kilka dni przed spodziewanym okresem mierzyłam sobie temperaturę co dzień o 6rano. Po zapłodnieniu temp ciała jest nieco wyższa 36,9. Temperatura utrzymywała się cały czas, nie spadła po owulacji, i byłam pewna, że STAŁO SIĘ :) Można spróbować. przy okazji, że tu jestem zapraszam Was na mój Blog www.MartynaG.pl - o ciąży, wyprawce, porodzie, wczesnym macierzyństwie + rabaty do sklepów itd. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×