Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Na koniec.Mam taki zwyczaj, że jak zachoruję to idę do lekarza, jak mi sie zepsuje samochód to jade do mechanika a np jak potrzebuję porady lub rozliczenia z zakresu księgowości to idę do księgowego.Podobnie zresztą jest np z okularami bo wtedy idę do optyka czy np z aparatem foto bo wtedy idę do serwisu danej marki.Tak po prostu mam.A ty nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż. ma widać ta PO takich fanatyków którzy nawet o "prostym" systemie podatkowym który jest "zbyt skomplikowany" żeby go zrozumieć będą nam ściemy żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po prostu nie jesteś w stanie zrozumieć tego co ci wyjaśniam." x najśmieszniejsze jest to że ty też nie jesteś w stanie ale to ci nie przeszkadza bohatersko tej ściemy bronić. najlepszym dowodem twojej bezradności było przyznanie w końcu że "na razie nic nie wiadomo" :D różnica między nami polega tylko na tym że ty takie platformiane ściemy łykasz jak indyk gałki a jak chciałbym żeby jednak "coś było wiadomo" a nie żeby ograniczano się do propagandowych "zapowiedzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sama ściema jak z telewizorem. prosta obsługa, budowa skomplikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Napisałam wyraźnie że Macierewicz to oszolom i wyraziłam zdziwienie że Krasko go zaprosił. Nie leży w jego redaktorskich możliwościach wygranie z takim przeciwnikiem i dzięki mnie ze sam sobie zgotowal ten los. Antek go rozjechal. Krasko nie był w stanie nawet zadać pytania. Nie wiem na co Pan redaktor liczył bo chyba nie na subtelną pogawędke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już pisaliście te dyrdymały. tyle że podatnik to nie jest użytkownik telewizora ktory nie musi wiedzieć jak działa bo go tylko obrazki interesują na ekranie. podatnik musi wiedzieć za co i w jakim wymiarze ma płacić podatki więc jeżeli to jest tak skomplikowane że nie da się tego normalnie wyjaśnić to nie ma mowy o "prostym" systemie. skoro wg was "prostota" systemu ma polegać na tym że instrukcja do wypełniania pitu będzie to nie wiem czy to bardziej śmieszne czy bardziej tragiczne dla tego kraju. a na pewno jest to tłumaczenie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd twierdzenie, że "prostota" systemu ma polegać na tym że instrukcja do wypełniania pitu będzie ? nikt nigdzie, ani tu ani w tv ani w radiu nic takiego nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedział tutaj zwolennik tego systemu, pan shatyn. natomiast oczywiście że "nikt nic takiego w tv... nie powiedział" bo pani mucha powiedziała ze "system jest prosty" ale go nie może wytłumaczyć bo jest "zbyt skomplikowany". to jest po prostu żenada i kompromitacja tych ściemniaczy i trzeba być skończonym głąbem żeby to łykać. dlatego nikt nigdy nie wyjaśni na czym to ma polegać bo to po prostu kolejne platformiane łgarstwa są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierewisz zmiażdżył rozmówcę. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze z dziadem gada? Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To śmieszne jak Shatyn broni tego co się skończyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn dziś p kandydatem na premiera przynajmniej tak powinno byc i zazwyczaj bylo( z wyjatkiem Marcinkiewicza,ktory sie zreszta czkawka odbil) zostaje ktos z najwyzszych struktur partii,zatem to iz Kaczynski wyznaczyl na ta EWENTUALNA funkcje,po wygranych wyborach B.Szydlo wcale nie dziwi,ale juz ministrem bidoku jakimkolwiek zreszta,wcale nie musi byc osoba zwiazana z jakakolwiek partia polityczna i ministerialnych stanowisk przed wyborami sie nie obsadza,ani nie ma obowiazku ba wrecz nie powinno sie nimi operowac-teraz dotarlo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, widzę, że offerma powrócił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to powiedział tutaj zwolennik tego systemu, pan shatyn.xxKłamiesz jak zwykle. Nic takiego nie napisałem an nie powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona...Po co koniecznie chcesz być taka żałosna? To jakiś defekt psychiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś A na czym ma polegać ta innowacyjna prostota systemu podatkowego zaproponowana przez PO???xxNa tym, m.in. że najmniej zarabiajacy będa płacić tylko podatek 10%.Na tym, że wszystkie obciążenia, łącznie z ZUSem będa zawierały sie w jednym podatku (z tego co zrozumiałem).Że najwyższy podatek dla najbogatszych będzie wynosił 39,5%.To wszystko można znaleźć bez problemu w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ktoś jeszcze z dziadem gada? Szok.xxNikt z tobą nie gada a ja odpowiadam ci tylko jako gospodarz topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokuratura oskarży biznesmena Marka Falentę o zlecenie nielegalnego nagrywania polityków, biznesmenów i urzędników w dwóch znanych warszawskich restauracjach. Przed sądem staną też szwagier Falenty oraz sommelier i menedżer z tych restauracji, którzy mieli rejestrować z ukrycia spotkania VIP-ów. Prokuratura jednocześnie umorzyła wątek byłych dziennikarzy tygodnika "Wprost", którzy ujawnili nagrania i ich treść. xxI słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawomocny wyrok dla Grzegorza Brauna. Wrocławski sąd okręgowy utrzymał dziś w mocy orzeczenie sądu I instancji, który w lutym tego roku skazał polityka na karę grzywny za znieważenie policjanta podczas pikiety NOP w 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo merytoryczna.Bo trafiająca w sedno twojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam nie ma nic o prawie działającym wstecz w tym poście. Może zażyj coś albo chociaż wypij szklankę chłodnej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ups oprocz polonistyki i teatrologii jeszcze psychiatrie skonczyles fiu fiu smiech.gif ,to moze chociaz nazwisko jednego promotora podasz mitomanie xxTeatrologia to część polonistyki a psychologii nie studiowałem.U ciebie tak wyraźne są odchylenia od normy, że studiów psychologicznych nie potrzeba, żeby to zauwazyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś swoja droga wstyd! takie alternatywne rzeczywistosci malowac na starcze lataxxTo już twoja sprawa i twoich problemów psychicznych a nie moja.Jak dla ciebie to wstyd to sie wstydź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież już Iftara wielokrotnie pisała, że cieć nie przekroczył nawet progów uczelni. Niedouk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest różnica wiem. A w tym wypadku po prostu sie pomyliłem.Psychiatria to studia medyczne, podyplomowe. Psychologia nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teatrologia to część polonistyki pw twoim niepowtarzalnym wydaniu z pewnosciaxxNie. W wydaniu UJ.Oprócz teatrologii było jeszcze filmoznawstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daremny? Bo potrafię odpowiedziec na twoje pytania a ty nie potrafisz na moje i jeszcze co chwilę się kompromitujesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś na zajeciach z fimoznawstwa zapewne,byly warsztaty podrygow przy wiolonczeli?xxA co to ma wspólnego z filmem? Jednak koniecznie zazyj coś...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×