Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sorella Ballesta

mam prawo do płci jaką chcę w danej chwili i nie będzie biskup mi jej narzucał

Polecane posty

Gość lubie chlopcow
gość dziś "To teoria, którą się chce narzucić, koncepcja odejścia nie tyle od prawa boskiego, co od prawa natury - powiedział o gender w radiu RMF FM abp Józef Michalik" jak widać biskupi uważają się teraz nie tylk za ekspertów od wiary ale i od biologii ? Gdyby lepiej się kształcił w seminarium to wiedział by, że wiara miała wynieść człowieka ponad biologię. xxxxx wyniosla juz paru ponad prawa natury, nie wiem czy dokladnie o to chodzilo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez to tylko wy mowicie o kosciele? ani slowem nie wsparlem sie nauka kosciola? co ma jedno do drugiego...? kurde no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biskupi zamachnęli się na wolność Polaka i jako tacy są wrogami Narodu !!! Wybór płci i obiektu kopulacji jest suwerennym prawem jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie z wami normalnie rozmawiac, jestescie jak lenin, mozecie paplac, paplac****aplac ale nie da sie z wami rozmawiac bo nie odnosicie sie do argumentow. jak nagrana plyta na adapter, nic wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo kler rozkaże nam chodzić z genitaliami na wierzchu by nikt nie mógł ukryć swojej anatomii płciowej, a tym samym swojej "prawdziwej" płci - "prawdziwej" ich zdaniem, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice powinni przebierać ministrantów za dziewczynki i wtedy żaden klecha ich nie skopuluje w o***t gdyż kler brzydzi się gender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolność płci powinna potwierdzać konstytucja wtedy żaden katol nie pyszczyłby na Grodzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że co raz więcej osób normalnych i myślących w Polsce - akceptujących i rozumiejących czym jest Transseksualizm - o czym świadczy ten topik :P I dobrze, takich odmóżdżonych, umysłowo ograniczonych trolli należy odizolować od społeczeństwa i nie dopuścić by się to rozmnożyło, bo to jest intelektualna próżnia nie potrafiąca samodzielnie myśleć, obojętna na cierpienia innych. Smaż się w piekle pomiocie szatana. To Ciebie należy szykanować a nie ludzi, którzy urodzili się nie w tym ciele co powinni. Jaka w tym ich wina? Twoje zachowanie nie różni się niczym od postawy ludzi wyśmiewajacych czyjąś niepełnosprawność. Bo Transseksualizm w pewnym stopniu jest jakąś niepełnosprawnością na szczęście ULECZALNĄ po przez dopasowanie płci fizycznej do płci mózgu! A Tobie zbereznik ch/uj do tego co kto robi ze swoim ciałem. Żyj i dać żyj innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w DNA są błędy i dlatego z ludzie ze zmieszanymi płciami a katolicy uważają że przyroda jest bezbłędna mimo że są ludzie z dwoma głowami albo kilkoma rękami albo ogonem lub i z cipką i penisem jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie, ciekawe co katolicki biskup ma do powiedzenia człowiekowi z cipką i z penisem jednoczesnie, abo i bez cipki i bez penisa ? A tacy się rodzą czasem. Taki Gądecki ma kłopoty z myśleniem, i te swoje wydumane brednie narzuca Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionadehermix
najgorzej, że te głupoty biskupa łykają niedouczone owieczki i potem wciskają je swoim dzieciom lub kolegom jako prawdę objawioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HWDK - huj w dupę klerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół to więzienie, którego lokalnym naczelnikiem jest biskup, polski biskup. A klawiszami są księża, polscy księża. I ci klawisze ładują swoje łapska do majtekk więźniów po czym mówią im kim mają być, a jak nie to przemoc i prześladowanie bez litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jakiś biskup publicznie wezwał swoje owieczki do szczcunku dla Grodzkiej, lub potepił jej wyszydzanie i opluwanie ? Nie słyszałem, i pewnie nigdy nie usłyszę w Polsce dopóki obecne pokolenie biskupów nie wymrze - tu miał rację ks. Lemański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski kler to mizogyni faszyści płciowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobieta biologicznie, ale psychicznie wolalabym byc facetem, nie lubie tego, ze narzuca mi sie taka role a nie inna, mam byc grzeczna, skromna, gotowac, sprzatac, mam byc posluszna itp. Ja jestem zupelnie inna, ale nie jakas gorsza, no ale ludzie są do tego nieprzyzwyczajeni, faceci nie moga sie pogodzic z tym jaka jestem, musze sie dla nich zmieniac, dopasowywac. Tak samo sa mezczyzni, ktorym nie pasuje rola "maczo", utrzymujacego rodzine, wola zajmowac sie domem, ale nie moga, bo co ludzie powiedza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolność w sprawie płci i seksu to podstawa w UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dokumentach nie powinno się wpisywać płci tak jak i wyznania państwo nie powinno interesować takimi sprawami obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było by wszystko dobrze gdybyście nie narzucali gender w szkołach i przedszkolach możecie dla mnie być nawet i małpami przebranymi za clałnów a z to nauka to niestety ci sie nie udało bo sa różnic e miedzy kobietami i mężczyznami i to kazdy facet widzi jak mu baba marudzi Płeć mózgu - wykład prof. Jerzego Vetulaniego https://www.youtube.com/watch?v=TRs8Tl8vqiw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gądeckie rydziki i michaliki prędzej zagryzą człowieka o płci nieokreślonej niż pozwolą mu żyć w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płeć to prywatna sprawa człowieka i wara biskupom od zaglądania w majtki ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są ludzie, którzy uważają, że ich ręka albo noga nie jest integralną częścią ich ciała, że są czymś obcym, czego należy się pozbyć i uporczywie próbują poddać się amputacji niechcianej i znienawidzonej kończyny. Niestety, lekarze nie chcą takim osobnikom odcinać rąk i nóg, podejrzewają u nich zaburzenia umyslowe i zalecają leczenie psychiatryczne. Podobnie jest z tymi, którzy nie akceptują swojej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w dobie stringów można mówić o intymności krocza damskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×