Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Księgowy nie jest na emeryturze.. Skad to wymyśliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to wymyśliłeś? A cóż to za konstrukcja, polonisto z koziej du/py? Swoją drogą, fajnie, że Iftara w końcu się odważyła i potwierdziła, że nie przekroczyłeś progu wyższej uczelni. Niedouku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona właśnie potwierdziła, że przekroczyłem ale ty nie zrozumiałeś. Zresztą to nie twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz 🖐️ Szkoda czasu na czytanie tego ścieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:DPo kolejny zrobieniu z siebie idiotki/idioty omamista ucieka próbując wczesniej obrazić...:DTypowy ćwierć inteligent z Koziej Wólnki..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecaj się, bo c***ikawa znowu stanie, starcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nie szafuje sie nazwiskami,gdy sie nie ma pewnosci,ze sie wygra-chyba ze..."wygrana" sie planuje xxA tymczasem...xxBeata Szydło, szefowa kampanii wyborczej prezydenta-elekta Andrzeja Dudy, jest oficjalnym kandydatem PiS na premiera Polski. Informację przekazał prezes partii Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro "nie ma tego systemu" to co za "rewolucja" była ogłoszona przez PO? "rewolucja ściemy" chyba tak jak zawsze u nich. tak samo wyglądały te wszystkie "ofensywy legislacyjne" które robił tusk. tylko że w jego ściemy naiwni ludzie wierzyli a w te dyrdymały to nikt chyba nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie podniecaj się, bo c***ikawa znowu stanie, starcze.xxDziekuję za życzenia ale nie napisze 'nawzajem" bo nie jestem chamidłem takim jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Od tego mam księgowego czyli człowieka który się na tym zna i on podejmuje wazne decyzję w tych kwestach za mnie." x czyli ten "prosty system" ma być tak "prosty" że bez księgowego ani rusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro "nie ma tego systemu" to co za "rewolucja" była ogłoszona przez PO? xxBo to była zapowiedź nowych rozwiązań a nie ich przedstawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ten "prosty system" ma być tak "prosty" że bez księgowego ani rusz?xxDla tych którzy się tym nie interesuja, tak.JAk jak się ktoś tym interesuje powinien poczytac odpwiednie ustawy, jak się ukażą na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli bardziej w stylu: mamy z******ty nowy system, prawdziwą rewolucję ale nie powiemy jaki, czy może: obiecujemy że jak nas wybierzecie to wtedy wymyślimy z******ty nowy system, prawdziwą rewolucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś jeszcze mam wytłumaczyć rozgarniętym jak kupa liści na jesieni?Bo mój czas się konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli bardziej w stylu:mamy z******ty nowy system, prawdziwą rewolucję ale nie powiemy jaki,czy może:obiecujemy że jak nas wybierzecie to wtedy wymyślimy z******ty nowy system, prawdziwą rewolucję.xxNie.To coś w tym stylu:"Mamy pomysły na nowe rozwiązania ale musimy nad tym popracowac wtedy kiedy czas na to przyjdzie.Teraz możemy przedstawić jedynie zarys tej rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla tych którzy się tym nie interesuja, tak." x co to znaczy "nie interesują"? wszyscy się interesują bo płacą podatki. gdzie jest ta "prostota" skoro "bez księgowego ani rusz"? czy proste w tym systemie będzie jedynie wypełnienie pitu w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby każdy idiotyzm wymyslony przez PO tak bronić :-) Fanatyk .Shatyn zaslepiony fanatyk.Co ty chlopie zrobisz po 25 października ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie wszyscy, Spora grupa ludzi wypełnia PIT sama lub za pomocą firmy, podpisuje go i wysyła do US.Jeśli ktos ma do zastosowania rozwiązania ponad standardowe to wtedy, jak ja, korzysta z pomocy księgowego, żeby znaleźć najlepsze i optymalne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żeby każdy idiotyzm wymyslony przez PO tak bronić usmiech.gif Fanatyk .Shatyn zaslepiony fanatyk.Co ty chlopie zrobisz po 25 października ?xxNigdzie i niczego nie bronię a