Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

chodzenie po domu nago

Polecane posty

Gość gość

lubicie? Odkąd mieszkam sama ciągle paraduje po mieszkaniu bez ubrań. W jakiś sposób pomaga mi to coraz bardziej akceptować siebie samą. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam sama, jednak nie chodze nago! Moim zdaniem to zboczenie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w domu też chodzę nago mój mąż jest zadowolony gdy witam go jak wraca z pracy.Oczywiście ubieram się gdy ktoś nas odwiedza.Jak ktoś przyjdzie bez zapowiedzi mam szlafroczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zimno wam? Ja bym zamarzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie jest zimno,tylko bardzo swobodnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też często chodzę po domu nago,rano gdy wstaję idę do kuchni i zaparzam sobie kawę i przeglądam g-mail.Jak mam wolny dzień to wcale się nie ubieram.Oczywiście gdy ktoś nas odwiedza jestem ubrana,jak przychodzi ktoś nie zapowiedziany zakładam szlafroczek lub dłuższą tunikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię posiedzieć nago, ale zazwyczaj w mieszkaniu siedzę w bieliźnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje postanowienie noworoczne jest by chodzić w domu nago tym bardziej że przed świętami przeprowadziliśmy się do własnego mieszkania.Mąż jest zadowolony wczoraj był pierwszy dzień który spędziłam nago dziś zaczęłam dzień drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie by we własnym domu chodzić w ubraniu.Jak wracam z pracy biorę prysznic i chodzę nago do końca dnia.W domu lubię czuć się swobodnie ubieram się oczywiście gdy mamy gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu chodzę nago, mąż uwielbia jak skraplam dywany moimi upławami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje chodzenie nago w domu zaczęło się od pewnej zabawnej przygody.Kupiliśmy mały domek do remontu,wracając z pracy kupiłam coś na obiad i pojechałam do męża który robił remont.Zjedliśmy obiad i chciałam mu pomóc malować,nie miałam rzeczy na zmianę więc rozebrałam się do bielizny.Weszłam na drabinę i podczas malowania ochlapałam stanik farbą mąż powiedział bym lepiej go zdjęła.Rozebrałam się do naga i tak dokończyłam malowanie wtedy mąż powiedział że w naszym domu powinnam zawsze chodzić nago i tak zostało.Oczywiście gdy mamy gości jestem ubrana,ale zawsze w domu czuję się swobodnie nigdy nie mam stanika i zawsze mam bose stopy(mamy ogrzewanie podłogowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zupelnie nago to nie chodze, jak jest bardzo goraco to w samych majtkach sobie siedze. podziwiam dziewczyny ktore chodza zupelnie nago bo jednak w pochwie caly czas panuje wilgoc i produkuje sie ślux i wy tak siadacie na tapicerowanych krzeskach, kanapach itp i zostawiacie slad po sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1913

Nie stery mieszka z rodzicami. Ale gdy jestem sam chodzę nago. Gdy rodzice wyjeżdżają na wakacje, to ja jestem cały chepi przez dwa tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Nie widzę nic złego w nagości w swoim domu. W upał wolę się pocić nago. Kiedy ma przyjść koleżanka czy znajoma, zakładam bokserki siatkowe. Jeśli ona też chce być nago, to je ściagam i jest remis. Myślę, że nie ma w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę nago po domu jak rodziców nie ma w domu. Też śpię nago w łóżku i jest git a jak jestem w domu nago i przyjdą goście to szybko ubieram spodnie i koszulkę więc chodzenie nago jest super polecam 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i żona chodzimy cały czas nago po domu nie żależnie od pory dnia. Nagość to normalna rzecz. A jak ktoś do nas przyjdzie to żona i ja zakładamy tylko długą tunikę a czasami do tego spodenki. Tylko nagość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, asiutka99 napisał:

Nie, nie lubię

napisałem do ciebie kilka wiadomości.Proszę odpisz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mieszkaniu zawsze nago. Dodatkowo od 14-go roku życia sypiam nago. Nie wyobrażam sobie inaczej. W mieszkaniu mam klimę. Jest zawsze 24st.C, więc cieplutko. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2020 o 19:15, kchm napisał:

napisałem do ciebie kilka wiadomości.Proszę odpisz mi.

nie doszło mi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, asiutka99 napisał:

nie doszło mi nic

Teraz ci napisałem.Weź sprawdź.Powinno dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przebywam w domu w zasadzie przez caly rok nago , wiedza o tym moi znajomi przed ktorymi nie mam potrzeby zakladania na siebie czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×