Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to wyzysk?

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam takie pytanie. Pracuje u niemieckiej rodziny jako niania do 2,5 letniej dziewczynki. Zarabiam 450 eu/ na miesiac, plus oplacony kurs za jezyk niemiecki. Nie musze sprzatac, kupowac jedzenia, tylko opiekowac sie malą. Czy to wyzysk, czy dobra praca? Dodam ze moja rodzina bedzie mnie rejestrowac na minijob, gdzie bede miala w tym ubezpieczenie zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz iść do normalnej pracy tylko robić za służącą i niewolnika? ułomna jakaś jesteś? nie masz mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, nie znam kosztow zycia w niemczech jak pracowalem dla angielskiej rodziny to tyle samo dostawalem w funtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, to jest forum do udzielenia normalnych odpowiedzi i porad a nie obrazania innych. A po drugie widocznie ty jestes ułomny/a i bez mózgu skoro tak bezmyślnie oceniasz innych. To jest normalna praca jak inne, tylko minijob a nie na wieksza umowe -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zdychaj z głodu na tym minijobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że to mało, w 2007 roku jeździłam jako au-pair do Francji i zarabiałam 150 euro na tydzień więc miesięcznie wychodziło to 600 i mnie się wydawało że to jest niewiele jak na ich realia i zarobki a to było 7 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×