Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś kto ogląda bardziej ambitne seriale niż M jak Miłość ?

Polecane posty

Gość gość

przyjaciolki, barwy szczescia, na wspolnej, pierwsza milosc itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktualnie nie oglądam żadnego, mam swoje życie: 365 odcinków w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ambitny serial? :O chciałaś błysnąć, ale zgasłaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oglądam Walking Dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już pierwsza miłość ambicją bije po oczach aż strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ambitne :D ja z babskich oglądam O mnie się nie martw, Przyjaciółki. Poza tym The Walking Dead, Gre o tron, Breaking Bad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zagraniczne trzeba? To ja oglądam Sabrina Teenege With and Married and Children :P jeszcze czasem pomoc domową, ale nie wiem jak to jest po angielsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The Walking Dead, Games Of Throne, to na bieżąco :) Uwielbiam The Tudors, czasem oglądam sobie niektóre odcinki jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie oglądam. Chyba jestem z innej beczki. Wole programy przyrodnicze lub o tematyce drugiej wojny światowej. Nie mam rowniez Faceboka ani żadnych innych portali społecznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętnik położnej, historia jest prawdziwa:), wspomnienia młodej pielęgniarki, ciepłe i wzruszające, Anglia lata 50, Dziewczyna pochodzi z dobrego domu, pracuje w biednej dzielnicy u sióstr zakonnych, poznaje inny świat i uczy się nowego życia, kocha pewnego blondyna, jest wrażliwa i zagubiona, czy da sobie radę? Sekret, Pepa mimo przeklętego losu jest silna i ładna, kocha syna Martina, którego zabrano, Hiszpania w pierwszej połowie 20 wieku, biedacy ciężkie mają życie, walczą o swój byt, Juan, malarz kocha się w Soledad, córce okrutnej kobiety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujące jest to wasze The tudors i inne angielskie nazwy ktore mają polskie odpowiedniki :O Chyba wam się wydaje że jesteście bardziej światowe jak tak napiszecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogladalam Gotowe na wszystko(wszystkie sezony), Przyjaciolki teraz i Lekarzy, jeśli chodzi o Na wspólnej to jest malo ambitne i ogladam coraz rzadziej..watki są nudne a postacie drażnią. Wole oglądać ID o morderstwach i duchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dynastia Tudorów, Żywe trupy, Gra o tron Ty z 00:47 , lepiej ci już ? Aha, jeszcze oglądałam The Borgias ( Rodzina Borgiów ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teres111
tak :) Ja oglądam bardziej ambitny serial czyli http://tvpuls.pl/seriale/wikingowie 100 razy lepszy niż te głupie Polskie seriale które są do bani... nie da się tego wgl oglądać :/ Co innego Wikingowie. Ten serial wciąga od pierwszego odcinka i śledzę z zapartym tchem kolejne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wpadł mi w oko serial "Wrogie niebo". Zgadzam się co do polskich - mam ich już powyżej uszu, a to jest dobra amerykańska rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×