Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KolorowyPiesek

Czy to dobra dieta na płaski brzuch?

Polecane posty

Jem codziennie o 7:00 śniadanie (Różne, ale przeważnie): Coś na mleku :) Obiad : Kasza gryczana i coś tam zawsze dodam :D Kolacja: Jabłka. Picie: Woda i/lub szklanka mleka 0,5% (72 kcal) I przeważnie to 900-1150 kcal. ĆWICZENIA! http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-plaski-brzuch/cwiczenia-na-plaski-brzuch-w-2-tygodnie/ Te 10 ćwiczeń to jedna seria. Ja robię 3, tak jak powinnam i łącze to z rowerekiem (ten na plecach, jedno z ćwiczeń kardio) 10 minutowy i z samego rana A6W. JAK WYGLĄDAM: Wzrost: 161 cm. Waga: 48,5 kg. Oponka: Raczej taka mniejsza, ok. 5-7 cm. Wiek: 13 lat. DODATKOWE: Chciałabym wyrzeźbić brzuch tak do końca listopada, bo mało, że muszę chodzić do psychologa, który leczy moją "anoreksje" to muszę jeszcze z 1200 kcal zejść stopniowo do 2000. PYTANIE: Mam jeść 1900 kcal przy tym wzroście i masie ciała czy 2000? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
900 kcal i masz jeszcze siłę na ćwiczenia? o_O Dieta, którą przedstawiłaś jest bardzo kiepska, właściwie fatalna, już pomijając fakt, że co najmniej połowę za mało, to jeszcze bardzo zła jakościowo - praktycznie zero białka, zero tłuszczu i przetworzone płatki ociekające cukrem. Ile masz lat? 1900-2000 tys kcal to już niewielka różnica tak na prawdę, wszystko zależy od tego w jakim wieku jesteś, czy masz na tej diecie przybrać, no i jak dużo będziesz ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pam_c Mam 13 lat. Płatki nie ociekają cukrem, bo czytałam skład. To nie to samo co płatki fitness. Nie chcę przybierać, a właściwie to schudnąć na święta tak z 2- 4 kg. Dieta na płaski brzuch powinna mieć około 1000-1200 kcal, więc sto w tą czy w tą bez różnicy :P. Ćwiczenia zmieniłam. Z samego rana: A6W Po obiedzie: http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-plaski- brzuch/cwiczenia-na-plaski-brzuch-w-2-tygodnie/ Jedna seria Po kolacji: Druga seria ćwiczeń powyżej O 21: Trzecia seria i do tego 150 brzuszków. Jem teraz 1000 kcal. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Chcesz szybko i dużo schudnąć ?

Kiedyś miałam wielki problem z wagą, byłam otyła, próbowałam wiele diet ale nic mi nie pomagało, koniec końców trafiłam na tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Znalazłam tam polecone, bardzo tanie tabletki na odchudzanie, zaczęłam je stosować i udało mi się schudnąć około 20 kg bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×