jedynie tłumacze matołkom tego czego nie potrafią zrozumieć.Fanatyk nie potrafi wytłumaczyć bo dla fanatyka czarne jest czarne a białe jest białe i koniec. Nie ma żadnego tłumaczenia bo tłumaczenie oznacza zrozumienie i myślenie a tego fanatyk nie posiada.A 25 zagłosuje na PO lub Nowoczesną bo nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mamy pomysły na nowe rozwiązania" x no to pytam po raz już chyba setny NA CZYM POLEGAJĄ TE NOWE ROZWIĄZANIA. a może mamy w ciemno łyknąć owe "pomysły" na wiarę że skoro PO obiecuje to na pewno "pomysły" są i to świetne? x "Spora grupa ludzi wypełnia PIT sama lub za pomocą firmy, podpisuje go i wysyła do US." x tak to jest obecnie bez żadnej platformianej "rewolucji". czy to "rewolucja" z takich co to "trzeba dużo zmienić żeby wszystko zostało po staremu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pytam po raz już chyba setny NA CZYM POLEGAJĄ TE NOWE ROZWIĄZANIA. a może mamy w ciemno łyknąć owe "pomysły" na wiarę że skoro PO obiecuje to na pewno "pomysły" są i to świetne?xxO tym mówiła Kopacz a później m.in. Rostowski. Poszukaj sobie i poczytaj jak to cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest obecnie bez żadnej platformianej "rewolucji". czy to "rewolucja" z takich co to "trzeba dużo zmienić żeby wszystko zostało po staremu"?xxBo podstawy moga pozostac. O tym jeszcze nic nie wiadomo.Na razie przedstawiono ramy pomysłu/rewolucji i nic poza tym.PO planuje wprowadzenie tej rewolucji w ciągu swojej następnej kadencji a nie od 1 stycznia 2016 a więc jest jeszcze duuużo czasu na ujawnianie szczegółów owej rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesuje owa "prostota zbyt skomplikowana żeby ją wytłumaczyć". apogeum nieudolnej propagandy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owa "prostota" i "skomplikowanie" została juz przez mnie wytłumaczona na przykładzie samochodu.Ale może być np na przykłądzie człowieka.Nasze codzienne funkcje życiowe są dla nas proste ale sposób działania całego organizmu jest za bardzo skomplikowany, żeby przeciętny człowiek mógł to zrozumieć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo podstawy moga pozostac. O tym jeszcze nic nie wiadomo." x no wlasnie. ściema i propaganda. zapowiedzi wielkich "rewolucji" a gdy dotrzeć do sedna to się okazuje że "jeszcze nic nie wiadomo". żenada do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie. ściema i propaganda. zapowiedzi wielkich "rewolucji" a gdy dotrzeć do sedna to się okazuje że "jeszcze nic nie wiadomo". żenada do potęgi.xxNo właśnie tak normalnie jest. Tylko ty nie potrafisz tego zrozumieć bo jesteś fanatykiem.NA razie mowa była tylko o zarysach nowego systemu i KONIEC.Więcej dowiesz się w odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Owa "prostota" i "skomplikowanie" została juz przez mnie wytłumaczona na przykładzie samochodu." x faktycznie, wyjaśniłeś że "prostota" tego systemu polega na tym że "będzie instrukcja jak wypełnić pit" ale niestety żeby podjac jakiekolwiek decyzje to trzeba sobie będzie księgowego wynająć. tak wg PO wygląda "prosty system podatkowy". to jest po prostu coś niewiarygodnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz to porównać (jak umysłowo potrafisz) do zapowiedzi nowego modelu przez koncerny samochodowe.Najpierw podają tylko ogólne zarysy i niczego nie dowiesz się po budowie silnika czy hamulców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, wyjaśniłeś że "prostota" tego systemu polega na tym że "będzie instrukcja jak wypełnić pit" ale niestety żeby podjac jakiekolwiek decyzje to trzeba sobie będzie księgowego wynająć.xxNiczego takiego ci nie wyjasniałem. Po prostu nie jesteś w stanie zrozumieć tego co ci wyjaśniam.Ale moge to robić długo aż zrozumiesz ale nie teraz bo niedługo musze wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niestety żeby podjac jakiekolwiek decyzje to trzeba sobie będzie księgowego wynająć.xxTak jest i teraz. Od lat. Mało. Było nawet za rzadów pisu. Wtedy też korzystałem z pomocy księgowego.I robię to z przerwami odkąd zacząłem działaności różne ale nie etatowe czyli od 1994 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×