Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słowo pisane

Rozpalić zmysły słowem

Polecane posty

gość dziś Moje życie uczuciowe to porażka? Nie rozbawiaj mnie :D fakt, że szukam, oznacza nic innego jak tylko to, że piłka jest nadal w grze na pewnym etapie, i tyle, nic więcej. Przeżyłem wiele wspaniałych dni z kobietami, to, że jeszcze szukam oznacza, że o prawdziwą miłość nie jest łatwo, nie wystarczy sobie znaleźć dziewczynę, pochodzić z Nią, wziąć ślub i do widzenia. No, no, no way to nie tak, tutaj potrzeba wielowymiarowej symbiozy, żeby później nie było zgrzytów, zdrad, spektakularnych rozpadów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękna piosenka, jeden z tych filmów, które zapadają w pamięci, historia zacna najpierw ją obejrzałem, potem przerobiłem osobiście ;) Myślę, że kiedy jest się szczerym, jest miłość, jest chęć zmiany na lepsze, to wtedy nie ma gromów z jasnego nieba, wiem to, bo już sporo widziałem, trochę pożyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę wierzyć w gromy :), choć coraz częściej myślę, że mam niewidzialny piorunochron :classic_cool: ;) Ale to chyba nie na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej własnymi ręcami Pomarańcz , po pierwsze wypowiadając te słowa w tamtej konkretnej sytuacji miałem na myśli potencjał animatora, kreatora, a nie osoby, którą ten ktoś kreuje. Taka jest prawda, przy odpowiedniej dozie potencjału, wyobraźni, pracy, można z Kaczora Donalda zrobić prezydenta. Zobacz jacy ludzie siedzą w polityce, jaką mają naturę, i jakim językiem operują. Odnośnie autorki topiku, to widać, iż ma interesujące pragnienia, deklaruje uczucie do swojego faceta, sama przyznaje, że zna swojego faceta, być może Jej facet jest nieco delikatniejszej natury, zapytała się na forum jak "ugryźć" sprawę, nie widzę podstaw aby myśleć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Na waszym Toledo? Hmmm czyli? :) Hej kotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnymi rencami z 👄 mi to wyjąłeś. Toledo przecież ona nie ma pojęcia o jaskini :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Pomyliłeś"jaskinie"😭 Mówiłam,nie zapadłam Ci w pamięć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Tak,pamietam,żeś stary:D Dinozaury ujeżdżałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
Dnuchanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło :classic_cool:;) Wręcz odwrotnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dinozaury mi chodzą po głowie. Spać, Słowo przez Ciebie nie będę mógł. :P Kotka, lepiej nie sprawdzaj :) Boska, mam jeszcze solidne płuca i mogę dmuchnąć. Elegancko i z fasonem :D Magi, ustaw się w kolejce, a otworzę sklep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Spędzać sen z powiek facetowi,było moim zamiarem:classic_cool::D Magda miało być rozpalanie słowem,a wyszło jak zawsze:D Toledo dzisiaj spać nie będzie mogł,a ja nic nie zrobiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi, a masz zapotrzebowanie?? Składasz zamówienie?? :D Słowo, na pewno nie będę spał. Ale dlaczego, to już zostanie tajemnicą. Słodką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Zaglądałam do Twojego sklepu;) Nic nie kupiłam,za drogo:P Może pomyślisz o rabacie,tak po znajomości:D Nie jestem ciekawska.Trzymaj sobie Słodką tajemnicę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabat przyznaję tylko znajomym klientkom. Pokaż mi swoją kartę, to na pewno udzielę Ci odpowiedniego upustu. Tylko nie widzę, że jesteś moją stałą klientką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Przeczytałam pokaż klatę:P Nie jestem stałą klientką,tylko nie stałą:P Przecież sam mnie nie zauważasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ksiezyca
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ksiezyca
A ja bym nie zmieniała. Nie budź bestii. Ja zmieniałam swojego, próbowałam zmienić. I i tak czuję, że robi to na siłę, dla mnie, bez przekonania. On sam tego nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Czarodziejko ja jednak zaryzykuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Zaryzykuję Toledo:P System małych kroczków...wczoraj już miałam ochotę przyłożyć facetowi patelnią :classic_cool: Dobrze,że uparta bestia ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo pisane
Hejka Magda Takiej zdartej - podartej piżamki,to nawet nie żal:P Gadane to ja mam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×