Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słowo pisane

Rozpalić zmysły słowem

Polecane posty

No właśnie, więcej cierpliwości. A wierzę, że już za 60 lat klepnie Cię mocno w tyłek powodując na Twym pośladku fale, niczym kamyk rzucony do jeziora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyButReal
Toledo ******** szukasz to znajdz inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Toledo :D Aż za dobrze znam Twoje poczucie humoru;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że chociaż Ty, bo już chyba wzbudzam niezdrowe emocje:) Zdradź mi skąd się znamy, bo to nie daje mi spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Za 60 lat,to ja będę się bujać na obłokach niebiańskich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Nie zdradzę:) Najwidoczniej nie zaznaczyłam się w Twojej pamięci na tyle,żebyś mnie pamiętał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koke
Słowo pisane, Zawsze trzeba próbować, nigdy nie odpuszczaj, nie trać wiary, trzeba mocno chcieć, wierzyć w realizacje swoich pragnień, marzeń, planów. Takie sprawy nie są proste, wiadomo uwarunkowania, trzeba się postarać, ale spróbować to wręcz mus, być może obydwoje jesteście w stanie to zaakceptować, czerpać przyjemność, obustronną przyjemność, bawić się tym, uwolnić w sobie ten potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Słaba ze mnie gwiazda ero:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Cię wykreować na gwiazdę ero, serio kilka r(u)c(h)ó(w) na szachownicy i pionki będą rozgrzane do czerwoności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Toledo :D Koke,ja nie chcę być gwiazdą ero i nie nadaję się na gwiazdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest.. Nie oszukujmy się.Nie daję wiary że inteligena(za jaką się zapewne uważasz)nie porafiła sama dojść do wniosków jakie nakreślili dyskutanci.Dla mnie nie ulega wątpliwości że średnio rozgarnięta kobieta sama poradziłaby sobie z problemem który jest zbyt wydumany jak na realia czasów.Konkluzja?Jesteście bezradnym stadem korpo piszącym dla forum, tak już niestety wypranych z inwencji , tak przewidywalnych i nudnych że faktycznie...lepiej wyjść na powietrze i przewietrzyć mózgownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Szalony men_
😘 Chyba każdy facet lubi jak kobieta go zaskakuje ... Jak jest odważna i temperamentna . Może tak dla odmiany seksowna bielizna i inny look niż dotychczas , jakiś mały striptiz ,rozpalenie zmysłów ... Albo może długa gra wstępna tak żeby juz nie mógł wytrzymać cisnienia  Drażnienie się w łóżku tez ma swoje plusy ....🖐️ DASZ RADĘ GWIAZDO ERO:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowo pisane, Teraz będą krótsze dni, gwiazdy ładnie świecą, dają dużo światła, dobrze być gwiazdą na jesienno zimowe dzionki, po zachodzie słońca więcej widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając wpływ na to co tu się dzieje możesz ekhm... Koke wykreować na gwiazdę nawet goovno.Tylko co z tego. Bez waszego zaciągu nadwornych ujadaczy byłby nul bo jak znam się na zasadach reklamy i showbiznesu prawdziwa gwiazda nie potrzebuje dworu by zaistnieć.I dopóki tego nid zrozumiesz dopóty jesteś marnym ... managerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Dla odmiany,to powinnam wskoczyć we flanelową piżamę:P Urodziłam się w seksownej bieliźnie;) Tutaj akurat mam pole do popisu:)Lubię zaskakiwać i jestem w tym niezła;) Gdyby jednak została ze mnie zdarta,albo podarta to już wyższa szkoła jazdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U koke na temacie hula przeciàg laski wrócily do mężow.Zreszta weekend ktòra bedzie z nim klikala.Gdzie pojawi sie jakas niepewna siebie niewiasta koke wystawia buhaja😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jak mu pokazałam tych kafejkowych macho, to 5 minut sie w głos smiał :) Prawdziwi faceci na babskim forum, od rana do nocy, buahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Generalnie pomarańczo mogę wykreować gwiazdę nie tylko tu, ale i wszędzie. To nie chodzi o to kto jest "prawdziwą" gwiazdą, tylko kto ma jaki potencjał, kreatywność, wyobraźnie, to kluczowe czynniki, prowadzę własną firmę więc managera, a raczej managerkę mogę zatrudnić, lubię w pracy mieć managerkę. X Słowo pisane Trzymam kciuki za powodzenie Twoich planów, masz potencjał, urodziłaś się w zmysłowej bieliźnie więc jeśli jest Wam to dane, to z pewnoscią nakręcicie w łóżku niejedno body story ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Płonąć z pożądania - zawsze:D Koke,mam potencjał i jestem tego świadoma.Wiem,że dużo zależy ode mnie samej,jak go spożytkuję;) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizo, Płoną góry płoną lasy płonie dziewczę pośród dziewiczej polany, już za kilka chwil zobaczę jak się kręci Jej wir, wir namiętności, kobiecych krągłości ;) Odzywa się w mojej kieszeni magiczny potencjometr podkręcania atmosfery, zaraz zaczną się kochać niebiańskie sfery ;) Dziś piątek tygodnia koniec kochania początek ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo pisane, masz potencjał, to połowa sukcesu żeby nie powiedzieć 3/4 ;) Wierzę w Was, z czasem obczaicie sobie pewne sprawy, za jakiś czas napiszesz jak to odstawiacie łóżkowe esy floresy ;) Pozytywne nastawienie równa się mega spełnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Weekend się zaczął:) To dobry czas,żeby wziąć sprawę w swoje ręce;) Oj będą one rozbiegane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyButReal
Napisz prawde. Ty poprosu chcesz go zdradzic. Wnioskuje po odpowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Wyciągasz złe wnioski:) Nie chcę zdradzić.To ostatnia rzecz,której chcę:)Toledo:D spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×