Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
prawda nie jest żałosna , tylko bezwzglenda dla Polaków -albo wyrzucisię mafię mośków z wszelkich rządów , albo mafia mosków będzie nototycznie wyrzucała Polaków z własnego kraju rządząc tutaj latami i śmiejąc się w twarz tubylcom że nikt im jeszcze porzadnego szpica w d**ele nie zasadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pogadamy bo w twoim twierdzeniu a nie Tukidydesa jest mowa o zupełnie czymś innym niż twierdził to pan historyk - filozof.Te twoje staropanienskie przytyki są nie na miejscu.Rozumiem, ze się bronisz ale czy musisz robić to tak głupio i w złym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Prawda jest załosna? }oNo wg Petru prezydent powiedziawszy prawdę był żałosny.. więc prawda jest wg niego tylko dla wybranych, prawdy nie powinno się wypowiadać publicznie.. no to jest żałosne, takie myślenie. Że mówienie prawdy jest żałosne.xxTo akurat kwestia dyskusji ale jedno jest pewne.Z tego co napisałeś nie wynika, że prawda jest żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc prawda jest wg niego tylko dla wybranych, prawdy nie powinno się wypowiadać publicznie.. no to jest żałosne, takie myślenie. xx:D:DTo podstawy dyplomacji.Ale też i rozsądnych zachowań w zależności od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moją winą jest, że nie rozumiesz i że nie znasz tego twierdzenia. xxJak widac z moich wypowiedzi znam to twierdzenie. Ale to co ty przypisywałaś Tukidydesowi, ma zupełnie inne brzmienie i znaczenie.A więc to jednak twoje a nie jego, twierdzenie.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś Polskość to nienormalność - Donald Tusk x x Taka "polskość" o jakiej mowił Tusk to nienormalność rzeczywiście. xxx ty się coraz bardziej prosisz o to aby ci ktoś duuupsko skopał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się coraz bardziej prosisz o to aby ci ktoś duuupsko skopałxxTy mi możesz..:D:D:D:D:D:DxxxNo dobra. Idę zjeść kolację bo o 2 wyjeżdżam.Będe w twoim mieście Iftar ale tym razem ci nie pomrugam światłami.Chociaż...Rozglądaj sie za ciemno zielonym Sharanem. Bo kto wie?:DMogę napisać jakim jeżdże samochodem bo w poniedziałek będzie już sprzedany a ja będe miał zupełnie co innego...Dobranoc Misie pysie. Kłamcie sobie do woli bo mnie prawdopodobnie jutro tutaj nie będzie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzruszyla nas twoja historia o samochodzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent mówiący prawdę jest zly.Prezydent pieprzacy o bigosie jest dobry.Oto myslenie biednego urobionego leminga.Ktory zamiast mózgu ma kalke z TVN i innego GWóna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczeka ten szmaciarz i bedzie szczekac takie ma zadanie a wy glupki ciagle łapiecie sie na to zamiast to g****o zostawic i nie ruszac żeby bardziej nie capiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektor smrodku
zostawić to nowohuckie gówwno i nie ruszać, bo strasznie capi! :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe teraz czy taka obsada stołków się utrzyma teraz. Ktoś słyszał żeby kogoś usunięto ze stanowiska, skoro to niby Bury je obsadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
no tak :D,swoja droga Sharan to ohydztwo wizualne :D,do tego zielony bleee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Polski musi mówić prawðe swojemu narodowi, każdemu obywatelowi. prezydent Duda mówi prawdę. Ludzie wyjechali bo musieli. Oni powinni wrócić, ale w tej chwili powróŧ to samobójstwo. Tylko człowiek oderwany od realiów, członek PO może mówić inaczej. Powróŧ tych ludzi to automatyczny skok bezrobocia do poziomu ponad 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn wpelni popieram slowa naszego nowego prezydenta jestem emigrantem z pietnastoletnim stażem i to te lata wlasnie upoważniają mnie do wypowiedzi w tej sprawie. W 2000 roku zarabiam 1600 zl w Poznaniu na koniec miesiąca nie miałem ani grosza.Dziś mam przyjaciół w moim