Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaJaJa123

Czy zajęty mężczyzna (29 lat) jakby zostawił narzeczoną dla mnie, mnie też łatwo

Polecane posty

Gość gość
Helol:D No wypowiedzcie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze juz nie kocha narzeczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęło się od tego, że to on co i raz się na mnie patrzył i zagadywał. Lol gdybym myślała, że każdy facet, który tak robi chciałby ze mną być to w ciagu miesiąca rozbiłabym jakies 200 związków (w tym narzeczeństwa i małżeństwa). Może cię lubi, podobasz mu się, ale to tyle? Wzięłaś to pod uwagę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezuu, jak mnie wkurzają takie laski. facet próbował być miły, a ty już masz kisiel w gaciach i wyobrażasz sobie Bóg wie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajaja123
Kiedyś też myślałam w taki sposób, "próbował być miły", ale to koledzy wyprowadzili mnie z tego toku myślenia. Nie jesteśmy w przedszkolu i jeśli ktoś za kimś cały czas wodzi wzrokiem to to coś znaczy, chociażby, że chwilowo jestem brudna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych dennych tekstów o rozbijaniu związków. Prawda jest taka, ze nawet jakby był z nią sto lat po ślubie to niekoniecznie jeszcze znaczy, ze ona jest tą jedyną. Żyje sie raz i nie ma sensu byc w związku z kimś, jeśli wolimy kogoś innego. Zakochanie przemija i często okazuje sie, ze człowiek, którego znamy z lat jest jednak zupełnie inny. Mógł sie jej oświadczyć z wielu powodów, rownież z miłości, ale bywa tak, ze poznajemy kogoś nowego i od razu wiemy, ze "to to". Wszystko jest możliwe. Jak ja zostawi bo pokocha ciebie to nie znaczy, ze ciebie tez na pewno kiedyś zostawi. Bedzie to odpowiedzialny wybór- nie unieszczęśliwi ani jej ani siebie. Oczywiście o ile sobie nie wkrecilas sama, ze on tez może cos czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potencjalnie każdy związek może się zakończyć tym że facet cię zostawi. Niezależnie czy rzucił inną dla ciebie czy był singlem. Ale skoro zrobił to raz....to jest ''szansa'' że za drugim razem nie będzie miał wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×