Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słowo pisane

Rozpalić zmysły słowem

Polecane posty

Gość gość
Dzikie,gorące,namiętne i podniecające tak bardzo,że na samą myśl oblewa mnie fala gorąca:) Nie wystarcza mi już grzeczny seks.Jest miły,dla mnie za miły już:P Z czasem obudziła się we mnie kobieta suka i w sypialni tą suką pragnę być;) Przepraszam za dosadność ,ale to najlepsze określenie tego co we mnie drzemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się pytam dlaczego zmieniasz ciągle nick? nie mozesz pisac na jednym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Czuję się jak więzień we własnym ciele.Świadomość,że nic tego nie zmieni,aż boli.Mogę dać tak dużo.Wszystko we mnie kipi.Coraz bardziej trudno żyć z tym,że trzeba tłumić emocje i drzemiące we mnie pokłady namiętności i dzikości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że w pewnej chwili to może wybuchnąć jak wulkan. W sposób zupełnie niekontrolowany. Dajesz prezent, którego ktoś nie chce przyjąć. Nie docenia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie bo się rozpłaczę - ja tu się męczę, że nie mam komu dać tych pokładów a tutaj kobieta się męczy, bo znów facet nie umie tego wykorzystać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Nie mogę jego winić,że tego prezentu nie chce.Było bardzo dobrze.Seks rewelacyjny.Dawał nam dużo satysfakcji obojgu:) Skąd mogłam wiedzieć,że zaczną się u mnie budzić te inne bardziej dzikie pragnienia? On nie rozumie tej "przemiany" Boję się tego wybuchu.Wiem tylko,że coraz trudniej to kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, ze większość z nas odkrywa w sobie swoją naturę zbyt późno. Za późno. Na pocieszenie dodam, że nie Ty jedna jesteś w takiej sytuacji. Choć to marna pociecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywa Ewa
John smutek mnie ogarnia jak widzę niespożytkowaną się energię, marnotrawstwo w czystej postaci. Seniore lawa gorąca Cię zalewa? Nowy turnus na Sycylii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Marna to pociecha:) Najgorsze w tym jest to,że nasz seks na tym ucierpiał.Bardzo często"po" jestem rozdrażniona,wręcz zła.Lubię bardzo seks,ale zaczynam go unikać na różne sposoby.Na samą myśl,że znowu będzie taki grzeczny,ułożony odechciewa mi się,bo rozczarowanie "po" jest bolesne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Marna to pociecha:) Najgorsze w tym jest to,że nasz seks na tym ucierpiał.Bardzo często"po" jestem rozdrażniona,wręcz zła.Lubię bardzo seks,ale zaczynam go unikać na różne sposoby.Na samą myśl,że znowu będzie taki grzeczny,ułożony odechciewa mi się,bo rozczarowanie "po" jest bolesne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyButReal
To rozpal tez w nim te emocje. Chyba ze taki swietojebliwy jest. Miałam podobnie jak Ty a zmieniłam go w bestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Nie wiem jak sobie z tym radzić.Próbuję to w sobie tłumić,zagłuszać.Łatwo nie jest.Nie chcę tego szukać gdzie indziej:) Tak,pewnie najprościej byłoby te wszystkie pragnienia spełnić z kimś,kto da mi zaspokojenie jakiego potrzebuję. Zdrada,kochanek to jednak nie moja bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
NobodyButReal - próbowałam.Nic z tego.To typ faceta,ktoremu słowo "suka" nie przejdzie przez gardło.Zero wulgaryzmów,dominacji.Nawet w tyłek nie potrafi dobrze przyłożyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zostaje Ci nic innego, jak schować głęboko swoje pragnienia. Zalać betonem, zasypać ziemią, a potem posadzić dąb i patrzeć jak rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zły pomysł kolego Toledo - drzewo urośnie, korzeniami wbije się w ten beton pod spodem, skruszy i wydobędzie na wierzch to co zakopane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyButReal
Spróbuj przy grze wstepnej. Mój mnie bardzo mile zaskoczyl.Kilka wskazòwek i jest super. A tez myslalam o zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
"Zalać betonem, zasypać ziemią, a potem posadzić dąb i patrzeć jak rośnie usmiech.gif "...i podlewać go łzami bezsilności i bezradności:) Tak,chyba tyle mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Nie zaprzestanę prób,żeby w moim facecie obudzić brutala:)Może mnie to życie zaskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, może jeszcze Ciebie pozytywnie zaskoczyć. Aha, gościu, zapomniałeś jeszcze dodać, ze Wróżbita Maciej, a jak wróżbita to i z różdżką. Następnym razem postaraj się bardziej. Pozdrawiam Cię czule i serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×