Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Jak by nie patrzeć czas wolnych ludzi z PO dobiega końca. Szczęśliwie dla tego kraju.Nieszczęśliwie, że nadciągają czasy innych wolnych ludzi.xxCzyli wg ciebie w pisie jest taka sama wolność jak w PO?No to masz problem rzeczywiście.Ale czekam na twoją odpowiedź na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by nie patrzeć czas wolnych ludzi z PO dobiega końca. Szczęśliwie dla tego kraju.Nieszczęśliwie, że nadciągają czasy innych wolnych ludzi.xxA poza tym nie było wyboru.Albo - albo.Nie głosując na PO głosujesz na pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO to to samo co pis (minus oszołomy) ale PO jest bardziej cywilizowaną prawicą niż pisowskie oszołomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej głosować na PiS bo odsuną PO od wladzy.Gorszych szkodnikow dla Polski trudno sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj trzy przykłądy szkodzenia Polsce i polskiej gospodarce przez PO.Pośmiejemy sie z ciebie trochę bo smutno się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalony Stefan to nie oszolom ? Inteligentna Mucha to co ? Albo placzliwa Kopacz .To nie oszolomy ? Ale najfajniejsza jest minster od policji pani Terenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisz co takiego głosza bez pokrycia i czego nie potrafia jasno uzasadnić z tego, co powiedzieli.To cechuje oszołomów ślepo (a więc bez podstaw) w coś wierzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżbyś Iftar nie potrafiła uzasadnić swojego twierdzenia że:"Miarą wolności jest odwaga"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalony Stefan to nie oszolom ? Inteligentna Mucha to co ? Albo placzliwa Kopacz .To nie oszolomy ? Ale najfajniejsza jest minster od policji pani Terenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Nie. Już napisałem. Nic nie mówić bo prezydent nie powinien tak mówić o własnym państwie. } o Jak za PRLu, powinien kłamać. Lub na pytania odpowiadać wymijająco. No zadano mu pytanie to jak miał milczeć? Nie mógł milczeć, czyli powinien zachować się jak propagandzista PRLu? Lub Jak propagandzista PO? To pytania retoryczne, nie oczekuję na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefana wystarczy posłuchać :-) Premiere Tenkraju też i wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak za PRLu, powinien kłamać.xNie. I niczego takiego nie napisałem.xxLub na pytania odpowiadać wymijająco. xTak. Tak się powinien zachowac prezydent w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mógł milczeć, czyli powinien zachować się jak propagandzista PRLu? Lub Jak propagandzista PO? To pytania retoryczne, nie oczekuję na nie odpowiedzi.xxA ja jednak odpowiem.Tak się powinien zachowac prezydent Polski, żeby nie mówić złych rzeczy o Polsce.To nie kwestia propagandy a dyplomacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jesli chodzi o najnowsza nagonke lajdackich mediów na prezydenta to przypomnij sobie co mówili za granicą o Polsce Geremek, Michnik oraz Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Stefana wystarczy posłuchać usmiech.gif Premiere Tenkraju też i wystarczy usmiech.gifxxAle ja pytałem o jego oszołomstwo o którym pisałeś omamisto.NA czym ono polega?Bo oszołom to człowiek ślepo w coś wierzący i nie potrafiacy własnych słów, ocen uzasadnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli powinien kłamać. Dziękuję za takiego Prezydenta. Takim był Komorowski i dlatego przegrał wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn jesli chodzi o najnowsza nagonke lajdackich mediów na prezydenta to przypomnij sobie co mówili za granicą o Polsce Geremek, Michnik oraz Tusk.xxŻaden z nich nie był prezydentem Polski.Chyba na bakier jesteś z historią najnowszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Aha, czyli powinien kłamać. Dziękuję za takiego Prezydenta. Takim był Komorowski i dlatego przegrał wybory.xxNo to zacytuj mój post w którym coś takiego napisałem... I po co zmyślasz i kłamiesz. Już dzisiaj cie raz na tym przyłapałem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta nagonka na prezydenta jest smieszna.Nic peowca to nie da.Prezydent Duda będzie co najmniej pięć lat.PO na pewno nie będzie miala tylu posłów co teraz a na szczęście bedzie mial o wiele wiele mniej.Nic im ta nagonka nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam. To jest właśnie "dyplomatyczne wyjście z sytuacji".A właściwie powinno być gdyby Duda był naprawde prezydentem a nie tylko z nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta nagonka na prezydenta jest smieszna.xxTo nie nagonka i nie śmieszna.To przykre jak prezydent jedzie za granicę i tam zali się na swój kraj...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskość to nienormalność - Donald TuskxxTaka "polskość" o jakiej mowił Tusk to nienormalność rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisz jak to rozumiesz. Co am jedno do drugiego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po tu tu jesteś żeby łapać ludzi za słówka.. to akurat nic dziwnego w twoim wydaniu. IMHO prezydent mógł albo, skłamać, albo udać że nie rozumie pytania i odpowiedzieć czymś czym raczył nas Komorowski lub to co zrobił powiedzieć prawdę. Ja na niego głosowałem i jestem z jego wypowiedzi zadowolony. Najgorsza prawda jest lepsza od najsłodszego kłamstwa. A wypowiedź Petru powinna dać do myślenia ludziom, którzy zamierzali na niego głosować. Od niego prawdy nie usłyszycie bo jest ona żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po tu tu jesteś żeby łapać ludzi za słówka.. xxTo zadne łapanie za słówka a łapanie ciebie na kłamstwach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IMHO prezydent mógł albo, skłamać, albo udać że nie rozumie pytania i odpowiedzieć czymś czym raczył nas Komorowski lub to co zrobił powiedzieć prawdę.xxAlbo odpowiedziec dyplomatycznie. I tak powinien zachowac się prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypowiedź Petru powinna dać do myślenia ludziom, którzy zamierzali na niego głosować. Od niego prawdy nie usłyszycie bo jest ona żałosna.xxPrawda jest załosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak poza tym...Tukidydes napisał, że "podstawą wolności odwaga" a ty napisałaś, że "miarą wolnosci jest odwaga".To chyba dwie różne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest załosna? } o No wg Petru prezydent powiedziawszy prawdę był żałosny.. więc prawda jest wg niego tylko dla wybranych, prawdy nie powinno się wypowiadać publicznie.. no to jest żałosne, takie myślenie. Że mówienie prawdy jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×