Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona w brokacie

Było z***biście

Polecane posty

Gość zielona w brokacie
Wczoraj Cię tak doceniłam, że po północy musiałeś mnie związać, abym ręce przy sobie trzymała.. Myślałam, że to forma rekreacji a Ty spać poszedłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Dzisiejszego wieczory mam wolne, więc oczywiście, zgadzam się.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaaa
Canis pasowalibyśmy do siebie :-p Bo bycie bitą, wiązaną i poniżaną to integralna część mojej natury :-p Oczywiście tylko w łóżku :-p A ty jakie związki preferujesz? Partnerskie czy dominacja 24/7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę że już powoli pary się tutaj tworzą. Może i rzeczywiście wybujałych wymagań księżniczki bym nie zaspokoił. Chociaż, trzeba stawiać czoła wyzwaniom. Ale zielona też pewnie ma swoje wymagania, spokojnie nie leży, no chyba że przywiązana do oparcia łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Absolutnie nie jestem wymagająca. Wieczorem przynieś z sobą pierścień erekcyjny i czekoladę. Kajdanki, lód, i cukierki miętowe już mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaaa
Gospodarz kto wie.... :-p Moze byś właśnie zaspokoił najlepiej? :-p Jakby w realnym życiu pary tak łatwo się dobierały pod względem seksualnym jak tu na kafeterii byłoby idealnie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierścień erekcyjny? Od razu zakładasz że będzie potrzebny? To jak solenie zupy jeszcze przez spróbowaniem ;) No chyba że bez pierścienia nie ma seksu. Muszę sprawdzić co to jest w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@księżniczkaaaaaaa ja jestem typem absolutnego dominatora ale tylko w łóżku. W seksie kobieta ma być moją niewolnicą, zabawką z której korzysta jej Pan. Ale jako partner jestem wyrozumiały i opiekuńczy, nigdy nie podniosłem ręki na kobietę poza łóżkową zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Jest to taka nakładka na penis, przyjemnie wibruje jak i Ciebie tak i mnie:) Już wiesz? a i ma kilka poziomów intensywnego wibrowania:)Potrzebny może nie być, bo możliwości masz nieziemskie, ale dla urozmaicenia....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Erotyzm nie zawsze musi być na ostro. Ostro może być w łóżku. Ale rozmowa może być miła, spokojnie powoli podniecająca:) Oj, u mnie się zaczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, bo już myślałem zielona że jesteś w ogóle jakaś uprzedzona co do męskich rozmiarów jakie ci się trafiają i od razu na wejściu każesz nakładać. Jakieś konkretne kształty tych zabawek, albo tryby pracy? Czy chcesz być mile zaskoczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Mile zaskoczona? już więcej nie potrzebuję. Zaskocz mnie mile aż podskoczę wskoczę i naskoczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(x) dlaczego zmienilas nick?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Przyjdź wcześniej, zjemy miłą kolację, aby sił nam nie zabrakło. Gdyż noce bardzo długie są, wino wypijemy międzyczasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Cukierki mietowe pytasz ? Pomyśl o Twoim rozgrzanym ciele i chłodzie mięty w moich ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc przyjemne chcesz to samo poczuc na lechtaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
To jest przyjemne. Poczułam ten chłód nie tylko na lechtaczce. Nigdy takiego doznania nie przezyleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tu kiedyś taki jeden Cukierek tylko nie wiem w jakim smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezylem I chce zebys teraz possala cukierka a potem mojego k****a ja zrobie tobie minetke psiutka juz pewnie mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Tak szybko mnie nie podniecisz. Kilka prostych słów nie sprawi wilgoci między moimi udami. Uruchom wyobraźnię i mnie rozbudz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale moze na mailu jak mi podasz. A teraz pocaluje cie namietnie w usta nasze jezyku splota sie w milosnym uniesieniu przytule twoja piers I uslysze jak twoje serce szybciej bije twoje policzki sa gorce moje tez tulimy sie I kontynuujemy milosny taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Nie podam swojego maila. Może Ty, skoro wyszedłeś z propozycją pocałunku, pieszczoty i doprowadzenia moich zmysłów do szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam40-1974@wp.pl napisz czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Oj to i ja się dorzucę z tym uśmiechem, a nawet dwa :-D :-D Zielona wielka jest moc mięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Dobrze napisze ale później. Czekaj bądź cierpliwy. Pomyśl przez ten czas co zrobiłbyś mi dzisiejszej nocy, kiedy wiatr za oknem tańczy z drzewami, kiedy zabraknie prądu. Mamy do dyspozycji tylko jedną swieczkę i opaski fluorescencyjne. Jestem owinięta w ręcznik w kolorze purpury a włosy przyklejają się moich nagich ramion i pleców. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×