Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę się uczyć ani nic robić bo myślę tylko o niej..

Polecane posty

Gość gość

Jak mam wolne od pracy to potrafię cały dzień w wyrze leżeć. Nie robić nic przez cały dzień.. tylko myśleć o niej. A kiedy ją widzę to nie potrafię się przemóc i porozmawiać na luzie. Dać jej do zrozumienia że mi zależy. Boję się odrzucenia. Nie potrafię się pozbyć myśli związanych z nią. Jak tu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się przemóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu nie jesteś z nią, nie chce cię czy co,jeśli tak znajdź sobie inną i ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo zawalcz o nią, podejdź, albo zapomnij, bo tak rzeczywiście nie można normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
znam ten ból, dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chłopie zawalcz o nią :P Może ona tylko na to czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mój paradoks polega na tym że bardziej mnie ciągnie do niej gdy jej nie widzę niż wtedy gdy ją widzę. Może to z obezwładniajacego strachu przed nią. Cały czas mi się podoba ale jak jesteśmy razem jakoś nie mam odwagi nic zrobić sensownego.. Może to dlatego że widujemy się Zazwyczaj rano, a ja rano nie mam ochoty na nic. Boję się panicznie że dostanę kopa, znaczy kosza. Z innymi dziewczynami gadsm na luzie bo mam je gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli małymi kroczkami ja zdobywaj. Dziewczyny lubią nieco oniesmielonych facetów a którzy mimo to zagaduja. Poprostu powiedz jej parę miłych tęczy, popytaj o jej zainteresowania. Zaproponuj spędzenie wolnego czasu, choćby spacer, kawę, ciastko :) to piękne uczucie gdy miłość onieśmiela, też tak miałam i on miał. Jak nastolatkowie się czuliśmy. A nasz pierwszy pocałunek jaki był przez to gorący i namiętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie się widujecie? I w jakim wieku jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny są bardzo wrażliwe uważaj,poruszy ich wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałbym wieku nie zdradzać z obawy przed zdemaskowaniem. Widujemy się w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość tzn. co masz na myśli? Ostatnio byłem dla niej trochę nie miły. Z nerwów, trochę głupio wyszło i widzę, że ona przez to się wycofała, zwiększyła dystans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz bądź miły, bo inaczej uzna Ciebie za buca i będzie unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co autor ma być miły. Przecież Wy nie lubicie miłych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona jak się wzgledem ciebie zachowuje? wysyla ci sygnaly, że sie jej podobasz? jesli tak, to uderzaj! :) nie ma sie co zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badz soba i nie czekaj. jak sie gra, to sie ma. chyba, że wolisz, żeby inny ci ją sprzatnał sprzed nosa, podczas twojego medytowania. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wysyła Ci gesty ? Ale to prawda jak będziesz nie miły dziewczyna będzie się wycofywała. Pomyśli że jej nie znosisz a chyba nie o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz że nie lubimy miłych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię miłych facetów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miłych, kulturalnych wszystkie normalne dziewczyny poszukują serio serio ;) ale napisz ile macie lat imiona, gdzie pracujecie, miasto rozumiem ze możesz się obawiać ale wiek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dawala mi znaki, całkiem wyraźne, ale ja się martwię, że ona robi to tylko po to by podnieść sobie samoocone albo coś.. Hm, a ja byłem trochę chamski bo nie chciałem żeby się wydało to co do niej czuję, ale teraz mi smutno z tego powodu . Ogólnie jestem dla niej miły chociaż msm trochę nereowe usposobienie staram się nad tym zapanować przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy trochę chamski? Chciałbyś, żeby ona taka była wobec ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ta dziewczyna jest normalna a nie jakaś wymalowana pusta panienka ( mam nadzieje że nikt tutaj nie poczuje się urażony) na pewno nie myśli żeby podnieść sobie samoocenę. Chłopie zwaliłeś akcje z tą chamówą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawała Ci znaki bardzo wyraźne wiesz że swoim zachowaniem mogłeś dać jej znak że nie jesteś zainteresowany pozwolisz że zapytam jakie to znaki ?? :) ale i tak nie zmienia to faktu ze zwaliłeś akcje na własne życzenie taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przywitałem się z nią jako pierwszy, nie przeprosiłem po tym jak przypadkiem ją uderzyłem i nie zaoferowałem pomocy w momencie kiedy powinien był to zrobić. Ale ona dalej się do mnie uśmiecha więc chyba już o tym zapomniała. Jsk się stresuje to zawsze odwalę jakąś akcje .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjebałem jej tak ze podnieśc sie nie mogła,jestem sukin ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ona nadal się uśmiecha to znaczy, że jest miłą osobą i raczej cię lubi. Weź coś zrób ze sobą, albo nie zawracaj jej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:13 Podszyw :) Drasnąłem ją leciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez podszywów z tym leciutko :) walnąłem ją tak mocno,że kolega musiał jej pomóc sie podnieść ,żałuje że ja tego nie zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×