rodzinnym miescie Mogilnie którzy zarabiają dokładnie tyle samo 1600zl uff!!!Wlasciwie nie musiałbym juz nic wiecej dodawac ale nie moge sie powstrzymac.To dla wszystkich ludzi którzy krytykowali wypowiedź Prezydenta albo jesteście tak głupi ze nie rozumiecie tak prostych spraw albo jestescie zdrajcami własnego narodu w obu tych przypadkach nie macie przyszlosci ponieważ Polsce głowa odrosła a w wy juz jesteście zdemaskowani wszyscy od BOLKA po dzis dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonący brzytwy się chwyta... Padłem jak usłyszałem następnego pamagdalenkowego obrońcy starego układu Frasyniuka, który rzekł był że zgodnie z prasatrym polskim przysłowiem "nie sra się we własne gniazdo", pijąc w ten sposób w wypowiedź prezydenta Dudy. Frasyniuku otóż NIE. Tylko prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Ja jestem dumny z tych dyplomatycznych słów prezydenta.Myrevin ma racje!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież żyjemy w "złotym okresie" jak mawiał klasyk bronisław-bredzisław.Pan P.Duda wg bredzisława jest zapewne "ślepy" jak tego nie raczy zauważyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Najbardziej krytykują wypowiedź PAD ci politycy, którzy swoją działalność opierają na kłamstwie i obłudzie.} o Dokładnie tak, powtórzę, ci co mieli zamiar głosować na Petru powinni się teraz zastanowić, Petru uważa że kłamanie, czy tam mijanie się z prawdą to forma dyplomacji. Idąc tym torem to żaden polityk nie kłamie tylko uprawia dyplomację. No po raz kolejny indywidua pokroju Cimoszewicza i Petru próbują zrobić z nas idiotów. I z niektórych, jak widzimy choćby po tym topiku się im udaje. Już lemingi zgodnym chórem, prezydent powinien kłamać. A nie, sorry... powinien być dyplomatą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petru to przede wszystkim uczeń, czy może nawet protegowany Balcerowicza. W Polsce był wzrost gospodarczy około 10%, i Balcerowicz zdusił ten wzrost, co ciekawe tuż przed wejściem Polski do unii. Bezrobocie po jego działalności skoczyło do 24% .. a tu wchodzimy do unii i ponad milion Polaków od razu emigruje. No wygląda to na wrogą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balcerowicz to wielki specjalista i wygaszacz.Petru szalupa ratunkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szalupa już tonie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
Nie byli wtedy 10% tylko te 5.6 % . Dla Bucholtza byli to stanowczo za dużo dlatego zaczal jak szalony podwyższać stopy % pomimo stalej inflacji rzędu 2.5 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mały rekonesans w kwestii wygód i obsługi w naszej wspaniałej służbie zdrowia made by platform. Zapewne stanowisko oficjeli w tej sprawie pozostaje również twarde i niezmienne tj "ch....,d.. i kamieni kupy czyli sorry ale taki mamy klimat". Ps Do zobaczenia na obiadku za dwa tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://youtu.be/Raw-kvb_roM Ogladac poki nie usuniete. Koncowka filmu i wiersz tego dziadka. Idzie sie poplakac:( Niestety ale taka jest prawda o Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego doszlo, zeby starszy czowiek, byly zolnierz plakal przez to co stalo sie z nasza ojczyzna:( Trzeba byc skonczonym durniem, zeby glosowac na po/pis/psl/lsd Od lat to samo s****wo i co raz gorzej:o Ludzie zapomnieli o jednej waznej rzeczy: RZĄDZĄCY SĄ ZALEZNI OD NAS, NIE ODWROTNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc skonczonym debilem, zeby po raz kolejny głosować na te same swinie:D Na ludzi, ktorzy was okradli i zniszczyli Polske. Wasi pradziadkowie przywracają sie w grobach. Ludzie zapomnieli, ze rzadzacy sa zalezni od nich, a nie odwrotnie. :o 50 lat temu juz dawno pod sejmem bylaby masa ludzi, a wy co potraficie zrobic dla kraju? Glosowac na pis i po:D Bo jak nie zaglosuje na pis to kto pokona po? Jak nie zaglosuje na po to kto pokona pis? Ciemne polaczki niszcie dalej kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×