Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona w brokacie

Było z***biście

Polecane posty

Gość gość
Nie ucz ojca dzieci robić.Wiem co oznaczają słowa których użyłaś.Nie rozumiem tylko po jakiego napaćkałaś nimi swoją wypowiedź.Brakuje tylko (nie)sławnego "aczkolwiek" , wówczas już nikt nie miałby wątpliwości że z zawodu jesteś DEREKTOREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację kubek, z tym kreowaniem się na siłę. Chociaż w Twoim zdaniu tez zamieniłbym "enigmą" na "enigmatyczne". Kwestia determinacji wytykania komuś błędów, albo upierdliwości. Uważam że lepiej jednak pisać prosto. A Zieloną chciałem tylko pochwalić za oszczędne dobieranie słów, chociaż oczywiście od razu pojechała ze słownika wyrazów obcych. Niemniej jednak, niektóre zdania wyjątkowo trafiały do wyobraźni. A chyba mało kto ją tu chwali, więc chociaż taki mały komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowo pod warunkiem ze odpowiednio dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Kubek kawy. Odnoszę wrażenie, iż większość osób tutaj nie rozumie słów, których pozwoliłam sobie użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarzu, zamieniać sobie możesz co chcesz, twoje prawo. Co prawda po twoich zmianach zdanie traci jakikowliek sens, ale do tego chyba zdążyłeś się już przyzwyczić, sądząc po jakości twoich wpisów. W każdym razie dyskusja na ten temat przestała mnie interesować, dlatego zostwiam was w waszym nudnym dołku pełnym bezsensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje zielona troche daleko I'm do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Gospodarz, Dziękuję. Czy kreuję się na siłę? Nie potwierdzę, nie zaprzeczę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Kubku, docenię szczerość. "nikt nie jest nieomylny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek, odsyłam do słownika PWM: enigmatyczny 1. «zagadkowy, tajemniczy» 2. «niejasny, trudny do zrozumienia» Nie bawię się tu w Miodka i też robię błędy, ale chociaż umiem się przyznać. Ale tutaj chyba akurat przestrzeliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Mimo to rozumiem słowa zawarte w moich wypowiedziach. Mało tego używając ich na co dzień komunikuję się z.. no właśnie tego zdradzić nie mogę. Pozwólcie, że pozostanę ułudą dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większość osób nie rozumie" Nie ma to jak przerośnięte ego. Jesteś taka mądra że nie tylko większość cię nie rozumie.Ty sama siebie nie rozumiesz.Czasem mniej znaczy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toczycie piane nie wiadomo o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała noc została przeze mnie poświęcona na odszukanie i zrozumienie tak wielu trudnych słów użytych w wypowiedzi. Tylko po co zostały użyte? :-o chcesz podkreślić jak bardzo kształcona jesteś? Pochwalić się znajomością trudnych wyrazów? Czy może dlatego, że usilnie próbujesz zmienić sposób pisania? Tak czy siak, będąc na forum piszę tak jak rozmawiam w rzeczywistości nie siląc się na używanie słów, których druga strona może nie zrozumieć. Dialog to dialog i na nim mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś prawnikiem i w kontaktach z klientami używasz tego typu słownictwa, to wiedz, że z góry skazujesz się na przypisanie ci etykietki debila bez krztyny wiedzy, który górnodupnym słownictwem pokrywa swoje braki w wykształceniu. a twoim psim obowiązkiem jest używanie takiego słownictwa, żeby bez problemu zrozumiał cię każdy. tego niestety na aplikacji nie uczą, ładując za to tumanom do łbów bzdurne formułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Ktoś nazwany zostanie wieśniakiem, prostakiem za wyrazy proste, niepoprawne gramatycznie. Zbyt wysublimowane słownictwo również jest dla was przeszkodą nie do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciekawe, nie gryzie Was w oczy temat "Było z***biście" Zielony Brokat, a w środku niby takie ąę przez bibułkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Pokazałam tylko, że osoby oceniające mnie. Nazywając "wycieraczką" przykładowo. Nie rozumieją słów j. polskiego. Więc dlaczego mnie obrażają, nie umiejąc samemu się wysłowić? 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Gość. Trafne spostrzeżenie. Ponieważ umiem mówić prosto, zwięźle, otwarcie. Osoby z którymi rozmawiam zrozumieją mnie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz się za intelientną a nadal nie rozumiesz.Guzik mnie obchodzi kim jesteś. Możesz być nawet królową angielską. Nie zmienia to faktu że od nadmiaru mądrych słówek twoja wypowiedź jest najzwyklejszą pseudointeligentną bablaniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Niezrozumiałą, pozwolę sobie zaznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycieraczka z przerośniętym ego ;) Nie muszę być elokwentna aby cię określić. W myśl zasady: najprostsze - najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Tak jak Sunny czy Sw? były proste w słowie, a zostały obrażane przez was. Sami sobie zaprzeczacie. Poklaskujecie tak jak tłum. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona czym ty sie przejmujesz I tlumaczysz nie dorosli do twojego poziomu nie przejmuj sie Slowackiego wspolczesni tez nie rozumieli moze jestes ponadczasowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła krechy nie poszła na marne :D pewnie jest z ciebie dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
"Krecha" pozwoliłam sobie go przeczytać. Tłumaczenie się jest dla mnie zbyteczne, gdyż nie mam powodu aby się tłumaczyć. Jesteście przekonani, że jestem Słodką w "kolejnym wcieleniu" Nie. Nie jestem. Wręcz przeciwnie. Nadal jestem aktywna. Wypowiadam się u Wilka, Letycji przykładowo. A stanęłam w obronie Pań wyżej wymienionych, co z góry skazało mnie na obelgi z waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w brokacie
Wstrząśnięty. Zawsze możemy przywrócić czar żaru. Wystarczy odrobina, aby ogień rozpalić. Ogień słów. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suuny akurat byla fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×