Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę się uczyć ani nic robić bo myślę tylko o niej..

Polecane posty

Gość gość
To że pierwszy się nie przywitałeś to jeszcze nic takiego przypadkiem ją uderzyłeś bez przesady w końcu nie przewróciłeś jej na ziemie tylko ewentualnie potrąciłeś czy szturchnąłeś tu też nie ma dramatu Z tą pomocą w pracy przyszła do Ciebie z prośbą o pomoc i ją olałeś ? czy uważałeś że pasowałoby dziewczynie pomoc i też nic nie zrobiłeś ? Może naprawdę miała z czymś problem :P zauważ że skoro razem pracujecie to właśnie takie pomaganie to dobry początek aby od tematów zawodowych przejść do tematów prywatnych :P To o czym napisałeś to jeszcze nic Jakbyś ją olewał , traktował jak powietrze kiedy potrzebuje tej pomocy to to byłoby chamskie jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to chodzi że ona jest delikatnie wredną osóbką, a dla mnie zaesze milutka i grzeczna. Więc nie wiem jak to jest.. wygląda na szczerą w kontaktach ze mną ale czasami się nie odzywa, nie patrzy. Innym razem się uśmiecha i pożartuje. Co mam ze sobą zrobić według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze Ty kochasz swoją miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla odmiany weź w ramiona i pocałuj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co? Kretyn to z Ciebie. Kto by zatrudnił 15 latka i gdzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le ale tuman ten cały autor :D:D heae żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 latki nie chodzą do pracy :P A nawet jeśli mają 15 lat i chodzi o szkole no w tym wieku młodzi ludzie jak najbardziej się zakochują :) Spodobało mi się określenie że jest delikatnie wredna :D Jest miła i grzeczna bo zależy jej na prawidłowych relacja w pracy ? Jest wredna ? a może tez jest nerwowa i stara się nad tym panować ale momentami jej to nie wychodzi ? Nie zwracaj uwagi na niektóre chamskie wpisy to tylko kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Ciebie tuman. Jak takiś cwany to napisz coś o swoich miłosnych podbojach, chociaż nie. Pewnie nie ma o czym bo jesteś jednym z tych zakompleksionych prawików co sobie potrafią spuścić z krzyża jedynie przed kompem, u mamusi :D Nie znasz nie oceniaj fagasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz i ja widzę, że autor jest naprawdę nerwowy. Wrzuć chłopie na luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to że mogłabym to napisać ja w ten sposób On jest delikatnie wredną osóbką, a dla mnie nie zawsze miły i uprzejmy. Więc nie wiem jak to jest.. nie zawsze wygląda na szczerego w kontaktach ze mną ale czasami się nie odzywa, nie patrzy. Innym razem się uśmiecha i pożartuje. Ale chyba muszę przyznać nie jest mną zainteresowany. ale Ty próbuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóz za kretyn :D masz naprawde rozum 15 latka autorzehehabuhah jaki cymbał ,im chodziło ze twoj umysł jest na poziomie 15 latka ! debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze próbuj działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu niszczą temat na sile :( Powodzenia autorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no :-( nie potraficie jakoś komunikować się bez wyzwisk? A może to jest konkurs :kto jest bardziej chamski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest właśnie kafeteria tylko zj****e tematy mają tu uznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie przejmuj się, głowa do góry, każdy może mieć słabszy dzień.,. byłeś nieuprzejmy, to to napraw, przeproś za zachowanie, niech Cie nie ma za gbura.. Daj się jej poznać z lepszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy autor umie przepraszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wygląda na szczerą w kontaktach ze mną ale czasami się nie odzywa, nie patrzy" xxxxxxxx Moze sama sie boi swoich uczuc . Tego co w niej wzbudzasz . i gdy uznaje ze za daleko sie to posuwa to stopuje . Ucieka wzrokiem i z twoich oczu . mOze to o to chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mysle i tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ta dziewczyna czuje do ciebie mięte, ślepy by zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) to po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak dokładnie, to ona 15,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to naprawdę takie ważne? Oboje 20 + Ona jest starsza :) gość z 21:29 Chyba najlepiej trafił w sedno sprawy. Na pewno tak łatwo nie odpuszczę i się nie poddam. Dziękuję za wszystkie rady. A forumowych trolli i podszywaczy pozdrawiam środkowym palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taką samą sytuację. Ta druga osoba czasem mnie olewa, innym razem szuka kontaktu. Ja w sumie robię tak samo, zeby nie pomyslala, ze jestem desperatem. musze cos z tym zrobic, bo moze tak bedzie do konca zycia, a zalezy mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzisiaj za nią tęsknię. Nie będziemy się widzieć kilka dni teraz. Jak nie myśleć i zająć się czymś pożytecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwagi :) Tylko uważajcie czasami niby zwykła obojętność może być odczytana że zupełnie nie jesteście zainteresowani. Przez kilka dni nie będziesz jej widział ? najlepiej skupić się na pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ona jest taka ładna ładna śliczna czy po prostu Tobie się podoba ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×