Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę mieć męża Polaka, wolę obcokrajowca.

Polecane posty

Gość gość
Liban mniam... jakie ciasteczko mogłabym go przygarnąć do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polacy są najpiękniejsi na świecie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tiaa ciekawe z której strony są tacy piękni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Libańczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie marzyc,jestescie Kafeteriankami ,nie bedziecie miec ani Polaka ani zagraniczniaka.zostaniecie starymi zgorzknialymi pannami i bedziecie tkwic tu do konca zycia a nawet jeden dzien dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie nadają się na mężów i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna co uogólnia .. jak jest to coś i zaiskrzy to czy to Polak czy Beduin to sprawa drugorzędna.... a gdzie uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podzielam twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę męża wschodniego Słowianina, czyli Ukraińca, Białorusina albo Rosjanina 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę Szweda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę tego Meksykanina co jest na tej ostatniej fotce, wygląda jak Adonis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki_dla_Polaków
Dziewczyny, kochane Polki, nasze narodowe skarby, rodaczki! A zdajecie sobie sprawę, że faceci z zagranicy, w szczególności Niemcy marzą o Polkach? My was tak łatwo nie oddamy, nie sprzedamy. Zostańcie z nami. Nie uciekajcie do Niemców! :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zastanawialiście się drodzy rodacy, dlaczego wolimy obcokrajowców od Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wy Polacy gustujecie w kobietach ze wschodu typu Chinki, Japonki, Wietnamki, Koreanki, Ukrainki, Białorusinki, Rosjanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś http://www.pudelek.pl/artykul/73100/kto_wygra _konkurs_mister_international_zobaczcie_rywali_maslaka_zdjec ia/ Ja zajmuję tego z Libanu, a ty droga autorko? Xxxcxxx Polki_dla_Polaków dziś Xxxxxxxxxxx No Polacy wejdzcie w ten link i zobaczcie jacy są obcokrajowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie ja zamierzam wyprowadzić się do Libanu bo tam może spotkam tego przystojnego Libańczyka tego na zdj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamierzam się wprowadzić do Meksyku, ale najpierw zahaczę Grecję i Belgię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Polski dlaczego jesteście wobec nas surowe i wolicie panów z zagranicy. Weszłem w ten link i żaden mi się nie podobał. Naprawdę wy gustujecie w tych wypancykowanych lalusiach? Przecież oni wcale nie są męscy. Polki wy jesteście diamentami w naszym kraju. Nigdy nie oddam Niemcowi naszych kobief choćby za cenę życia. Niemcy w swym kraju mają swoje kobiety i niech się z nimi wiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To dobrze, że żaden z tych mężczyzn ci się nie podoba. Oznacza to, że nie jesteś gejem :D Ps. Pisze się wszedłem, a nie weszłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś To dobrze, że żaden z tych mężczyzn ci się nie podoba. Oznacza to, że nie jesteś gejem smiech.gif Ps. Pisze się wszedłem, a nie weszłem. Xxxxxxxx No i właśnie dlatego mądre Polki chcą być z wykształconymi obcokrajowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten z Libanu jest seksowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże a kto głupi chciałby mieć męża Polaka. Ja na szczęście mam męża z Kuby i jestem z nim szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak6
dyskusja o tym czy mąż obcokrajowiec lepszy od Polaka jest bezcelowa bo wiadomo że nie ma ideałów a dlaczego Polki wybierają obcokrajowców ? nie wiem powody są pewnie różne jedne preferują mężczyzn z zachodu,inne z kolei z południa ze wzgledu na odmienną urodę ,charakter , nie ma w tym nic dziwnego taka ciekawość innej kultury może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kochane Polski dlaczego jesteście wobec nas surowe i wolicie panów z zagranicy. Weszłem w ten link i żaden mi się nie podobał. Naprawdę wy gustujecie w tych wypancykowanych lalusiach? Przecież oni wcale nie są męscy. Polki wy jesteście diamentami w naszym kraju. Nigdy nie oddam Niemcowi naszych kobief choćby za cenę życia. Niemcy w swym kraju mają swoje kobiety i niech się z nimi wiążą. Xxxxxxxxx Aha to wg ciebie męski jest facet który siedzi przed TV i pije piwsko litrami i ma taki wielki bęben i w dodatku jest damskim bokserem, a biedna kobieta musi mu usługiwać. A może pokaż nam co to męskość i zrób sobie zdj. z tygrysami jak Putin i napisz ,,POLKI OTO JEST PRAWDZIWA MĘSKOŚĆ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze z lampartem sobie zrób zdj. albo z rekinem, a najlepiej żarłaczem białym i napisz ,,POLKI DLACZEGO UCIEKACIE DO NIEMIEC SKORO W POLSCE JEST MĘSKOŚĆ U POLSKICH MĘŻCZYZN"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha a Polaczki są męskie? Chyba nie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to najpiękniejsza nacja na świecie. Polki są brzydkie, już Niemki są od nich ładniejsze. Zastanawiam się, co biedni obcokrajowcy widzą w Polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O już jeden Polaczek żółcie swe wylewa, bo nie może się pogodzić, że ponad 95% kobiet na świecie ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A która by chciała mieć męża Polaka skoro może wyjść za mąż za Niemca albo Austriaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×