Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę mieć męża Polaka, wolę obcokrajowca.

Polecane posty

Gość gość
To skandal Polscy Panowie. Żeby Polka wolałaby mieć męża Niemca od Polaka! Dlaczego? Dlatego, że Niemcy są zadbani, nie to co my Polacy, co raz na tydzień się myjemy, pijemy alkohol i przez to nam brzuchy rosną. Panowie nie wińcie Polek, że chcą być z obcokrajowcami, bo to jest nasza wina. Nie dbamy o siebie i mamy za wysokie wymagania. My Polacy wymagamy od kobiety tego, aby urodziła nam kilkoro dzieci, a figurę po ciążach miała jak Anja Rubik, skazujemy kobiety na bycie kurą domową i usługiwanie nam, a sami uważamy się za panów domu. Kobieta chce być kochana, doceniana i bezpieczna u boku swojego partnera i nieważne czy tą kobietą będzie Włoszka czy Hiszpanka lub Polka, każda kobieta zasługuje na partnera, który będzie jest mówił, że jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie. My Polscy Panowie gdzieś się zagubiliśmy w rozwoju i uważamy, że jak ktoś dba o siebie to od razu jest wyzywany od gejów i jeszcze ta polska mentalność i tu to już zostawię bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To skandal Polscy Panowie. Żeby Polka wolałaby mieć męża Niemca od Polaka! Dlaczego? Dlatego, że Niemcy są zadbani, nie to co my Polacy, co raz na tydzień się myjemy, pijemy alkohol i przez to nam brzuchy rosną. Panowie nie wińcie Polek, że chcą być z obcokrajowcami, bo to jest nasza wina. Nie dbamy o siebie i mamy za wysokie wymagania. My Polacy wymagamy od kobiety tego, aby urodziła nam kilkoro dzieci, a figurę po ciążach miała jak Anja Rubik, skazujemy kobiety na bycie kurą domową i usługiwanie nam, a sami uważamy się za panów domu. Kobieta chce być kochana, doceniana i bezpieczna u boku swojego partnera i nieważne czy tą kobietą będzie Włoszka czy Hiszpanka lub Polka, każda kobieta zasługuje na partnera, który będzie jest mówił, że jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie. My Polscy Panowie gdzieś się zagubiliśmy w rozwoju i uważamy, że jak ktoś dba o siebie to od razu jest wyzywany od gejów i jeszcze ta polska mentalność i tu to już zostawię bez komentarza... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Co ty piepszysz? To tylko wina Poleczek, kture puszczają sie z ciapatymi i z czarnuhami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie jest wina Polek, że to robią z Arabami i ciemnoskórymi tylko to jest nasza wina, bo w Polsce nie ma aż tak dobrej jakości towaru, jak np. w Niemczech albo w Wielkiej Brytanii. To my Polacy się zaniedbaliśmy i tylko siebie wińmy za to a nie nasze perły jakim są Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To skandal Polscy Panowie. Żeby Polka wolałaby mieć męża Niemca od Polaka! Dlaczego? Dlatego, że Niemcy są zadbani, nie to co my Polacy, co raz na tydzień się myjemy, pijemy alkohol i przez to nam brzuchy rosną. Panowie nie wińcie Polek, że chcą być z obcokrajowcami, bo to jest nasza wina. Nie dbamy o siebie i mamy za wysokie wymagania. My Polacy wymagamy od kobiety tego, aby urodziła nam kilkoro dzieci, a figurę po ciążach miała jak Anja Rubik, skazujemy kobiety na bycie kurą domową i usługiwanie nam, a sami uważamy się za panów domu. Kobieta chce być kochana, doceniana i bezpieczna u boku swojego partnera i nieważne czy tą kobietą będzie Włoszka czy Hiszpanka lub Polka, każda kobieta zasługuje na partnera, który będzie jest mówił, że jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie. My Polscy Panowie gdzieś się zagubiliśmy w rozwoju i uważamy, że jak ktoś dba o siebie to od razu jest wyzywany od gejów i jeszcze ta polska mentalność i tu to już zostawię bez komentarza... xxxxxxxxxxxx Gościu trafiłeś w samo sedno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chce tego pana z Meksyku <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tego pana z Libanu oh jakie on ma spojrzenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja marze o mężu Afganczyku lub Uzbeku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce Belga do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę swojskiego Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tez polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Japończyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże Polki co wy takiego widzicie w obcokrajowcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź się leczyć na zdrowie, bo na głowę to już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowcy są seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja latynosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciała Japończyka, ale tylko na seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonczyki, Chinczyki, filipinczyki, Wietnanczyki maja malenkich 5cm,10cm to max, hihi choc hindusi, pakistanczycy, i araby niewiele wiekszy ch bo to azja , azjaci maja najmniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.30 gość dziś To skandal Polscy Panowie. Żeby Polka wolałaby mieć męża Niemca od Polaka! Dlaczego? Dlatego, że Niemcy są zadbani, nie to co my Polacy, co raz na tydzień się myjemy, pijemy alkohol i przez to nam brzuchy rosną. Panowie nie wińcie Polek, że chcą być z obcokrajowcami, bo to jest nasza wina. Nie dbamy o siebie i mamy za wysokie wymagania. My Polacy wymagamy od kobiety tego, aby urodziła nam kilkoro dzieci, a figurę po ciążach miała jak Anja Rubik, skazujemy kobiety na bycie kurą domową i usługiwanie nam, a sami uważamy się za panów domu. Kobieta chce być kochana, doceniana i bezpieczna u boku swojego partnera i nieważne czy tą kobietą będzie Włoszka czy Hiszpanka lub Polka, każda kobieta zasługuje na partnera, który będzie jest mówił, że jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie. X X My Polscy Panowie gdzieś się zagubiliśmy w rozwoju i uważamy, że jak ktoś dba o siebie to od razu jest wyzywany od gejów i jeszcze ta polska mentalność i tu to już zostawię bez komentarza... xxxxxxxxxxxx Gościu trafiłeś w samo sedno!!! X X Podpisuję pod tym rękami i nogami. O mentalności nie wspominając!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała Australijczyka. Gdyby wlazł mi do łóżka Simon Baker to bym go już nie wypuściła. Szkoda, że żonaty i dzieciaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi sa Afganczycy ,Uzbecy i Karaimowie .Szarmanccy wobec kobiet. Nie to co Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chłopaka hiszpana :-P spotykamy się od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam meza araba jestesmy juz 20 lat po slubie, bedziemy miec 6 dziecko, najkochanszy facet jakiego w zyciu spotkalam, dobry, opiekunczy, pracowity, wybudowal duzy dom, kupil mieszkanie dla najstarszego syna, obsypuje mnie drogimi prezentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Japonczyki, Chinczyki, filipinczyki, Wietnanczyki maja malenkich 5cm,10cm to max, hihi choc hindusi, pakistanczycy, i araby niewiele wiekszy ch bo to azja , azjaci maja najmniejsze XXXXXXX Ale bełkot, nie umiesz konstruować zdań w języku polskim ? Maleńki to ty masz mózg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia robotna
ja zaś mam męża półczerkiesa -półlibijczyka mamy 5 dzieci cztery wielbłądy kozę i namiot - jest super mieszkamy w obozie na sawannie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczą ci wszystkie polki gardzace polskimi mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha japonczyk, chinczyk, wietnanczyk, 5 cm penisa i 1.60 w kapeluszu haha jak zadowoli polke z nadwaga i min 1.70 cm hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wypisuj tych prawd objawionych, prymitywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i rozklapioche po kilkunastu fagasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozklapany to ty masz móżdżek, za dużo p****li oglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×